piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ruszył serwis GermanDeathCamps.info portalu Polskiego Radia


WEEKEND :)

http://www.youtube.com/watch?v=0SoShN1sda0&feature=related




;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ruszył serwis GermanDeathCamps.info portalu Polskiego Radia

mhmm... to dobrze ze Cie stac.Jak sie ma takie wyksztalcenie to sie nie rozszerza.Duzo ludzi ,takze w Lomzy jezdzi ,cyt:"mały silnik 1,6 góra 1,8i najlepiej na GAZ żeby jeździć jak najtaniej " .Wiele z nich jest ludzmi wyksztalconymi z tytulami magistra,doktora itd....Moze posiadaja za malo "znajomosci" lub sa za malo cwani zeby dostac taka prace z ktorej stac ich na wiekszy silnik...hehe
i nie zgaduj czy mnie stac czy nie bo nic o mnie nie wiesz ,musial(a) bys jeszcze dlugo studjowac zeby cie stac bylo na moj samochod.
Wiedza to rzecz nabyta, inteligencja już nie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ruszył serwis GermanDeathCamps.info portalu Polskiego Radia

JA chcęęęę Jamalaa;D Pull up !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ruszył serwis GermanDeathCamps.info portalu Polskiego Radia

Szkoda, że jednostka w Łomży, podobno kultywująca tradycje 33 pp, na swoje święto zaprasza "ułanów" z Grabowa, a nie strzelców odtwarzających 33 pp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ruszył serwis GermanDeathCamps.info portalu Polskiego Radia

Autor: Janusz J (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12-08-11 15:16

Witam,


A.F jest wyjątkową postacią na ziemi łomżyńskiej i życzę wam chociaż połowę tego, co reprezentuje sobą główny bohater wątku. Jesteście zerem!



" Myśl udawania sprawia, że serce choruje, lecz pragnienie spełnienia jest jak drzewo życia "


Czyli ten Pan to podwójne zero?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ruszył serwis GermanDeathCamps.info portalu Polskiego Radia

Witam,
Czy orientuję się ktoś czy w samym mieście bądź okolicy sprzedaje ktoś używane rowery lepszej klasy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ruszył serwis GermanDeathCamps.info portalu Polskiego Radia

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org