wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Osoby które przeszły do PiS z innej partii nie wystartują w wyborach z list tej partii

a co, chcesz pomoc? cieszy cie czyjes nieszczescie co?
Zapraszam już dzis.
http://www.facebook.com/pages/Pub-9-ka/242819862406386?sk=wall

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osoby które przeszły do PiS z innej partii nie wystartują w wyborach z list tej partii

biess(pieczny)
Opętani , tylko gdzie te słońce ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osoby które przeszły do PiS z innej partii nie wystartują w wyborach z list tej partii

Witam, w sobotę rano jadę do Białegostoku, powrót w niedzielę. Mam wolne miejsca kontakt przez GG 37485476

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osoby które przeszły do PiS z innej partii nie wystartują w wyborach z list tej partii

http://www.youtube.com/watch?v=3LH5_2l8Wk4&feature=related

chcialbym to piosenke w formacie mp3 czy ktos moglby mi pomoc oprucz tych co nie mogo ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osoby które przeszły do PiS z innej partii nie wystartują w wyborach z list tej partii

Gdzie w Łomży znajde antykwariaty ktore skupują podreczniki szkolne?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osoby które przeszły do PiS z innej partii nie wystartują w wyborach z list tej partii

ale tu wesoło:)

dobra ja spadam na warszawke.... heheheheheeeeee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osoby które przeszły do PiS z innej partii nie wystartują w wyborach z list tej partii

Poszukuję 2 ludzi do pomocy przy wniesieniu pieca do piwnicy .
Bardzo pilne.
Dobra kasa.
Praca jutro rano ok.6.30
tel: 608695962

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Osoby które przeszły do PiS z innej partii nie wystartują w wyborach z list tej partii

Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org