piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wielki sukces odtrąbiony 18 z 10 000

pipi ma problem,pokaz swoja facjatke to powiemy Ci czy pasuje do takiej bryki czy moze lepiej do mercedesa...
hehe:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces odtrąbiony 18 z 10 000

Słyszałem, że w przyszłym tygodniu w kinie będą montować nowe nagłośnienie i ekran. Może już nie trzeba będzie jeździć do białego do kina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces odtrąbiony 18 z 10 000

he h e h eeeeee

koncik muzyczny pod nazwą...

Dj KALESON MIUZIK SHOW!!!!

HEHEHEHEHEEEEEEeeeeee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces odtrąbiony 18 z 10 000

robciu
Chcesz się zapisać Kaleson Skład ? ;) hehe
Masz jakieś kalesony ?




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces odtrąbiony 18 z 10 000

Witam
jestem łomżynianką, ale od kilkunastu lat mieszkam w trójmieście
Mój obecnie 3-letni syn miał dość długo niezdiagnozowany refluks
te barany bo mianem lekarzy nie można nazwać tych ludzi, którzy go leczyli jakoś nie byli w stanie ani go dobrze zdiagnozować a jak się udało to leczenie było żenadą (zero kompetencji i wiedzy o tej przypadłości)
dziecko chrapało jak stary pijak kaszlało jak gruzlik koszmar
(oczywiście na ten kaszel szły tony antybiotyków!!!!)
nie umiem określić ile nocy przepłakałam bo ciągle czułam, że coś złego dzieje się z moim dzieckiem a nie wiedziałam co to jest i jak mu pomóc:(
zwiedziłam chyba większość gabinetów tak zwanych świetnych lekarzy w całym trójmieście zostawiając tam słone sumy i po czasie nadzieję
modliłam się, żeby dobry Bóg postawił na naszej drodze człowieka który nam pomorze bo ja też byłam chora z rozpaczy
I zeszłej jesieni moje prozby zostały wysłuchane trafiliśmy do DOKTORA MAKSIMOWICZA !!!!! CZŁOWIEKA, FACHOWCA
i sytuacja zaczęła się zmieniać po podaniu leków wyżej wymienionych i zaleceń, dziecko zaczęło oddychać normalnie
oczywiście zdarzają się napady refluksowe ale ja juz wiem co to już tak się nie boję i wiem co robić, a jak nie wiem to dzwonie
nigdy nie zostaliśmy bez opieki i pomocy często na koszt Pana Doktora
bo to on oddzwania (co jest dla mnie szokiem )
a największy szok przeżyłam jak po przyjezdzie do domu w Gdyni po trzech tygodniach od ostaniej wizyty Pan Doktor zadzwonił z pytaniem jak u nas sytuacja !!!! LUDZIE KOCHANI NIE MOGŁAM W TO UWIERZYĆ, ŻE SA TACY LEKARZE !!!!
JESTEM PANA DŁUŻNIKIEM DO śmierci Panie Doktorze
bardzo dziękuje, za pomoc, że Pan jest!!!
dużo zdrowia i samych pomyślności
a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielki sukces odtrąbiony 18 z 10 000

no kabaret jasna sprawa obecność obowiązkowa:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org