niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRON

http://www.youtube.com/watch?v=851JznRHcc4

Pierwsze FragMovie
Sklejal - 40 milionow serc bije tutaj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

@Szczęście, dzięki za wsparcie - zdaję sobie sprawę z tego, że to graniczy z cudem. Jednak od czegoś trzeba zacząć:) Przeczytałem dużo wątków i artykułów, ale nie załamałem się:)

Wiem, że władze w chwilach "uniesienia przedwyborczego" coś tam robią, ale wg mnie trzeba zacząć od nagłośnienia sprawy mieszkańcom i przedsiębiorcom, "wydać" kilka pomysłów na uatrakcyjnienie miasta dla inwestorów (jak wspominana w W Temacie "Pociągi a Łomża" strefa ekonomiczna) a kolej "sama przyjdzie"
Może i lepiej, żeby powstał "Muzeum Kolejnictwa Łomżyńskiego", ale tylko w pakiecie ze "Skansenem-Łomżą" :)

Istniało kilka stron o tej tematyce, ale bezpłatne roczne domeny się pokończyły i już ich nie ma. a strona na FB będzie "ponadczasowym" narzędziem.
Jest Grupa Rail Baltica na FB, ale tam jest zarys ogólnoeuropejski i takie sprawy większości nie interesują.

Aha, nazwę Ruchu/Klubu/Grupy/Stowarzyszenia użyję do tworzenia Profilu i strony na FB - weźcie to pod uwagę przy "wymyślaniu"

"Kolej na Łomżę" jest ok, ale brzmi trochę jak Tytuł artykułu (http://www.lomza.powiatlomzynski.pl/index.php?wiad=14)
Nazwa ze słowem Klub lub Ruch niesie za sobą więcej przekazu wg mnie oczywiście, nie? :)

@Siwy, Twoja propozycja nie jest taka głupia na jaką wygląda, ale nie skorzystam:) chyba że ze słowa "Klub" :)

P.S. Jeszcze raz powtórzę, żeby nie wznawiać niepotrzebnej dyskusji: Łomża ma ważniejsze sprawy na które ma wydawać pieniądze, a kolej jest sprawą drugorzędną, trzeciorzędną, ale jednak nie utopijną. Nie chcę "na siłę" przywrócenia kolei, ale chcę, żeby wszyscy wiedzieli i pamiętali, że jest taka opcja i przy każdych inwestycjach/wyborach warto ją nagłaśniać. Chcę stworzyć solidną bazę informacji i miejsce na merytoryczna dyskusję do której zawsze można będzie wrócić. Chcę (a co!) żeby Rail Baltica szła przez Łomżę! :)

P.S.2 Jak teraz wygląda ruch towarowy? Ktoś wie gdzie dostanę dokładne informacje? (tak - w celach statystycznych)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

W sklepie rowerowym na Piłsudskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

No własnie ciekawe kiedy ta lista;) Wiekszość z nas to przyszłe pielegniarki na tym forum;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

ehh, już nie mogę się doczekać aż sie poznamy;p;d mam nadzieję, że poznam wiele miłych oraz ciekawych ludzi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

Witam, ma ktoś może tel lub adres do firmy zajmującej się pranie dywanów? z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

ja mam sprzet ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

jak w temacie.
szukam zakładu stolarskiego, chcę zrobić wyposażenie sypialni.
ktoś może kogoś polecić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

w kisielnicy jest wyposażenie. jak ma sie czym)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

Tylko nie za stara mazowiecka .biora kase i nic nie robia.moze czysta woda zmocza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

Mi teraz Galiński kuchnie zrobił i przedpokój, większych zastrzeżeń nie mam po za tym że miał materiał już a opierdzielał się z robotą. Jak zainteresowany to podaj @ to nr Ci wyśle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

PAN Piotr z Krzewa mialam robioną szafę oraz meble i wyszło tak jak chciałam tanio i solidny pan ale numer gdzieś zgubiłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

Za Ostrowią Mazowiecką stoją grzybiarki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

a wcale bo nie na mszy heheheheheeeee..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

Mi polecali kiedyś stolarza na przytulnej/przyjaźni, jakoś tak, nie pamiętam nazwy ulicy ale jedzie się tam partyzantów do końca i w lewo. Stoi tam zawsze czerwone BMW:) Naprawiałem u niego łóżko i trzyma się do dziś:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

...ja polecam pana Taraszkowskiego z ul.meblowej na fadomie solidny gosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

Jw. Dzięki za szzere odp..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

Najlepsze pranie to wyniesienie na dwór płyn szlauch i się myje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

Kratę piwa Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

Ja również zdecydowanie lek.wet. Leończak. Leczyliśmy zwierzęta w praktycznie każdej lecznicy w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

pod kocem przygotowują się do snu :D


DOBRANOC ;))

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

Czy może widzieliście pieska podobnego z opisu u waszych znajomych ? piesek był kudłaty niski czarny grzbiet łapki brązowe na czubku głowy szarą sierść miał również obroże dwie (w panterkę z dzwoneczkiem i przeciwpchelną bezbarwną )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

ruch towarowy pon,śro,pia 7.30-11.00, na zamówienie we wto i czw; drewno, materiały budowlane, złom,węgiel i inne- ruch spory

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

no to by się zgadzało po trosze.....

Kalesonie.?
Czemu zamówiłaś deszcz.?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRON

tępaku, bułki z prądem jadłeś , że się tak nadymasz ?

jak nie radzisz sobie z rowerkiem to kup może hujanogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org