niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gospodarka państwa pis osiąga granic kosmosu, bezrobocie najniższe we Wszechświecie.

Oglądając przez przypadek TVPropaganda można mieć jedno zastrzeżenie. W Narwi jeszcze miód nie płynie, ale stęchłe mleko i owszem. Bezrobocie niemalże zerowe. Czerwonym szmatom zagląda strach w oczy, że będą zmuszani do pracy i 483+ (500+ to było dwa lata temu, inflacja szaleje jak za późnego Gierka) już nie wystarczy.
A wspierani socjalnie bezdomni wypięli się na \"dobrodzieja\" i wolą wegetować w Berlinie.
No i towarzysze z pis mogą jak za dobrych ich czasów PRL, problemu nie widać, znaczy go nie ma. I premie po ponad 50 tys na mordkę pisowską.
A bezdomni? Jacy bezdomni? Oni w Berlinie. Jakaś bieda w Polsce? Spytajcie sie pierwszego z brzegu ministra z pis. Ponad 50 tys zeta na waciki? Jaka bieda.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/polscy-bezdomni-na-ulicach-berlina/rk6sp1q

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Gospodarka państwa pis osiąga granic kosmosu, bezrobocie najniższe we Wszechświecie.

Jak ci się nie podoba PIS to spierdalaj do Putina i u niego sobie poszczekaj na forach.

Re: Gospodarka państwa pis osiąga granic kosmosu, bezrobocie najniższe we Wszechświecie.

U Putina to go podwiozą do kolonii karnej i słuch zaginie...

ogladajac przez przypadek...........ja ci wierze
dzieki takim jak ty slupek PIS idzie w gore

Do Putina? Kumpla Orbana i Kaczora?

Ziomus wyobraź sobie że tak dobrze to jeszcze nigdy nie było.

Ziomuś zrób sobie zapas maści bo po wyborach \"bul\" będzie nie do wytrzymania

jest jeszcze dobrze dzięki mądrym nierządom POprzedniej koalicji, a byłoby bardzo dobrze gdyby PiSlamiści nie psuli gospodarki anachronicznym socjalizmem i ustroju państwa bolszewizmem, kato-bolszewizmem...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

SĄ TO AUTORZY jak paplik, ziomex ,speech, Bozia, twister ,atbis ,czar , którym nie liczy się dobro kraju . To są w/w ludzie z dawnej partii PZPR - KOMUCHY DLATEGO IM NASZA DEMOKRACJA NIE ODPOWIADA . NIECH NIE PIERDOLĄ NA PIS . Właśnie za PIS demokracja się wzmacnia i gospodarka narodowa , a za ich władz została gospodarka narodowa zniszczona i ograbiona .

mar

SĄ TO AUTORZY jak paplik, ziomex ,speech, Bozia, twister ,atbis ,czar , którym nie liczy się dobro kraju . To są w/w ludzie z dawnej partii PZPR - KOMUCHY DLATEGO IM NASZA DEMOKRACJA NIE ODPOWIADA . NIECH NIE PIERDOLĄ NA PIS . Właśnie za PIS demokracja się wzmacnia i gospodarka narodowa , a za ich władz została gospodarka narodowa zniszczona i ograbiona. Komuchy wyżej wymienieni są powrotu do PZPR gdyż ich poprzednia władza była zaprzyjażniona i współpracowała z PZPR .

mar

znowu ci dekiel czaszkowy uwiera na zatoki nosa..?
zawsze możesz o swoich dolegliwościach wyżalać się na tym forum, nie POmożemy, ale ze współczuciem POczytamy...

Sprawdzam paplik czy w/w byliście u lekarza psychiatry . Bardzo się martwię o wsze głowy .

mar

Autor: mariusz555 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 21-01-18 14:17

Sprawdzam paplik czy w/w byliście u lekarza psychiatry . Bardzo się martwię o wsze głowy .

mar

_______
może ja i psychiczny, ale jak ty wytłumaczysz swoje zachowanie - jako antykomunista włazisz w osraną dvpę Piotrowicza - PZPRowskiego prokuratora stanu wojennego, dostajesz orgazmu na widok agenta Moskwy niejakiego Maciory, piejesz z zachwytu, że w SKW działa eSBek, a atache wojskowi mianowani przez Maciore to byli WSI. A już klaszczesz uszami z z zachwytu, że ambasadorem pisu w Berlinie jest TW Wolfgang. Tu to psychiatra miałby wiele do roboty.
A wystarczy wziąść się do roboty. Własna inicjatywa.

PS. Zdradzę ci sekret. Swoją firmę zarejestruj po za granicami pislandii. W tym kraju, jak tylko złożysz papiery rejestracyjne, już jesteś traktowany jako bandyta gospodarczy. pis i Morawiecki ci to gwarantuje. .

\"/jest jeszcze dobrze dzięki mądrym nierządom POprzedniej koalicji\"/ to co piszesz to czyste szaleństwo. Gdyby za ich rządów było tak dobrze to rządzi by dalej!!! A nie rządzą i są w tej chwili targowica nawet nie opozycją!

Mariuszu żeby ci dupa nie pękła z podniety ...ty i twój pis jakie to śmieszne wam trzeba dobrego lekarza i nie wymieniaj tych osób w koło bo sam z siebie pośmiewisko robisz...dziś w twoim kościele wieczorem jest msza żałobna za twój pis idż i ochłoń...i nie rób z siebie idijoty bo i tak nic nie wskurasz...

wiesz gdzie ja mam ten twój pis i demokrację .... czerwony konuchu....także nie pisz bo żal ciebie powtarzasz się

Idiot?

mówisz o sobie..?

Mega?

Autor: Hrabia John (---.dynamic.gprs.plus.pl) Data: 21-01-18 14:56

\\\"/jest jeszcze dobrze dzięki mądrym nierządom POprzedniej koalicji\\\"/ to co piszesz to czyste szaleństwo. Gdyby za ich rządów było tak dobrze to rządzi by dalej!!! A nie rządzą i są w tej chwili targowica nawet nie opozycją!
_________
ty jak piszesz te peany na cześć komunistycznej partii pis to się onanizujesz? Prowadzisz działalność gospodarczą? Tak czy nie. Jak prowadzisz, to szacun dla ciebie. BOGATY jesteś, że dokładasz do komunistycznej gospodarki pis. A jaki ODWAŻNY. Jeszcze nie siedzisz?
Ale jak wszyscy dobrze wiemy, siedzisz na Islandii skrobiesz dorsza i marzysz o powrocie do PRL, które wraca dzięki pis. Chociaż i tak za to cię szanuję. Bo większość czerwonych pisowskich szmat siedzi na dvpie, stoi w kolejce w MOPS i cieszy się z 483+ (500 było dwa lata temu, inflacja z czasów Gierka wraca)

lipny hrabio...
...prezentujesz typowe, prostackie dyletanctwo świętusząc opiniami wbrew POdstawowej wiedzy o procesach gospodarczych, oto bowiem PiSlamiści nie mieliby z czego finansować tak kosztownych wydatków, gdyby POprzednicy psuli miast umacniać państwo w kwestiach ekonomicznych, a prognozy po szaleństwie rozdawnictwa publicznej kasy są niestety złe, czego są już wyraźne symptomy (inflalcja, spadek inwestycji, wzrost obciążeń POdatkowych), każdy, początkujący ekonomista wie, że procesy gospodarcze trwają latami i efekty dobrej, albo złej POlityki przychodzą nie po jednym roku, a wiele z nich nawet po kilku latach...

Ja nie jestem w żadnej partii ale popieram tych co dobrze rządzą. Będę popierał PIS gdyż ta partia dba o swój kraj i o naród , wasze złodziejskie rządy pokazuję ten rząd jak Polska była niszczona i zaprzedawana . Co mam pisać wam prawdę jak wy lubicie zło i obrażać ludzi , kto wam płaci za wasze kłamstwa i propagandę przeciwko naszemu rządowi - jaką trzeba być świnią aby nie odróżnić złe o dobrego .

mar

chłopie twoja sprawa na kogo głosujesz ktoś obraża mnie obrażam ja vice,versa na co tak się spinać .....wolny kraj wolność słowa...

No i skończony!

Autor: mariusz555 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-01-18 18:22

Ja nie jestem w żadnej partii ale popieram tych co dobrze rządzą. Będę popierał PIS gdyż ta partia dba o swój kraj i o naród...

====

Ciekawi mnie jak rozumuje taki osobnik @mariuszek_piątkowy i na czym opiera swe przekonanie o \"DBANIU O SWÓJ KRAJ I NARÓD [zapewne chodzi o ten smoleński], a nie o Polskę ale mniejsza z tym, człowiek który wydaje po pisowni i składni bełkotu wydaje się że ie jest w stanie ogarnąć dwóch par brudnych skarpet w szufladzie w komodzie, a wypowiada górnolotne stwierdzenia.

--
5-ty rok PODŁEJ ZMIANY . Ludzie namaszczeni helem i mgłą smoleńską GDZIE jest wasz święty GRAAL ...ptfu… WRAK Tupolewa?

A wiecie, że o gospodarce, a już szczególnie tej bio będzie się dużo mówić na Międzynarodowym Kongresie Biogospodarki 2018 https://elodzkie.pl/wydarzenia/kongres-biogospodarki-ebcl-2018 ? Sesje składają się z paneli dyskusyjnych i wykładów. Jedziecie? Ja na pewno się melduję w Łodzi, 24 września.

Adi ;)

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0