sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czemu Ziobrzyści-Kaczyści takich zbrodni nie wyjaśniają..?!

socjalizm to wymuszenie rozbójnicze zalegalizowane przez prawo




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu Ziobrzyści-Kaczyści takich zbrodni nie wyjaśniają..?!

moze na dziurach ci noga odskakuje i puszczasz gaz ;>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu Ziobrzyści-Kaczyści takich zbrodni nie wyjaśniają..?!

Na Wojska Polskiego 9 zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu Ziobrzyści-Kaczyści takich zbrodni nie wyjaśniają..?!

Witam!

Właśnie przygotowuję się do imprezy tematycznej u znajomych: żeglarstwo i szanty. Jakie byście wybrali na moim miejscu? Na razie mam na myśli te: Hiszpańskie dziewczyny, Bosman i Pieśń Wielorybników. Jakie jeszcze przydałoby się opanować?

Pozdrawiam :)

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu Ziobrzyści-Kaczyści takich zbrodni nie wyjaśniają..?!

robciu

e tam , od razu gorąco,

podniósł mi ciśnienie gostek, ja jestem wychowany z LUDŻMI i u mnie na osiedlu takich tekstów - " jakby ci twój chlebodawca rzucił 5zł to byś na czworakach mu druta pociągnął" to się nie puszcza płazem.
Można się ściąć, złapać w nawijkę ale nie wyjeżdżać z wiąchą , ja nie peniam i takich rzeczy nie odpuszczam.

niech typ nie *******.i że tam był, ja czekałem na odpowiedż w chacie, trudno przecież po jednym jego poście ; bądz za 25 min w Nowogrodzie przy CPN pierwszym od Łomży, wsiąść w brykę i jechać gdzieś w pole w nieznane, nie mając potwierdzenia że to nie żart i że chce mnie tylko przegonić tak dla jaj.

dlaczego się godzinę nie odzywał ? nie potwierdził ?


vorarbeiter

goń się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu Ziobrzyści-Kaczyści takich zbrodni nie wyjaśniają..?!

Bierz i się nie zastanawiaj: http://allegro.pl/orange-internet-6-2gb-17-1-2012r-24h-szybko-503-i1753222052.html Bez żadnych zobowiązań czy abonamentów ;) Chyba, że nie masz modemu, ale w necie też bardzo tanio się kupi ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu Ziobrzyści-Kaczyści takich zbrodni nie wyjaśniają..?!

Zostawmy na chwilę polityków.

Stwórzmy stronę/grupę/listę/fanpage po którą można będzie w każdej chwili sięgnąć i użyć jako narzędzia potwierdzającego chęć mieszkańców do posiadania kolei.

Mamy już jeden dokument, to już coś:)

Jeśli ktoś ma jeszcze jakiej informacje, dokumenty, zdjęcia, cokolwiek - wysyłajcie na adres kolejdlalomzy@gmail.com

W wolnej chwili założę profil na FB, chyba że ktoś zrobi to wcześniej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org