piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak zostać mendą totalną.

oki masz racje bliżej do domu Ty na w prost prawie a ja z górki więc sie sturlam jak mi nogi odmówią posłuszeństwa haha ;D

oj z tym dojeniem to taka przenośnia noooo ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

mokrych* miało byc heh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

oj tam ośliniony to poszedł spać a mokre to ma byc prześcieradło buhaha dobra spokój bo wyjde na jakos nienormalna i nie wyrzytą :D

co do wcześniejszego tematu nocowania to będę miała to na względzie dobra kobieto ;) a teraz tez uciekam bo mi od siwego sie udzieliło buziak madzira jutro się zgadamy co do wypadu ;) dobranoc

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Witam szukam osoby , która interesuję się fotografią i jest chetna wykonać sesje zdjęciową bezpłatnie w plenerze (pozowanie za zdjęcia) . Posiadam spore doświadczenie pracowałam jako modelka i fotomodelka . Teraz po roku przerwy potrzebuje nowych aktualnych zdjęć do konkretnego projektu . Pozdrawiam .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Miałam psa z Małego Płocka. Był chory, psy są trzymane w kojcach, zero socjalizacji. Wielka plama. Hodowca to totalna wiocha, cham, który mnie zwyzywał za to, że zwróciłam chorego szczeniaka. Nie polecam, a wprost przeciwnie, gdybym mogła, to bym ich pozwała.
Bierzcie psy z hodowli, nie od pseudohodowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Nie jestem profesjonalistą, ale jeśli chcesz kontakt na e-mail: marcelus@republika.pl

I niech mnie cmoknie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

nom

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

no to kurde fajnie że byłeś, szkoda tylko że nie ze namy, w sumie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.



Pomykam na sniadanko.
Moze by tak jakies skrzydelko ze swiniaczka?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Hejka Kalisonki, Sun
Mam nadzieje, ze pogoda nam sie nie popsuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

kalisony no tak wyszło - przypadkiem zahaczyłam o stary rynek i myslałam że sie złapie z wami ale później juz jak stałam tam przy tym namiocie to nie chciałam pchac się przez ten tłum ludzi i juz darowałam sobie :/ ale za tydzień są następne są heh a wy dzis gdzieś wybywacie poza granice Łomży?;>

enya witaj :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Miłośnicy psów jeżeli już mają zapłacić za psa, to kupują go w hodowli, którą zresztą wcześniej sprawdzą. Nie kupią w rozmnażalni, bo za dużo o psach wiedzą.

Gamonie, którzy nie wiedzą co to "pies w domu" kupują psa w "chodowli" (Mały Płock, Stara Łomża, Konarzyce itp.), bo tam taniej, a piesek wygląda tak, jak ten w filmach. No i rodowód to przeca wymysł i gwarancja chorób oczu :)

Miłośnicy psów nie wyrzucą NIGDY psa, bo wiedzą, na co się decydują kupując go.

Gamonie z lekkim sercem wywożą psa do lasu, bo nie wiedzieli, że piesek będzie szczekał rano.


No i to jest ta różnica, o której piszę i z której Dran doskonale zdaje sobie sprawę, ale cóż, pecunia non olet, więc Dran będzie odwracał kota ogonem.
Rozdziel Dran jeno dwie rzeczy: miłość do psów i brudne $$$.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

siema:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Czytam ten wątek od samego początku i powiem Wam, że KAŻDY ma tu trochę racji. Każdy dostrzega problem z innego punktu widzenia. Dodam coś od siebie - jeżeli ktoś kocha psy, będzie miał i hodowlę na wysokim poziomie. Ktoś kto chce się na psach wzbogacić, będzie patrzył tylko jak najniższym kosztem uzyskać najwyższe zyski - pomimo wszystko;/

A jeżeli chodzi o mnie - to generalnie wolę koty. Ale problem ten kotów też dotyczy:) I tu się koło zamyka.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

co z wami sun siwy???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

hej dziewczyny :)pogoda na weekend dopisała właśnie wróciłam ze spaceru bo później można nosa z domu nie wyjąć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

no tak sobota dziewczyny sprzątają od rana by potem mieć chwilkę dla siebie :)ach ten los kobiet :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

hejka Freszka :)
Cudna ta Twoja Księżniczka :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

a które maleństwo niejest cudne :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

heheh dziękuję enya :) mam nadzieję że wyrośnie z niej tak fajna pannica jak naszych kalesonów mała:)
a ty kochaniutka wczoraj dopiero zobaczyłam jakie masz oczęta słońce ,jak głębia oceanu heheh od razu mi sie skojarzyło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.



Witaj Madziarcia,ja nie mam az tyle czasu by siedziec
przez caly czas przy kompie na necie.
Bede dopiero wieczorem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Sienna jak widzialas odrazajace dla Ciebie warunki, to po co bralas tego szczeniaka? Trzeba bylo zrobic w tyl zwrot i poszukac gdzie indziej... Ale oczywiscie, teraz jedyny sluszny wniosek, to ze wszystkie "pseudohodowle" (swoja droga irytuje mnie ten zwrot) sa "be".

adamus ja doskonale wiem, z czego sobie zdaje sprawe, wiem tez z czego Ty sobie nie zdajesz lub zdawac nie chcesz.
Odrozniac milosc do psow od brudnych pieniedzy? Fajnie, tylko hodowcy zwiazkowi tez robia to dla pieniedzy. I tez nie raz ich postepowanie nie przystaje do milosnika psow. Ja tam zwierze traktuje tak samo, bez roznicy czy ma papier, czy nie.

"Gamonie, którzy nie wiedzą co to "pies w domu" kupują psa w "chodowli" (Mały Płock, Stara Łomża, Konarzyce itp.), bo tam taniej, a piesek wygląda tak, jak ten w filmach. No i rodowód to przeca wymysł i gwarancja chorób oczu :)"

Smiem stwierdzic, ze cos tam o psach wiem, a moge spokojnie kupic psa bez rodowodu i bede z tego zadowolony i nie bedzie ten pies w niczym gorszy od Twojego rodowodowego.

"Miłośnicy psów nie wyrzucą NIGDY psa, bo wiedzą, na co się decydują kupując go."

To ciekawe skad sie biora rodowodowe psy w schroniskach? :) To pewnie zli pseudohodowcy preparuja falszywe dowody i podrzucaja zwierzeta? :)

"Gamonie z lekkim sercem wywożą psa do lasu, bo nie wiedzieli, że piesek będzie szczekał rano."

To zajmij sie lepiej edukowaniem gamoni, a nie zwalaniem winy na hodowcow...
Idac tym tropem, to ja mam swietny sposob na zmniejszenie liczby wypadkow drogowych... Jak wszyscy wiemy, czym wiecej samochodow, tym wiecej wypadkow. Wiec kto jest winny sytuacji? Handlarze uzywanych samochodow... Przeciez to oni sciagaja i sprzedaja tanie auta gamoniom, ktorych nie stac na nowiutki samochod z salonu... Zabronic sciagania i handlu uzywanymi autami, bedzie mniej jezdzilo, to i mniej bedzie wypadkow... Nie dajmy zarabiac tym zbrodniarzom bez sumienia! Oni nie kochaja samochodow, tylko pieniadze! Nie to co wlasciciele salonow, oni sa milosnikami motoryzacji i gwarancja, ze nigdy nie bedziesz mial wypadku!

Brzeczyszczykiewicz oczywiscie, ze kazdy ma troche racji, ale jak tu dyskutowac z fanatykami... Biale jest czarne, a czarne jest biale i nikt nas nie przekona, ze jest inaczej...

I niech mnie cmoknie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Nie chodzi o taki mieszek o którym myślisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

chodzi o mieszek, wybierak. Jak ktoś się zna to żadna zagadka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Uważam, że jeśli szanty to nie może się obyć bez 'Morskich Opowieści'. Ja osobiście uwielbiam też piosenkę: 'Gdzie ta keja?' Ach, kojarzy mi się z wakacjami w dzieciństwie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

wiecie o której bd ostateczne listy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

http://www.starakuznia.net/muzyka.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Poważna mina, stwarzająca problem:

http://www.youtube.com/watch?v=IweqRqrAfLw

a ''wódz'' sam nie lepszy:

http://www.youtube.com/watch?v=JNzvD3HF43E

wiec o co chodzi?

A chodzi o to, że każda krytyka platformy spotyka się z karą:

np.

a nie daj Bóg, żeby wspominać o:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

bądz za 25 min w Nowogrodzie przy CPN pierwszym od Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

o fk, co za typ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

o ho ho hoooooo...

a co tu tak wczoraj gorąco było????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

kalisonki:-)

no niestety taki miałam weekend

ale dobrze ze wam się podobało

sun:-)

niesmuć się trzeba być dobrej myśli że się poprawi pogoda

a gdzieś słyszałam że sierpień ma być upalny ale z której strony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

biess(pieczny)
Z tego co widzę , już nie pada ,może i słonko wyjrzy :)




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Helou Bandziorki :)
Jak dobrze wstaaaććć...skoro świiit....

Kurde...dopiero oczęta otworzyłam.
Jestem wykończona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110804/REGION/735050682

Wiem, że niejednokrotnie (również na tym forum) był ten temat poruszany, ale teraz mamy narzędzie wspomagające w postaci Fejsbuka:)
Może założymy stronę, polubimy ją i pokażemy władzom, że to się może opłacić.... albo nie opłacić:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Palenia nie przewidujemy, ale związać i wrzucić w mrowisko możemy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

jakie tam sa gry konsole planszowe ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

enya
Helou Enya :):):)
Wykończona ,ale mam nadzieję ,że zadowolona z weekendu ;)


Z wczorajszego koncertu :)

The Beatles Revival podczas Pisz Music Festiwal 2011

http://www.youtube.com/watch?v=OoXBFwYpl7k



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

freszka
Uciekam już Freszka ;)hehe
Dobranoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Na Długiej, na odcinku między Krótką, a rondem, po stronie Rossmana, w bramie, teraz jest tam remont. Szyld jeszcze wisi, więc pewnie działa. Kiedyś robił szybko, dobrze i tanio, jak jest teraz niestety nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

pocaluj dziadka w d... na tym forum kazdy moze pisac, i nawet ty mi tego nie zabronisz nawet gdy brak Ci juz argumentow by obronic wlasna glupote:)

hehe Ci ktorzy kupuja uzywane auta nie pierprza na forum ze wola sobie zaplacic wiecej zeby miec wygode, i nie pisza rowniez cyt.:

no chyba że Łomży nie stać na utrzymanie takich aut ani ich tankowanie bo dla nie których najlepsze rozwiązanie to mały silnik 1,6 góra 1,8i najlepiej na GAZ żeby jeździć jak najtaniej co jest głupota jak jeździć to wygodnie a nie najtaniej ..

jak masz pisac glupoty to nie zalkladaj takich tematow i nie zasmiecaj miejsca...

P.S.Niepotrzebne i niektorzy piszemy razem :)
hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

jak na razie to grają ale dość daleko ale moze i do Łomży kiedyś wpadną,kto to wie??
http://www.youtube.com/watch?v=btF3_IkMi6o&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

Pasy pasami tutaj nie mam się czego obawiać zapinam zawsze chociaż znam przypadki że to właśnie pasy zabiły... Nie wiem tylko czy było to zdjęcie za prędkość którą jechała cała kolumna samochodów i akurat mi zdjęcie jebło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

biess(pieczny)
Właśnie dzisiaj sprawdzałam ,są trzy koncert ,ale daleko ....
Mają być między innymi w Pile na akcji " Podziel się posiłkiem " ,na pewno będzie transmisja w TV :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

strzelają wojna będzie!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

całą na czarną ale farbę to ja kupię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

a można jakieś namiary tu na forum albo na email: damiann52@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak zostać mendą totalną.

... pomodor

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org