niedziela, 21 października 2018 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tarczyński Dominik - obrażony na memy.

Poseł pis, który zieje do wszystkich i wszystkiego, co nie myśli jak on. Który wyzywa wszystkich i wszystko dookoła co jest z po za kręgu pis, obraził się na tych, co sobie z niego robią jaja. Taka \"pisdzielcza\" logika. Siać nienawiść, pluć jadem, wyzywać wszystkich itp. mają prawo wyłącznie PiSdzielce.
Inni nie pisowcy, gorszy sąd mordy w kubeł i słuchać co pany gadajmo. A jak nie to do sądu.

Ale jaja.

https://wiadomosci.wp.pl/dominik-tarczynski-idzie-na-wojne-z-tworcami-memow-polityk-zapowiedzial-pozew-6208924549420673a

A jutro FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - Polaku, czy już zasiliłeś FUNDUSZ? Bo \"lepszy sort\" w kolejce do lizania butów komunistów się ustawia.

TYPOWY ZWOLENNIK PISOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tarczyński Dominik - obrażony na memy.

tylko POlityk o komuszej-bolszewickiej mentalności może obrażać się na satyrę i uważać, że takowa POwinna być karana...,
wprowadzanie bowiem całkowitego zakazu aborcji jest POdobnym narzucaniem moralnego ciemnogrodu, jakim była i jest tzw. walka z pornografią i nagością plażową..., jest ideologiczno-religijnym terrorem ograniczającym kobietom podstawowe prawo do decydowania o istotnych sprawach dotyczacych ich życia osobistego oraz ograniczaniem dostępu do zdobyczy nowoczesnych nauk medycznych (np. badania prenatalne), kołtuństwem i zacofaniem jest POgląd, że należy POkornie POgodzić się z nieszczęściem np. cięzko uszkodzonego płodu bo to wola boża jest...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamistyOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tarczyński Dominik - obrażony na memy.

Jaka satyra. Stosując słownictwo tego posła, bydlak Tarczyński sam z siebie robi jaja, a potem leci do sądu, bo się bydlak, śmierdząca pisowska hiena (słownictwo cytowane za Tarczyńskim, przypomnę posłem pis) obraża na tych, którzy przytaczają jego słowa.

TYPOWY ZWOLENNIK PISOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tarczyński Dominik - obrażony na memy.

To ten co wykupił bilety w klasie ekonomicznej a chciałby być traktowany jako VIP z klasy biznes :) wymachiwał legitymację poselską i żądał odprawienia go bez kolejki.
i już na lotnisku w Gdańsku zrobił prawdziwy \"meksyk \" :)

O godzinie 5 rano, w grudniu, wkroczył na lotnisko ubrany jak na plażę i to zwróciło uwagę ludzi. Część pewnie uśmiechała się na ten widok.

Taka reakcja miała rozsierdzić Tarczyńskiego, który poprosił o pomoc... policjantów! Ci po chwili mieli zjawić się w poczekalni, gdzie zdumionych pasażerów zaczęli wypytywać o ich partyjne barwy! Gdy okazało się jednak, że reakcja Tarczyńskiego była mocno niewspółmierna do skali zdarzenia, policjanci odmówili podjęcia interwencji. „Nie wsiądziecie do samolotu, załatwię to” – miał jeszcze odgrażać się poseł Tarczyński, ale ostatecznie dał za wygraną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tarczyński Dominik - obrażony na memy.

Pokażcie te memy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Spis działów 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


180921103922.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0