środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hit choinkowy - \"Pluszowy Jezus\" oferowany przez Dystrybucję Katolicką.



503093428-pan Krzysztof.Aktualnie
to nie wiem w jakich cenach maluje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hit choinkowy - \\\"Pluszowy Jezus\\\" oferowany przez Dystrybucję Katolicką.

Ha ha ha ! KMKM czyli ...kurczak ? Jak zapraszasz takich psychicznych troli jak
blackxxx lady vel czarnasuka vel szczebiotka itd to już widzę " poziom " twojej strony ! Mógłbyś postawić poprzeczkę wyżej , a nie powielać tego portalu i i jego forum
Nie sądzę , że ktoś z rozsądniejszych forumowiczów zacznie ci nabijać oglądalność . Po takiej wymianie zdań , ja na pewno nie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hit choinkowy - \\\"Pluszowy Jezus\\\" oferowany przez Dystrybucję Katolicką.

A to że ta kobieta potrzebuje pomocy lekarskiej to zupełnie inna sprawa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hit choinkowy - \\\"Pluszowy Jezus\\\" oferowany przez Dystrybucję Katolicką.

Kalesoni .... Madziara .....z Wami swiat jest na pewno piękniejszy .
Zatem zmykam ;-)

Ale jak mawia Terminator : < I`ll be back ...... ;-) >

Enya Ciebie cmoknę jak zlezę piętro niżej;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hit choinkowy - \\\"Pluszowy Jezus\\\" oferowany przez Dystrybucję Katolicką.

haha siwy wchodze w to, nawet w worek zainwestuje i jakis knebel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hit choinkowy - \\\"Pluszowy Jezus\\\" oferowany przez Dystrybucję Katolicką.

a ja tam moge polecic ten zaklad:

http://www.cylex.pl/firmy/barcicki-adam--blacharstwo--lakiernictwo--mechanika-10907861.html

widzialem kilka aut robionych w tym zakladzie wiec oddalem rowniez tam i swoje i jest ok nic nie odpada wyglada jak nalezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org