czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

Ja też mam córeczkę w wieku półtora roku, równiez myślę o przekłuciu jej uszów ale poczekam aż sama będzie tego chciała - to będzie dla niej wtedy największa frajda :)) Sama miałam przekłute w wieku 7 lat, ale to było przeżycie..pamiętam do dziś..aż skakałam z radości ze mogę nosić kolczyki tak jak moje koleżanki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

( . ) ( . ) ba dorosłych naiwnych nie brakuje to dzieci powinni instalować programy typu Strażnik Ucznia do kontroli rodzicielskiej a nie odwrotnie:)

Polecam stronę http://www.fejsik.pl/ może jej nie znacie albo już na niej gdzieś jesteście tylko o tym nie wiecie:)

Jak wam ubędzie kasy z konta z konta mam nadzieje ze opublikujecie to pacebooku:)


48 proc. rodziców kumpluje się na FB ze swoimi dziećmi. Inwigilacja ponad wszystko!
48 proc. użytkowników inwigiluje na FB swoich byłych partnerów.
Sprawdzamy Facebooka tuż po... seksie. Według badań 36 proc. internautów poniżej 35. roku życia tuż po seksie wskakuje na Facebooka albo Twittera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

No ja ogólnie chodzę do Pani Kalinowskiej i nie narzekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

692 660 061-Jarosław Komorowski.Swietni w tym fachu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

probuje sie skontaktowac caly czas, jak tylko mi sie uda to dam znac na maila jak pisalem.. Teraz troche pozno, bo jest po roku szkolny, w innym razie moglabys sie przejsc do plastyka i zapytac ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

do piotrek

moge wyslac ci foty jak komorowski kladzie kostke

kladl u pawla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

jaki smutny ten pies

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

i oczy narkomanki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

a czy ktoś Was przymusza do zakładania FB??
Nic nikomu do tego, gdzie mam założone konto, i nie sądzę, aby coś takiego było powodem krytyki ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

o meg....:)

siema-no:)

jak tam żyjesz???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

ludzie piszcie swoje opinnie bo nie wiem gdzie samochod zaprowadzic???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije

nie padał deszcz;-)ale ileż można tam siedzieć;-)A Ty dlaczego sie nudzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org