poniedziałek, 18 grudnia 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trampek zrobił dobrze Żydom

Prezydent Donald Trump oświadczył dziś, że USA uznają Jerozolimę za stolicę Izraela. Powiedział, że Izrael ma prawo decydować o swojej stolicy. Decyzja ta wywołała ostre reakcje na świecie.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ostre-reakcje-swiata-po-decyzji-donalda-trumpa-ws-izraela/xsfppg2

...a taki miał być cacy dla kato-prawicy, a tu masz okazał się być syjonistą...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Trampek zrobił dobrze Żydom

W świetle „Pięciu prawd Polaków” Paplak jest doskonałym kandydatem na F. Dzierżyńskiego. Zapewne ma w szafie mundur ZIELONEGO ludzika i posążek W. I. Lenina.

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Tak zrobił dobrze że, teraz połowa żydów jest w strachu.

czy w tej sprawie zabrał głos już Pierwszy Ż. Kalkstejn by gawiedź wiedziała czy to dobrze czy źle?

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

A Antoni Izaak Singer jaką teorię wymyśli? Elektromagnesy?

Motto czopa pisowskiego na dziś: po co pracować, po co się starać kiedy PIS DA

Nie wiem co Antoni wymyśli. Za to wiem że, niedawno żydzi wymyślili iż Polskę i Izrael nagle łączy braterstwo broni.
Toteż nie jestem pewien czy w wypadku jakiejś nowej zadymy, polskie oddziały nie zostaną wysłane na kolejną i rzecz jasna pokojową - misję.
Chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego że, światła Europa, USA, a tym bardziej Izrael, żadnych wojen nie prowadzą od wielu lat.
Są tylko misje pokojowe i ostatecznie, umacnianie demokracji.

Po światło-postępowo-zachodniej Europie, widać wyraźnie że zrobił dobrze.

\"W Berlinie trwa masowe palenie flag Izraela! Gdzie reakcja Unii Europejskiej?

Jan Strychacz
9 grudnia 2017

Wydaje się, że innym krajom w Europie wolno więcej. To, co w Polsce uchodziłoby za wandalizm, w Niemczech nie prowadzi do reakcji władz.

Całą sprawę opisał na Twitterze Cezary Gmyz:

„Dziś w Berlinie przed Bramą Brandenburską spalano kilkanaście flag Izraela, kilkadziesiąt metrów od Pomnika Pomordowanych Żydów Europy. Policja berlińska
ogłosiła, że demonstracja przebiegła bez zakłóceń. A teraz wyobraźcie sobie to w Polsce”.

Zobacz także:  Szejnfeld zdradza prawdziwe zamiary PO w kwestii reparacji! To jak strzał w kolano [WIDEO]

Następnie nawiązała się dyskusja z jednym z czytelników:

„Nie przyuważyłeś przypadkiem, jaką karnację mieli »palacze flag«, a może Ci podpowiedzieć?” – zapytał internauta.

„Byłem jakieś sto metrów dalej, kiedy kończyła się demonstracja. Głównie ludzie z flagami palestyńskimi o wyglądzie śródziemnomorskim ale sporo berlińskiego
lewactwa też” – odpowiedział Gmyz.\"

Powiedział, że Izrael ma prawo decydować o swojej stolicy. Decyzja ta wywołała ostre reakcje

Tzn, że według niektórych a w ich liczbie paplaka, Izrael nie ma prawa decydować o swojej stolicy?

No nie wiedziałem, że z paplaka taki antysemita!!!

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

Max, zapewniam Ciebie że gdyby w Polsce np z powodu z dvpy wziętych roszczeń, doszło do palenia flag i gwiazd. Na tym forum przez 2 tygodnie byłby tylko jeden temat. O polskim faszyzmie, antysemityzmie i nazizmie. A tutejsze folksdojcze przeskakiwaliby jeden przez drugiego. Obciągając z radości sobie wzajemnie przez całą dobę.
Już nawet nie wspominając o straszliwym oburzeniu światłoyebliwego świata zachodniego.
Jarek musiałby abdykować na papciowej motolotni, a niezawiśli od prawa, porozpieprzaliby swoje młotki ferując kochane wyroki.

U nas młodzi ludzie w trybie ekspresowym dostali po 3000 zł grzywny, za zakłócanie pierd*lenia esesmana Baumana.
A zakłócali w ten sposób że, koszulki ich miały niepoprawne napisy.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0