niedziela, 24 lutego 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego odwoluja B. Szydlo .

Dlaczego odwoluja Premier B. Szydlo . Murzyn zrobil swoje moze odejsc.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Dlaczego odwoluja B. Szydlo .

RFM odwołuje jak na razie - czyli agenci putlera, gdyby Kaczor do tego dopuścił, to jest skończony. To Morawiecki musi odejść.

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

nawet jeśli to i tak faktycznie rządzić będzie wciąż Jarosław zawsze dziewica Kaczyński

Tak dziekuja w partii Sprwiedliwej za lojalnosc wygrane wybory parlamentarne i prezydenckie. B. Szydlo to byla szefowa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Po co zmieniac cos co wg. TVP 1 trabia o samych sukcesach ze az glowa rosnie od tych sukcesow. A moze jest tak ze Kaczynski nie ma wizji rozwoju Polski . Jezeli bedzie zmiana PiS poplynie w nastepnych wyborach.

No to się przejadą, jak PO.

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

Amen.

krzyż na drogę...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Czy warto byc lojalnym pracowac dla partii poswiecac swoj prywatny czas podczas kampanii wyborczej tylko po to aby po dwoch latach odejsc w odstawke. Tak Kaczynski tworzy podzialy wsrod swoich a powodem odwolania jak czytamy jest poprawienie wizerunku partii . Tak dziekuja za lojalnosc i prace .

jaruś, jeszcze ci ten cały PiS bokiem wyjdzie

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0