niedziela, 21 kwietnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Te dane wystraszyły Mateusza Morawieckiego. Firmy zapłacą tysiące więcej.....

Ja ostrzegałem i mówiłem, żeby przed rządami komunistów uciekać z firmami po za Polskę. Polityka rozdawnictwa nie swojej kasy wszystkim na lewo i prawo musi zwiększyć podatki w ten czy inny sposób.

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zniesienie-limitu-zus-pensje-netto-koszt,132,0,2392452.html

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Te dane wystraszyły Mateusza Morawieckiego. Firmy zapłacą tysiące więcej.....

Robertowi ANODINAnowicz kryptonim ZIOMEX...

nie wypada odpowiadać, bo kto CZOPEM wojuje, ten czopem SCEZNIE!

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Re: Te dane wystraszyły Mateusza Morawieckiego. Firmy zapłacą tysiące więcej.....

Hahhahahahhahhahahihihhihahahahhhihihihi.

Dobre:\"kto CZOPEM wojuje, ten czopem SCZEZNIE!\"

Odezwała się odurzona 5oo+ szmata, a jakie inteligentne. Po polsku ni w ząb. Trzema im chyba tlumaczyc przez tłumaczka na rosyjski Maciory.

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

Łolaboga a gdzie specu ? toć chyba nie choruje może kota prezesa dostał i się wyrasił

Może awansował jak gorszy polak 2 sortu alias łotr.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

190409014858.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0