sobota, 23 lutego 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska wojna na górze nadzieją dla POlski

Od wielu dni media spekulują na temat rekonstrukcji rządu i objęcia funkcji premiera przez Jarosława Kaczyńskiego. Przy okazji pojawiają się doniesienia o ultimatum, jakie prezydent Duda miał postawić liderowi PiS. Według informacji, jakie przed tygodniem opublikował \"Polska The Times\", Duda zażądał dymisji Antoniego Macierewicza.http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tomasz-sakiewicz-jesli-duda-doprowadzi-do-dymisji-macierewicza-to-na-niego-nie/z1059hk

...gdzie się dwóch wali po łbach, tam trzeci , czyli Nowoczesna, wygrywa...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: PiSlamska wojna na górze nadzieją dla POlski

śniły mnie się łabędzie, że z Twych spekulacji wuj będzie

DiDi

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Dla papcia polskojęzyczny onet, to jak koran dla muslimów.

Prędzej Kukiz a z nim zacznie się normalność a nie partiokracja

Antypolskim i antykatolickim SZOWINIZMEM...

kieruje się Paplak – klonujący się OSZUST, nałogowy KŁAMCA i zawodowy OSZCZERCA, a przy tym zadeklarowany MARKSISTA oraz RZECZNIK GiENiERAŁA Jaruzelskiego.

Coś on tam wywodzi, coś oświadcza, ale jakie to ma znaczenie? Celem marksistów nie jest Prawda, Dobro Wspólne, ani żadne Dobro, żadna Wartość.

Celem MARKSIZMU jest REWOLUCJA.

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Rozmaite paplaki lewaki, potomkowie małpy i kuzyni pawiana, aż skaczą z gałezi na gałąź i przestępują z jednej zadniej łapy na drugą, bo nie mogą doczekać się rekonstrukcji rządu.

Durnie, osły dardanelski!!

Kto rekonstruuje rząd który ma same sukcesy? Debilny Tusek, albo ta kretynka KOpara.

Pan Prezes PIS Jarosłąw Kaczuński ma za dużo spraw na głowie, żeby jeszcze dokładać sobie obowiązki premiera i jeździć do brukseli, sptykać się tam z kretynami pokroju pijaka Junckera, czy folksdojcza półtuska.

PANIE BOŻE PRAWDZIWI POLACY DZIĘKUJĄ CI ZA PIS.
Jak Ja się cieszę, że dożyłem upadku PO.

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

szmaty myślą, że myślą? One myślą tylko aby 500 zł i monopol.

Szczeknij jeszcze złomeks, daj głos, potomku małpy i kuzynie pawiena.

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0