czwartek, 25 kwietnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

... dla nieuków , typu Autor: Jerzy K. Kmicic, którzy jakże często szafują pomówieniami i wyzywają opozycję od targowiczan a nie znają historii :


Norblin. Wieszanie zdrajców na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794Wśród czterech powieszonych był biskup inflancko-piltyński Józef Kossakowski, przywódca konfederacji targowickiej na Litwie; który - jak wspomina Jan Kiliński - sfajdał się przy aresztowaniu.

Głównymi działaczami spisku, czyli TARGOWICY byli: Franciszek Ksawery Branicki, Szczęsny Potocki i Seweryn Rzewuski oraz biskupi: Józef Kossakowski, Ignacy Massalski, Wojciech Skarszewski i Michał Roman Sierakowski, który pełnił funkcję naczelnego kapelana konfederacji.
Papież Pius VI pobłogosławił targowicę i wyraził życzenie:
\"aby stworzenie konfederacji stało się początkiem niewzruszonej spokojności i szczęścia Rzeczypospolitej\" (ups!).

Przypomnieć należy , że i prymas Michał Poniatowski, był zwolennikiem targowicy .

... a tu ciekawostka z tego co się działo na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794 podczas wieszania zdrajców :

Spośród dużej grupy aresztowanych wyselekcjonowano cztery osoby, wśród nich biskupa inflanckiego Józefa Kossakowskiego, który - jak wspomina Jan Kiliński - sfajdał się przy aresztowaniu. Następnie przewieziono go z wieży prochowni do ratusza. Więźniowie przejść musieli przez szpaler uzbrojonego w kosy, piki i szable tłumu. \"Biskup Kossakowski ze spuszczonymi oczami przechodził szeregi ludu.\"
Na parterze ratusza odbył się sąd w towarzystwie podnieconego ludu, który zaglądał do sali przez okna. Zarzut pierwszy mówił, że oskarżeni \"zupełnie i całkowicie na usługi potencji zagranicznej obcej rosyjskiej zaprzedali się\", a niektórzy z nich pobierali od dworu rosyjskiego pensje. Znaleziono kwity podpisane przez biskupa Kossakowskiego, że wziął od ambasady rosyjskiej dwukrotnie pieniądze. Kolejne oskarżenie głosiło, że przystąpił do konfederacji targowickiej, trzecie, że był współtwórcą sejmu grodzieńskiego - inaczej zwanego \"sejmem hańby\" - ratyfikującego przez Polskę II rozbiór Polski. Po zakończeniu sejmu hańby w Grodnie, uczczono II rozbiór Polski mszą świętą o godz.9:00 i podziękowano Panu Bogu uroczystym Te Deum. Czy czczenie dzisiaj mszami rocznic Konstytucji nie jest szczytem bezczelności ze strony Kościoła?
Kossakowski wziął od Rosjan 4 tys. dukatów w złocie za skaptowanie 60 posłów. Tłumaczył, że uznanie II rozbioru jest zgodne z... przysięgą złożoną przez konfederację, że nie odstąpi \"ani cząsteczki ziemi polskiej\". (ups!). Zarzut czwarty oskarżał postawionych przed sądem o bezprawne przywłaszczenie sobie różnych tytułów w Rzeczpospolitej. W czasie procesu - pewien bezkarności - przyznał się do wszystkiego. Na pytanie dlaczego podpisał rozbiór Polski, odpowiedział bezczelnie: \"Dlategom podpisał abym pieniądze wziął\". Pytany co ma na swoją obronę, oznajmił: \"Osoba każdego biskupa święta jest i nietykalna.\"

Na koniec ogłoszono wyrok skazujący wszystkich obwinionych na śmierć przez powieszenie. Wyrok ogłoszono ludowi, który zareagował entuzjazmem i oklaskami. Zawieziono Kossakowskiego do kościoła Bernardynów, aby zdjąć z niego święcenia kapłańskie. Kiedy prowadzono go do szubienicy, tłum szarpał go, bił, pluł na niego, zdzierał z niego odzienie ale biskup na to nie reagował. Krzyczał za to przez całą drogę że obok niego zawisnąć powinni inni. Wspomniał biskupa płockiego Szembeka, biskupa poznańskiego Okęckiego i prymasa Polski Michała Poniatowskiego. Niektórzy twierdzą, że domagał się powieszenia króla, którego i tak potem powieszono ale symbolicznie, zawieszając jego portret na szubienicy. Fizycznie nie zdążono gdyż zbiegł już do Rosji. Prowadzony na szubienicę miał okazję oglądać wiszących już innych targowickich zdrajców. Źródła zgodnie twierdzą, że pod szubienicą rozebrany został do samej bielizny. Kitowicz twierdzi, że brudnej - czyżby szewc Kiliński nie zmyślał? Reakcją tłumu po wykonaniu wyroku - przed kościołem św.Anny, tuż przy samym placu zamkowym - były śmiechy, wystrzały, brawa, okrzyki \"Vivat!\" i \"niech żyje rewolucja!\"
Stanisław August przerażony pisał do Kościuszki, że na ulicach stolicy słyszy się piosenkę, w której padały słowa:
\"My Krakowiacy nosiem guz u pasa, powiesiem sobie króla i prymasa.\"
Kolejny dzień akcji rozpoczęto w nocy z 27 na 28 czerwca 1794 r. kiedy to przed pałacem prymasa postawiono szubienicę. Jej widok - mówi jedna z wersji - miała przyprawić prymasa o takie przerażenie, że umarł. Inna opowiada, że rodzina królewska w zaistniałej sytuacji postanowiła ułatwić krewnemu godną śmierć i podała mu truciznę. Lud Warszawy podsumował to wierszykiem:
\"książę prymas zwąchał linę,
wolał proszek niż drabinę.\"
I jeszcze jeden nagrobkowy wierszyk:
\"Najpierwsze w Polsce posiadał honory,
zdzierał kościoły, przedawał klasztory.
Rozpustnik, marnotrawnik, zdrajca swej ojczyzny,
by uszedł szubienicy, zginął od trucizny.
Mówi się też, że król dał zażyć bratu tabaki od której ten umarł w kilka dni, albo, że zjawił się u niego Kościuszko z dowodami zdrady i zostawił mu truciznę, którą ten zażył. Dowodami tymi były listy przejęte przez powstańców jakie słał prymas do wojsk pruskich atakujących Warszawę wskazując im słabe punkty w obronie stolicy.
Po Warszawie krążyła też pogłoska, że książę prymas uciekł, więc obawiając się rozruchów wystawiono zwłoki na widok publiczny. Twarz zmarłego była już bardzo obrzękła, wobec czego przykryto ją zielona chustą, jednak mógł ją podnieść każdy odwiedzający. Jak pisze Rymkiewicz: \"Mogła to zrobić każda k..rwa zza Żelaznej bramy.\"

Rankiem tego samego dnia w innym miejscu Warszawy, pod pałacem Brhla w którym był więziony biskup wileński Ignacy Massalski, pojawiło się pospólstwo, którego liczbę oceniano na od kilkuset osób do kilku tysięcy. Straż w obliczu napierającego tłumu dała drapaka i lud stolicy wdarł się do więzienia. Massalski się opierał więc go bito pięściami po głowie i poganiano. Że nie było pod ręką sznura powieszono go bez sądu na końskich lejcach od stojącego w pobliżu wozu. Na pierwszym sejmie rozbiorowym w 1773 roku poparł organizatorów, biskupa Ostrowskiego i biskupa Młodziejowskiego, wygłaszając wówczas płomienną mowę po której zyskał miano \"czwartej potencji rozbiorowej\". Targowiczanin zwalczający reformy i Konstytucję 3 maja. Człowiek rosyjskiego ambasadora Sieviersa, któremu pomagał w doborze posłów, a nawet nakłaniał do ich terroryzowania podczas rozbiorowego \"sejmu hańby\" w Grodnie, którego był organizatorem i gdzie wygłosił mowę \"o nieograniczonej ufności we wspaniałomyślność cesarzowej.\"

Kolejny targowiczanin i współorganizator \"sejmu hańby\" biskup chełmski Wojciech Skarszewski został skazany za zdradę prawomocnym wyrokiem sądu, lecz szubienicy uniknął, bo Kościuszko szantażowany przez Kościół klątwą i błagany przez dwie kochanki biskupa (wg gen. Zajączka) - zamienił zdrajcy stryczek na dożywocie. Ostatecznie do ułaskawienia przekonał Kościuszkę jego przyjaciel Julian Ursyn Niemcewicz, do którego drogę znalazł nuncjusz. Po zajęciu Warszawy przez Rosjan zdrajca wyszedł na wolność i wrócił do Chełma na swój stołek biskupi, mimo, że nie miał już święceń, bo mu je publicznie zdjęto przed planowaną egzekucją. Nie przeszkadzało to jednak potem papieżowi aby już w Królestwie Kongresowym nadać mu arcybiskupstwo warszawskie i godność prymasa \"Kongresówki\", uprzednio likwidując w roku 1796 nuncjaturę apostolską w Polsce. Nie była już potrzebna.

Polscy biskupi katoliccy wraz z watykańskimi nuncjuszami i rosyjskimi ambasadorami doprowadzili do rozbiorów Polski. A dziś bezczelnie uważają się za obrońców Polski. Pilnują aby \"ich zasługi dla Polski\" nie były nigdzie upubliczniane i co raz mniej na szczęście im się to udaje. Mocno wybielają historię wciskając ludziom o rzekomych swych zasługach dla kraju i zbawiennej wręcz roli dla przetrwania polskości podczas rozbiorów. Na domiar wszystkiego Kościół chcąc zamaskować swój rzeczywisty stosunek do konstytucji, bezczelnie w dniu 3 maja ustanowił święto Maryi królowej Polski! A może to nie było po to ażeby zamaskować, tylko po to ażeby po likwidacji Polski i jej królów nasz kraj miał choć wirtualną ale za to nieśmiertelną i przede wszystkim kościelną monarchinię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

A którzy z obecnych biskupów załapaliby się, jak myślisz zezowaty spiczaku?


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

PAPLAKującemu SPEECHem...

UPRZYTAMNIAM, iż wieszani byli ZDRAJCY, a nie starostwo halickie, województwo ruskie, diecezja inflancka, czy chełmińska.

HAŃBA zdrajcom targowickim! HAŃBA zdrajcom brukselskim! HAŃBA zdrajcom wszechczasów!!!

Andrzej Kołakowski: „Śmierć wrogom Ojczyzny”
https://www.youtube.com/watch?v=2Gae2W-JkKoPolska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Kmiocie , a ci zdrajcy to nie chodzili w sukienkach ?
toż to były osoby publiczne, na wysokich stolcach :)
... prawda teraz boli ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

kmiot jak rasowy bolszewizm. Wyciąga tylko wygodne dla niego fakty. Tak uczono za komuny historii. Tak się uczy za PRLpis

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

kmiot jak rasowy bolszewizm. Wyciąga tylko wygodne dla niego fakty. Tak uczono za komuny historii. Tak się uczy za PRLpis

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

A dzisiejszych sześciu zdrajców, urzędujących w Brukseli????


Część z nich chodzi w sukienkach, a część o zgrozo, nawet w spodniach.Po zawieszeniu symbolicznie jedynie ich portretów w miejscu publicznym, podniósł się klangor pod niebiosa, a zezowaty spiczak w tym klangorze uczestniczył!


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

namiocie A tacy odnoszący na Polskę jak Ziobro Macura i Duda też powinni być potraktowani jak reszta?

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

kacapsko-pruski agencie towariszcz-kamerade hajhitla złomeks, czopie pisowski, komuchu i lewacki potomku małpy, nie bardzo rozumiem, o co chodzi z tym namiotem.

Czyżby wywalili ciebie z mieszkania i urządziłeś się w namiocie? Musisz uważać, żeby sobie przydatków nie odmrozić - podobno ciężka zima idzie.


Ostatnio trochę się zmartwiłem.
Rzecz bowiem w tym, że nasze z dawna wyczekiwane Prawo i Sprawiedliwość, w momencie gdy poczuło już niemal fizycznie to, że nie utraci władzy przez kolejne długie lata, a kto wie, czy kiedykolwiek, zaczęło się zachowywać tak, jakby uznało, że my tu wszyscy jesteśmy zaledwie dodatkiem, który można spokojnie spuścić i reaktywować przy okazji kolejnych wyborów.

Niestety, najprawdopodobniej jak najbardziej słusznie.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Marxxx zapewne teraz przejrzał na ślepia :
Ziemkiewicz o PiS: Sondaże im padły na mózg
Rafał Ziemkiewicz zarzucił partii rządzącej, że zaślepiona najnowszymi sondażami, działa w sposób coraz bardziej arogancki. – Arogancja władzy to w Polsce najskuteczniejszy sposób zniechęcenia do siebie wyborców –

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

A co się będą certolić?


Mają zapewnione dwadzieścia, albo i trzydzieści lat rządzenia, jeśli nie więcej.


Więc mają ciebie tam, gdzie kacapsko-pruski agent towariszcz-kamerade hajhitla złomeks, czop pisowski, komuch i lewacki potomek małpy, może Pana Majstra w d.pę pocałować!!PANIE BOŻE PRAWDZIWI POLACY DZIĘKUJĄ CI ZA PIS.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

marxxx mendo i prowokatorze, już wiele razy tu pisałeś, że w Boga nie wierzysz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

zezowaty spiczaku, mendo i prowokatorze,

przytocz moje posty na dowód, inaczej uznam, że z tej wściekłości, że PIS będzie rządzić długie lata, padło ci na mózg!!


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794
samiec alfa PiSdziej trzody...

urbi et orbi
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Marxxowski Kmiocie...., zaPOminasz chamie, że akces do Unii Europejskiej POtwierdziła wola POlaków w referendum, a za przystąpieniem POlski do Eurosojuza był sam papież święty POlak, który gorąco do tego namawiał, w przeciwieństwie do większości kleru katolickiego i przykościelnych POlityków..., kogo zatem POczwaro nazywasz zdrajcami..?!, większość POlaków..?!

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamistyOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Papcio judaszu, pytasz kogo?
-pruską agenturę i folksdojczów, czyli wszystkich nowoczesanych platfusów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Nie jestem ciekawy opinii rozmaitych paplaków, agentów kacapsko-pruskich, potomków małpy, kuzynów pawiana.


Jeśli POtwierdziła wola POlaków, to teraz ODtwierdzi WOLA polskich patriotów, a zaprzańcy jak potomek małpy, kuzyn pawiana paplak zawsze mogą wyjechać do europejskiego raju prosto w objęcia nachodźców.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Papcio wyskrobek będzie robił za pożytecznego idiotę dla każdego kto płaci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Autor: Maxxx (216.218.222.---) Data: 01-12-17 18:02

Nie jestem ciekawy opinii rozmaitych paplaków, agentów kacapsko-pruskich, potomków małpy, kuzynów pawiana.


Jeśli POtwierdziła wola POlaków, to teraz ODtwierdzi WOLA polskich patriotów, a zaprzańcy jak potomek małpy, kuzyn pawiana paplak zawsze mogą wyjechać do europejskiego raju prosto w objęcia nachodźców.
________
szmacie i jego panom marzy się odłączenie Polski od zachodu i przyłączenie jej do Rosji. Agenci Moskwy.

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej
Odpowiedź Głosów
Liczba %
TAK 13 514 872 77,45
NIE 3 935 655 22,55
Głosy ważne 17 450 527 99,28
Głosy nieważne 126 187 0,72
Razem 17 576 714 100,00
Frekwencja 58,85

W ostatnich wyborach Wybory zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość, na które oddano 5 711 671 ważnych głosów, co stanowi 37,58 proc.

fiucie: ilu masz tych pseudo patriotów wobec normalnych..?

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Przystąpienie Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej
Odpowiedź Głosów
Liczba %
TAK 13 514 872 77,45
NIE 3 935 655 22,55
Głosy ważne 17 450 527 99,28
Głosy nieważne 126 187 0,72
Razem 17 576 714 100,00
Frekwencja 58,85

W ostatnich wyborach Wybory zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość, na które oddano 5 711 671 ważnych głosów, co stanowi 37,58 proc.

fiucie: ilu masz tych pseudo patriotów wobec normalnych..?

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

kacapsko-pruski agencie towariszcz-kamerade hajhitla złomeks, czopie pisowski, komuchu, lewacki potomku małpy i kuzynie pawiana.


Rosją to my się podzielimy z Chinami.

.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Paplak...

nie SZAMANuj liczbami z wyborów dotyczących odległych rzeczywistości.


Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Autor: Maxxx (---.rev.cloud.scaleway.com) Data: 01-12-17 21:20

kacapsko-pruski agencie towariszcz-kamerade hajhitla złomeks, czopie pisowski, komuchu, lewacki potomku małpy i kuzynie pawiana.


Rosją to my się podzielimy z Chinami.
_________
czerwonej szmacie sprzedającej się komuchom za 500 zł miesięcznie brakuje argumentów.
Dla dzieci typu marxxx, czy kmiot debil czas referendum o Unii to okres przed ich narodzinami. Uważają, że ich rodzice głosując za wejściem do Unii byli idiotami. No cóż.

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KK a TARGOWICA , trochę historii z wydarzeń na Rynku Starego Miasta w Warszawie 05-09-1794

Nie, idiotami byli Szwajcarzy i Norwedzy, bo na eurokołchoz się wypięli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0