piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

robciu

Robciu plastikowe ,ale kolorowe ;)

Franek Kimono

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

no na mazowieckiej 1 super robi makijaż taka pani Ania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

definicje milosci pozna ten kto ja stracil kazdy na swoj sposob.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

hmm
No to ja dorzuce swoje trzy grosze.
Co do budynków 30 letnich moga byc na działkach 2, 3, 5 arowych nie wazne, zalezy jaka jest powierzchnia uzytkowa budynku jakie rozplanowanie pokoi, czy z wykorzystanym poddaszem itd, czy to jest dzialk w szeregówce, czy moze w szeregówce rogowa, przy jakiej ulicy i na jakim osiedlu, prócz tego jaki ma system C.O remont zewnetrzny i wewnetrzny itd, Inaczej domek domkowi nie równy.
Co do budowy nowego domu niemajac własnej działki budlowlanej w 350 tysiacach w chwili obecnej jest juz sie ciezko zamknac.Zakładakąc że musimy kupić i jeszcze chcemy miec gdzie psa wyprowadzic ( np 10 ar powierzchni) oraz mieć działke uzbrojoną i o odpowiednim planie zagodpodarowania przestrzennym w odleglosci nie zbyt duzej od miasta (dojazdy do pracy, dojazdy dzieci do szkoly, dojazdy na zakupy itd ) to trzeba sie liczyc z wydatkiem od 100tys w góre przy czym ja bym bliżej oscylował w granicach 150-200 oczywiscie w zaleznosci od dzialki. Sprawe pozwolen pomijam i zakladam ze kupilismy dzialke uzbrojona z pradem i woda oraz bliska mozliwoscia podłaczenia na gaz lub mozliwoscia zalozenia geotermy lub ogrzewania solaryjengo+dodatkowo mozliwosc ogrzewania w sposob konwencjonalny. Postawienie domu tro nie postawienie samego muru i fundamentów, to także więźba dachowa, to okna, instalacja sanitarna, co i elektryczna oraz dach, ocieplenie budynku. Prócz tego trzeba wziać pod uwagę iż swoją posesję trzeba jezcze ogrodzić chociażby najtanszą siatką. No i chyba najdrozsza czesc inwestycji czyli wykanczanie wnetrza. a tutaj to jak kto lubi i co uwaza. hehe bite 350 tys jak leci nawet za malo bedzie. Chyba ze..
czlowiek oszczedzi na materiale i jego jakosci oraz czesc prac bedzie wykonywal sam ( hehe w co watpie) prócz tego wykonczenie domu bedzie w trybie: oszczedny/nie mozemy sobie na to pozwolic/nie stac nas do

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

jw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

biess(pieczny)

Biess(pieczny) piszę dzisiaj o szacunku ,zaufaniu , lojalności , prawdzie ,wierności ,wsparciu w trudnych chwilach ,szczerości ,zrozumieniu ,kompromisie - to dla mnie miłość :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

Oki Dziadka_Kalesonki....
....ale czy między przyjaźnią a miłością nie ma znacznej różnicy??

http://www.youtube.com/watch?v=WTw4Qc1Fm5M&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

rayben

Dziękuję , to jeszcze odległe marzenie ;)
Jak będę kupować samochód , poradzę się Ciebie :)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

hmmmm..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

Nie likwiduj :):)

Może jeszcze kiedyś najdzie ciebie ochota na pisanie mądrych rzeczy :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

Skoro polecacie to pewnie tak zrobie. Powiedzcie mi jeszcze czy jest w Łomży jakiś sklep gdzie dostane taki skórzany pokrowiec,czy pozostaje tylko allego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

W sumie to ty chyba nie wiesz o co Ci chodzi.. Opisujesz czasy zamierzchłej komuny, jak to metalowców ciemiężyli, rozumiem, podziemie, bunt, walka, kopiowanie dziesiątej kopii jakiegoś albumu na kaseciaku itd itp. To na pewno tworzyło poczucie jakiejś tam elitarności.
Ale potem płaczesz, że popularny jest hiphop czy inne umcy umcy. To co, wolałbyś żeby na każdym kroku leciał metal? To twoją elitarność pierun by strzelił przecież ;) Chciałbyś, żeby każdy chodził w za ciasnych gaciach? Czy w końcu co byś chciał?
Czasy zinów, bootlegów itd. raczej nie wrócą, świat poszedł do przodu, technika też ;) Dla Ciebie pewnie - niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

polecam teksty marudy i tematy zakładane przez kalisony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PISowska kontrola wszystkiego staje się faktem.

na pilnowanie mnie robciuu?sie zgadzam?bo nie bardzo rozumiem jak o to chodzi to jak najbardziej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org