piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

Jeżeli 4letni dom, wolnostojący zrobiony na glanc z dużą działką, którego nie powstydziłby się niejeden człowiek uważasz za ruderę no to sorry... Wolę kupić taką ruderę niż 30letni dom w szeregówce, nawet z wycyklinowanymi podłogami i elewacją, a w środku i tak wszystko stare... Ciekawe ile lat miałaby elektryka, rury kanalizacyjne, instalacja grzewcza.. Wszystko niszczeje i nie ma co liczyć na kokosy ze starego domu. Jeżeli ktoś za tę szeregówkę z tematu dałby 280 do 300tyś to autorowi radziłbym puścić ją od ręki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

Thrasher hehe.. ciekawy temat już wyobrażam sobie jak idzie goth ulicą w Łomży jakaś grupka młodych krzyknęła o idzie sadomasochista lub BDSMowiec bo tylko takie skojarzenia mogą mieć jak tylko oglądają red tube :)

Wszystko było kiedyś jasne(kto i czego słucha) teraz tylko jedna z tzw.subkultur się odróżnia to EMO jedna wielka szarość żadnych kolorów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

ja nie jade .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

to patrze że nikt mi nie pomoże:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

:):):):):):):):):):):):)

jednak nie będe zabierał głosu :):)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

Jak by nie było Piotr Kaczkowski jest THE BEST a mop to tylko sporawo kolekcje płyt ma .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

to piszmy o czubku szpilki i igiełki,,:)

czy szpilka ma taki sam czubek jak igła do szycia...
i czy tak samo kuje,,,

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

antek

Wierzę w Boga , nigdy Go nie widziałam ,a wiem ,że jest ,tak samo jest z miłością :)

Patrzeć sercem ,to przenośnia ..........co czujesz w sercu jak widzisz kochaną osobę ? Patrzeć sercem , to patrzeć z miłością na drugiego człowieka :)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

..." A co do psów i innych zwierząt ,to my ludzie jesteśmy nad nimi panami życia i śmierci ,i jeśli ma nam pomóc w czymś eliminacja jakiegos zwierza ,to mamy pełne prawo to uczynić i jako ludzie powinniśmy to robić,a nie np.utrzmywać stada zwierząt w schroniskach. Że zwierzeta zastępują ludziom ludzi,to wcale nie oznacza,ze juz nimi są i mają mieć prawa ludzkie "...

Jeszcze jeden, który uwierzył w kościelne bzdury o wyższości ludzi.... a św. Franciszek powiadał, że "zwierzęta zostały stworzone przed ludźmi, bo nie maja grzechu pirworodnego". One są zawsze moralnie czyste gdy tymczasem MKarelen urodził się już zbabrany grzechem i teraz myśli, że jest "władcą" decydującym o czyimś życiu. Przykazanie jes\t: "nie zabijaj" i nie uwzględnia żadnych wyjątków, zwierząt również. Głupota jest zaraźliwa.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

a jak ktoś ma sztuczne serce???

to co z tą miłoscią??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

Dziękuję, ale mi chodziło o lekarzy w bliższej okolicy... Dlatego jeśli ktoś wie proszę o odpowiedz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

i takie to chodaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

robciu

W skrócie Miłość jest sensem życia , mam na myśli również przyjaźń bo to też miłość .......i czyni człowieka szczęśliwym :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

a ja tradycyjnie :) Powitać Wszystkich
http://www.youtube.com/watch?v=HhWZHjKr_Us&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

biess(pieczny)
Nie mówię o zauroczeniach tylko o prawdziwych uczuciach i o prawdziwej przyjaźni ,to nie jest ściema ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

franiu :)
Zachowujesz się i wypowiadasz jak ostatnie bydlę a nie jak prawdziwy polak katolik :):)

No chyba że na tym to polega :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

kabel sam w sobie nie jest problemem. podejzewam, ze na dzien dzisiejszy nikt w okolicach Lomzy nie oferuje predkosci ktore wymagalyby swiatlowodow i kart 1gbit. aby miec maksymalne osiagi to podlacz modem do komputera poprzez ethernet a nie usb lub polaczenie bezprzewodowe (wifi)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak się zabawiają młodzi imigranci w Belgi. Zamiast pracować wolą palić sklepy.

Wczoraj podłączyłem antenę siatkową pod TV (bo na satelitarnej nie mam polsatu) i byłem mile zaskoczony kilkoma kanałami z DVB-T. Zwykła antena siatkowa no i telewizor z tunerem MPEG-4 lub (dla posiadaczy starszych telewizorów) dodatkowo dekoder/tuner MPEG-4.

Pozdrawiam i życzę dobrego odbioru!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org