wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

taa, Adam sie na bank zmierzy...................:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

juz nie.


zegnam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

mnie nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

mnie nie ma i juz nigdy nie bedzie dla ciebie .zegnam .suko kajo:d


jak bylo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

mazimo,na poczcie łatwo ją rozpoznasz,zawsze ma dużo kopert do wysłania,a wokół niej zawsze gromadzi się dużo much.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

postaramy się coś w ten deseń ogarnąć :)



http://www.youtube.com/watch?v=T1pisrpvdSw&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.


Do hobbit set ok podoba mi się;)
Ale oprócz Radia ma ryja słucham tylko tej stacji http://www.bbc.co.uk/radio1/djs/ ;))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

Źle wkleiłem przepraszam
http://www.youtube.com/watch?v=NYHZwPT0f80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

zezowate szczescie

jesli Cie to interesuje to dowiadywalam sie o dotacje i konkretne warunki jakie trzeba bylo spelniac w czasie kiedy ja sie ubiegalam o srodki i powiem szczerze dla mnie dotacja 18500zl byla niewystarczajaca abym zrealizowala zakup chocby jednej maszyny... Po przekalkulowaniu roznych opcji stwierdzilam, ze skoro czas oczekiwania jest podobny co w przypadku startowania do projektow unijnych z poszczegolnych programow (priorytet 6.2) a srodki byly wieksze do pozyskania oraz byla wtedy mozliwosc zakladania ewentualnie spolek lub firmy jednoosobowej wspolpracujacej z inna firma na zasadzie barteru to wybralam to co dla mnie bylo bardziej korzystne.
Jesli chodzi o srodki z PUP-u to mnie interesowala kwestia pozyskania srodkow na zalozenie firmy jednoosobowej ktora moglaby wspolpracowac na zasadzie umowy barterowej z druga firma jednoosobowa... Opcje formy zalozenia dzialalnosci dostosowywalam do konkretnego projektu jesli chodzi o projekty z funduszy unijnych i oczywiscie rodzaju prowadzonej dzialalnosci.
Ja korzystalam z Kapitalu Ludzkiego jesli chcesz wiedziec... Pamietajmy, ze kazdy projekt unijny ma swoje indywidualne kryteria ktore musi spelniac osoba ubiegajaca sie o dotacje... Nie mowie juz o takich formalnosciach jak wiek, wyksztalcenie, region na ktorym planowane jest otworzenie i prowadzeniem dzialalnosci, itd...Sporzadzajac wniosek i biznes plan trzeba wziac wszystko pod uwage...
Co do rozliczen projektow unijnych to jest to zalezne od projektu w ktorym startujesz...


Poza tym nie mieszaj projektow z ktorych mozesz skorzystac przed otworzeniem dzialalnosci z tymi z ktorych mozesz uzyskac srodki juz po otworzeniu... Zarowno wybor projektu jak i cele jakie chcesz osiagnac po uzyskaniu srodkow musisz "przekalkulowac" sobie sam/a.

Ps. bartolomeus pyta o srodki z PUP-u na otwarcie dzialalnosci,a nie po otwarciu... Nie wiem czy w przypadku dotacji uzyskiwanych poprzez PUP mozna pozniej korzystac z innych projektow z ktorych mozna uzyskac wsparcie po otworzeniu, a jesli tak to po jakim czasie, itp...
Ps.2 Rozumiem jeszcze korzystanie z pomocy przy pisaniu biznes planu, ale przy wypelnianiu wnioskow do projektu to wybacz wystarczy czytac ze zrozumieniem...W projektach unijnych szczegoly pomagaja...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

o kurcze, jak to możliwe, że ona jest taka tępa, gdzie to to żyło do tej pory, przecież zdaje się, że podstawówka, to chyba obowiązkowa, a tu takie zaprzeczenie tej tezy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

OK

TYLKO CI NAPISALAM PRAWDE

PAMIETAJ ZE PODSZYWAJA SIE PISZA DO ADMINA A ADMIN TO ŁYKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

Łykasz to ty i to sporo.Dziewczyno jakie ty leki bierzesz ,że Ci tak psycha siadła.Ogarnij się i skoro pisałaś,że opuszczasz te forum to tak zrób.Jak Ci chłopak zalazł za skórę ,to się z nim w cztery oczy rozmów a nie ludzi wkurzasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

hola hola :):)
Po za moimim :):)
Prawda czarnapantero :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

;*



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przełożeni policjantów odpowiedzialnych z śmierć Stachowiaka - mają się dobrze.

arturze cos wystaje ci z tylka mama klamke ci wlozyla?i zapomniala wyjac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org