czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Były płk SB \"kadrowym\" w strategicznej spółce Skarbu Państwa pod patronatem PiSu i parasolem ochronnym Macierewicza.

świetny z ciebie frajer pawełku:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były płk SB \\\"kadrowym\\\" w strategicznej spółce Skarbu Państwa pod patronatem PiSu i parasolem ochronnym Macierewicza.

Możesz podróżować z pasażerem jeśli jest zarejestrowany na 2 osoby.
Z pasażerem poniżej 7 lat nie wolno jechać więcej niż 40 km/godz. na wszystkich drogach.
Musicie mieć kaski ochronne- obowiązkowo, chyba że skuter został wyposażony w pasy bezpieczeństwa fabrycznie to z obowiązku kasków ochronnych jesteście zwolnieni.
Za brak kasku u kierującego lub pasażera odpowiada kierujący.
Szerokiej drogi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były płk SB \\\"kadrowym\\\" w strategicznej spółce Skarbu Państwa pod patronatem PiSu i parasolem ochronnym Macierewicza.

to jak z ta pogodą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były płk SB \\\"kadrowym\\\" w strategicznej spółce Skarbu Państwa pod patronatem PiSu i parasolem ochronnym Macierewicza.

hmm, pytanie mam. nie mogę wrzucic fotki do internetowej rekrutacji. wymiary i format jest git, wiec nie wiem ocb.
I NEED HELP;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były płk SB \\\"kadrowym\\\" w strategicznej spółce Skarbu Państwa pod patronatem PiSu i parasolem ochronnym Macierewicza.

Jak w temacie
jaka fura kto jeździ?
Jaka marka i moc?
To ja pierwszy
pasek 1.8T 186km

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były płk SB \\\"kadrowym\\\" w strategicznej spółce Skarbu Państwa pod patronatem PiSu i parasolem ochronnym Macierewicza.

Szczęśliwi którzy mają pasję :):):)


http://demotywatory.pl/2888894/Prawdziwa-pasja

http://demotywatory.pl/2595087/PASJA



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org