sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

w zasadzie każdy sprzedający kosmetyki sklep takie próbki ma. Problem w tym ,że w naszym mieście nasi handlowcy zamiast wręczać je kupującycm klientom tak aby promowac produkty sami je sobie zabierają i sie nimi smarują. I tak bez wydania grosza mogą się tymi próbkami markowych produktów smarować. Kiedys miałem przyjemnośc tego doświadczyć gdy pewna pani oświadczyła ,że ona to piniędzy na takie sprawy nie wydaje bo ma sprytną koleżankę co ją w takie próbli zaopatruje. No i tak własnie wyglada dystrybucja próbke produktów kosmetycznych w naszym miejscowym łomżyńskim handlu. Dlatego jestem za przewietrzeniem tej koteri i budowa dużych markowych sklepów w mieśćie.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

pchły na noc,,,:)

Dobranoc Skarbie ,,,:)

milusich..

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

ha ha dobre...
ja to nie muszę zmieniać ,,
kocham swoją niunię... lubię nią przy8dalać ,,,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

nie to nie są jakieś specjalne zdolności :) nie zrozumiałeś mnie ale ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

Hej:) Czy wiecie, gdzie można dostać darmowe próbki gorzały ?
Chodzi mi głównie o takie małe (- niekoniecznie) buteleczki o poj. 50 ml, mogą być i 100 ml ,( ewentualnie pól basa).

Pilnie potrzebuję do celów naukowych, otworzyłem właśnie przefut dokturski i zbieram materiały .
Wiem, że takowe są dostępne w sklepach, ale te pijaki same je używają , nie udostępniając prawdziwie potrzebującym .

Czy mam napisać do producentów z pytaniem o możliwość otrzymania darmowych próbek. Ktoś coś wie na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

maruda

kilka kartonów ? może być mało ażeby zgłębić temat !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.


kilka kartonów ?

ja to mam poważne podejście do nauki,
żeby być dobrym w temacie to trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

ale to pierwsza dostawa:)
A temat będziemy zgłębiali kilka ładnych lat więc spoko :):):)
Takie dostawy po 8 kartonów będą raz w tygodniu :):)

Wiem jak u mojego kolesia który do matury się przygotowywał :)
Kurier przywoził w piatki po 4 kartony , no ale on był sam nie :)
I co matura to nie przewót doktorska i magisterka z inżynierią przełykowo-kacową :):):)

Ale ten koles krótko dostawał coś ze 2x chyba bo się zdawanie matur zaczęło i jak przyszło co do czego to nie zdał bo stwierdzono u niego pomrocznośc jasną :):):)

Nie wiedział co pisze i co czyta :):):)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

a ... wiecie może jakie sklepy organizują degustacje alkoholu ?

sklep ma prawo organizować publiczne ich degustacje, rozdawać gadżety, organizować sprzedaż premiowaną, czy zachęcać klientów do zakupów za pomocą ulotek roznoszonych przez hostessy - dlaczego tego nie stosują w praktyce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

czepek jest żeby się szybciej pływało. Jest bardziej opływowy kształt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

Nie wiem czy wszyscy już słyszeli, ale dla nie wymagających jest darmowy internet działający na terenie Łomży.

W skrócie:
- prędkość 256kB/s przez 1 rok, kolejny 512kB/s
- jest to internet z nadajników Telefonicznych
- trzeba kupić modem za 130zł obsługujący HSDPA+
(np. ten Huawei E173U-2 http://allegro.pl/listing.php/search?string=Huawei+E173U-2&category=77798&description=1¶ms_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8 )
- zarejestrować się w Warszawie i wpłacić kaucje zwrotną 50zł za kartę SIM wkładaną do tego modemu
- modem co godzinę rozłącza się i łączy ponownie
- gwarantowane działanie usługi przez 3 lata.

Tu szczegóły:
http://techmobile.pl/2011/06/darmowy-internet-juz-dziala-ale-nie-dla-wszystkich/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

dwiekratki- nie oczerniłem bezpośrednio w żaden sposób domu w Nieławicach, napisałem po prostu o nim jako o jednym z wielu tego typu ośrodków, do których kierowałem konkretną pomoc z mojej strony.
Nikt nie zaprzeczy, że ta pomoc jest potrzebna, chodzi mi tylko o to, że nie każdy kto chce pomóc może na ten cel wyrwac jakąś sumkę z domowego budżetu. Pomagac można na setki innych sposobów, jednak tego typu ośrodki nastawione są tylko i wyłącznie na kasę i to drażni i zniechęca. Sam mam sporo dobrych i dla mnie zbędnych rzeczy, które chętnie oddałbym osobom potrzebującym, ale jeśli ja wykazuję dobre chęci, a osoby, ośrodki, fundacje itp, które powinne byc zainteresowane- kręcą nosem, to ręce opadają, sorry.

Gdzieś w tym czy innym temacie przemknęło mi, że jeździcie, zbieracie potrzebne rzeczy, może podaj tu namiary gdzie was szukac, chętnie coś podrzucę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

to nie grypsuj, tylko pisz czytelnie.
Co ma być w programie?
Co z wypitką, co z wyżerką?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

A ja właśnie idę po to by być nauczycielem. Oprócz tego jestem farmaceutką i kierunków medycznych mam powyżej uszu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

3. Glosowanie rozpoczyna się z dniem 06 czerwca 2011 roku o godz. 00:00 i kończy się z dniem 31 października 2011 roku o godzinie 23.59.59.

4. Głosowanie odbywać się będzie w czterech etapach. W ramach każdego z etapów głosujący będą mogli oddawać swoje głosy na lokalizacje, które ich zdaniem zasługują na wybudowanie na ich terenie placu zabaw. Po każdym etapie wybranych zostanie 25 (dwadzieścia pięć) lokalizacji (w ostatnim czwartym etapie wybrane zostaną 23 (dwadzieścia trzy) lokalizacje), które zdobyły największą liczbę głosów. Jeśli gminy (spółdzielnie mieszkaniowe), których lokalizacje uzyskały największą liczbę głosów w Głosowaniu w ramach danego etapu spełnią wszystkie warunki przewidziane w Regulaminie Konkursu „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA” wówczas na terenie przedmiotowych lokalizacji Fundator Nagród wybuduje place zabaw.

5.Głosowanie zostanie przeprowadzone w następujących czterech etapach:

* Etap I głosowania od dnia 06 czerwca 2011 roku od godziny 00.00 do dnia 31 lipca 2011 roku do godziny 23.59.59;
* Etap II głosowania od dnia 1 sierpnia 2011 roku od godziny 00.00 do dnia 31 sierpnia 2011 roku do godziny 23.59.59;
* Etap III głosowania od dnia 1 września 2011 roku od godziny 00.00 do dnia 30 września 2011 roku do godziny 23.59.59;
* Etap IV glosowania od dnia 1 października 2011 roku od godziny 00.00 do dnia 31 października 2011 roku do godziny 23.59.59.



czy dzisiejszy głos został już oddany? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

ja to mam i wcale niezłego :)
Bo mi zawsze kiedyś teściowa w kólko powtarzała :
Zbysiu , ty to masz bzika że nikt takiego nie ma :):):):)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

algeroth
Algi idziemy na dyskę w piątek ;)
Po prostu nie lubię agresji ;) hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

zgadzam się z feende

w Komaxie można sobie obejrzeć, bo mają dużą ekspozyjcę, ale niektóre ceny powalające... te same płytki masz w Faster sporo taniej, moim zdaniem zawsze warto zaoszczędzić, ale to zależy od Ciebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

Jesteście idiotyczni myśląc, że w UP siedzą i nic nie robią. Gdyby mogli puszczaliby na staże wszystkich, ale niestety brak dofinansowania .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

umyj zemby bo ci z pyska jedzie:]

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurodeputowany pis ma dość nachalnej propagandy pis.

Było!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org