czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tusk beknie?

@ zezowate szczęście – hi,hi,hi,hi, chłopie rozbawiłeś mnie, uczepiłeś się tego, jak pijany płotu:) ”niewygodny temat” chyba dla ciebie!!
Ja nie mam zwyczaju dyskutować- o sprawach na których temat nic konkretnego nie wiem.
Myślę! że „to” mamy załatwione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

Witajcie!
Chciałabym prosić Was o oddanie głosów na „dogomaniaczkę” Pipi w głosowaniu na stronie krakvet.pl (http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13906&start=45). Aby to zrobić należy zarejestrować na stronie sklepu, głosować można tylko raz. Głosowanie do niczego Was nie zobowiązuje, nic Was nie kosztuje, a może diametralnie zmienić los wielu zwierząt. Tak, diametralnie, ponieważ w ostatnich miesiącach pomoc sięga wartości kilkunastu tysięcy złotych – pierwszy post: http://www.dogomania.pl/threads/210886-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-lipiec

Dlaczego Pipi?
Cyt z dogomanii:

„Pipi mieszka na podlaskiej wsi, gdzie zwierzęta traktowane bywają w wyjątkowo okrutny sposób. Katowanie psów, głodzenie, bestialskie tortury są tu na porządku dziennym. Pipi- człowiek o bardzo wrażliwym sercu musi codziennie zmagać się z tą rzeczywistością. Stara się jak może chociaż trochę poprawić los okolicznych zwierząt tak okrutnie potraktowanych przez ludzi. Nigdy nie przechodzi obojętnie obok cierpienia. Ratuje psy skazane właściwie na śmierć. Na każdym kroku dopomina się o godne traktowane zwierząt (od tak prostych rzeczy jak karmienie psów, czy postawienie budy do sterylizacji itd).
Obecnie Pipi ma pod opieką kilkanaście psów i spora gromadkę kotów. Ta liczba cały czas się zmienia, bo ledwie wyda jakiegoś psa do adopcji zaraz ktoś jej podrzuci niechciane szczeniaki, albo okazuje się, że w jakimś chlewie od lat mieszka pies bez dostępu światła lub ktoś pozostawił psy same na łańcuchach na pewną głodową śmierć. Takie historie, z którymi Pipi zmaga się na co dzień można by opowiadać w nieskończoność. Pipi nie ma żadnych dotacji, dochodów, gmina odmówiła jej jakiejkolwiek pomocy, nie może zbierać 1 %. Sama odejmując sobie od ust pomaga jak tylko może dzięki pomocy dobrych serc z dogomanii, które nigdy nie zostawiają jej w potrzebie. Dlatego Twój głos jest tak ważny. Pomóżmy Pipi, by ona mogła dalej pomagać…”


Pipi jest kandydatką „z naszego podwórka”. Kto choć trochę interesuje się losem zwierząt wie, jak ciężko jest uzyskać jakąkolwiek pomoc, nie ważne czy z urzędów czy fundacji. Taki urok Podlasia, niestety.

O Pipi, jej dokonaniach, a przede wszystkim o zwierzętach można poczytać tu: http://www.dogomania.pl/threads/133467-JEDNO-SERCE-NIE-DA-RADY-!-Serce-Pipi-i-podopieczni-w-potrzebie!!!-(Posty-inf.-1-6

I ubiegając pytania niezdrowo zainteresowanych – nie znam osobiście Pipi, jedynie z podziwem czytam o tym, co robi. Nie mam też żadnego interesu w namawianiu Was do głosowania. Na forum krakvetu, pod ankietą wyszła niemiła wymiana zdań – na niekorzyść Pipi – ustosunkujcie się do tego jak chcecie. Osoba, która zaczęła temat obraża Pipi, nazywając zbieraczką. Owszem – zwierząt jest dużo, ale priorytetem są adopcje oraz sterylizacje zarówno suk jak i psów, co rzadko zdarza się w dotowanych schroniskach, a pamiętajmy że tu mowa o osobie prywatnej, zostawionej samej sobie z psami, którymi ustawowo powinna zająć się gmina!

Jeszcze raz gorąco zachęcam! Oddaj swój głos na Pipi – Ciebie to nic nie kosztuje – jej zwierzętom może odmienić los!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

Maruda widzisz jednak mam rację,ze sam siebie nie rozumiesz,ale nie kłóćmy się o to :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

Zapraszamy na trybunę od rzeki za 7zł :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

no i wszystko jasne;) PWSIiP witaj;)) jesli sie dostane ofc;) Żegnaj medyku i Twoje głupie rozumowanie:D
Witam przyszłe pielęgniarki:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

Oddam Pani noszącej rozmiar 38 - worek ubrań w bdb stanie (lato- jesień).
Tel. 602581170

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

Pisałem ci już żebyś nie pisał z telefonu :):)
Kuria twojej faktury za telefon nie opłaci a i konta też nie doładuje :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

mój głos już oddany:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

zezowate szczęście:)
Szkoda na nich naszego cennego czasu :):)
Nie widzisz że Marlen i wladima to ta sama osoba???

Raz pisze z kompa a raz z telefonu :):)
Odpuśc sobie i chodź idziemy na browar, to jest o wiele przyjemniejsze niż kładzenie mądrości życiowych w zakute pałki :):):)

Chociaz kto wie czy za żłopanie piwska w takich ilościach nie będę smarzył się w piekle :):):)
Ale co mi tam :):)
raz się żyje i to pełną gębą a co robaki ze mną zrobią to mnie nie interesuje:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

Jaka kuria ? rachunki sam place ,cos masz z głową nie tak ,ale nie kłóćmy się o to :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

Maruda ,masz wizje urojeniowe :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

Autor: wladima (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 19-07-11 15:04

@maruda – mnie jest stać, na drogie rachunki, drogie perfumy, ładne kobiety itd........

Autor: Marlen (---.opera-mini.net)
Data: 19-07-11 15:04

Maruda nie schodźmy z tematu i nie kłócmy się .i tak mój "tel"jest pewnie więcej wart niz Twój komp :-)


... a co nie miła Wam już asceza i ubóstwo ? że się tak przechwalacie dobrobytem i dostatkiem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

tutaj też można klikać. taki zwierzęcy "Pajacyk":

http://pustamiska.pl/index-3.php



urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

@ wladima vel @Marlen

... nie napinaj się i poluzuj koloratkę !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk beknie?

Zezowate , Ty tak napisales jakby bp Stefanek bronił tego ks przed sądem i sprawiedliwoscią a tak nie jest. zrozum co napisales i w jakim stylu Trzymajmy się faktów :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org