niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

Odniosłam wrażenie,ze w pierwszym momencie sytuacja rozzłościła Dodę, wszystkie głowy zaczęły odwracać się w przeciwna stronę... ale wybrnęła pozdrowiła i kazała machać pochodniami... uff opanowała sytuację ;P wszystkie oczy znowu skierowane na nią :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

My tu gadu gadu, a mecz za 3 dni. Zapisywać się, żeby później nie było płaczu, że całego meczu nie obejrzeliście.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

maruda

Dziaduniu z nami była Dżaga ;) hehe


robciu
A do "Trupka" nie zaszła ?
My tam byliśmy ;) hehe


Bandi
Widzę ,że informacja Janusz kos potwierdzona ;)
Szkoda ,że mnie w Yamie nie było ;(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

tak tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

doda w yamie bo czytala forum przed hehehehehehehehe


I TAK JECH CHORA. I TAK JEST ŚMIECIEM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

My tu gadu gadu, a mecz za 3 dni. Zapisywać się, żeby później nie było płaczu, że całego meczu nie obejrzeliście.
Środa, godzina 19.00 Wspieramy naszych chłopaków głośnym dopingiem.
Już dawno nie było na Zjeździe takiego przeciwnika jak Stomil Olsztyn!
Nie zawiedźcie naszych piłkarzy i przyjdźcie ich dopingować.
Bilety już od 7zł dla każdego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

150? To przeszukaj jeszcze raz u mnie jest ponad 200.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

Nasz ŁKS po wywalczeniu Okręgowego Pucharu Polski, dostał szansę zagrania o Puchar Polski. Pierwszym i miejmy nadzieję nie ostatnim przeciwnikiem Biało-Czerwonych, będzie Stomil Olsztyn! Już dawno u Nas na Zjeździe nie było takiej firmy. Przyjdźmy na stadion wesprzeć naszych chłopaków w tym jakże ważnym dla nich i tak samo dla naszego miasta meczu.
Środa, godzina 19.00
ŁKS 1926 Łomża - OKS 1945 Olsztyn



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

ktos cos wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

Psychosocial Baby :)))

http://www.youtube.com/watch?v=kspPE9E1yGM&feature=youtube_gdata




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu. Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji, niespójność wypowiedzi i procesów myślowych, oraz objawy mutyzmu.
Czy nie zastanawia Was dziwaczność skarg i wypowiedzi zgłaszanych przez tą Panią ?
Irracjonalne postępowanie ?
To odrzucona i zraniona kobieta, a jej płytki afekt to reakcja na rozstanie z facetem którym była wcześniej zauroczona. Niemożność realizacji celu wywołała u niej przykre emocje frustracji. Frustracja natomiast podsycana przez ból, gniew i złość, wywołuje irytację i agresję. Stres spowodowany porzuceniem i wyrządzoną jej krzywdą ( jak z tym naprawdę było, to tylko ona wie i nie nam to rozsądzać, trzeba znać argumenty drugiej strony ) zainicjował wystąpienie psychozy . Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie pogrążenia i zniszczenia Pana z Nissana, przeszkadza jej pragmatycznie myśleć.

Przykre jest niezrozumienie kontekstu w/w historii przez niektóre osoby. Nie dolewajcie oliwy do ognia !

Dziewczynie należy tylko współczuć !

PS:
skądinąd potrafi być miła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.



http://www.youtube.com/watch?v=7XwdC0Pk-mc&feature=player_embedded#at=25 :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

Najlepsza diavolo
Dzisiaj mam z boczkiem ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

czarnasukaczarna

wyluzuj !
przecież potrafisz być miła i urocza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

Tylko 11 postów? Kurdę, a ja byłem przekonany, że na tym forum specjalistów od kebabów jest pod dostatkiem heheh. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

Dziewczyno przeginasz! Do rodziny tego Twojego kochasia się nie czepiaj, a już tym bardziej do dzieci!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

Mam rozumieć, że krytykujesz państwo solidarne, do którego dążyli pis-dowaci, czyli tzw. 4-RP?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

syte kebabuchy klei.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

Witam, czy ktoś jedzie jutro o tej porze do Białego? Chętnie bym się zabrał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.


Doda właśnie zakończyła śpiewanie.. publika szaleje:
- jeszcze raz, jeszcze raz , jeszcze raz!...
- no dobra to zaśpiewała. Skończyła a publika... jeszcze raz .. no i tak trzeci , czwarty piąty ... dziewiąty raz...
W końcu już zrezygnowana do publiczności.
- kochani ale ja już nie mam siły śpiewać...
- a publiczność... - k.rwa śpiewaj aż się nauczysz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co myślicie o promocji miasta? Moim zdanie Prezydent Chrzanowski wprowadził nową jakość.

I DO TEGO DOCHODZA NARKOTYKI PAWEL BIERZE AMFETAMINE,KOKAINE,EXTASY,PALI TRAWE,CHELEJE.


JEST UZALEZ,NIONY OD MEFEDRONU.KUPIL 1 G ,WZIAL NA 2 X-TAKIE KRECHY BIERZE. W 2 GODZINY ZJADL TO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org