poniedziałek, 01 lipca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent nie wiedział !!!

salomon ma film krecony przez chlopakow z bialegostoku
moge ci przeslac daj nr g g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Spiero ty też zaczynasz morda kapciu on nie był narkomanem wiem bo go dobrze znałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

"Eeeee tam... zjadą się buraki w BMW i innych VW" Sura jakiego Buraka masz na mysli jezdzacego VW ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

pożar - strażacy






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

U mnie było dokładnie tak samo, mam popa i probowalem zadzwonic do brata, ale nie moglem, wiec sprobowalem do kogos innego i tez lipa. U mnie to nie pierwszy raz juz tak sie zrobilo od czasu gdy Orange ogarnelo Idee. I to ma byc Dobre poloczenie, ktore nam wyjdzie na dobre?? Watpie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Jesli dobrze jarzę to on chciał to zrobić tyle że inaczej.
_______________________________--



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Czy anty-, czy nie, ale jedzie się w porządku. I po co było to całe kłapanie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

MRS Posidam Motorole A925 i uzywam na niej nhGPS (wpisz w Allegro ngGPS) ale z tego co wiem nie dziala on na E1000. Odnosnie A-GPS to jest to połączenie zwykłego, normalnego GPS z siecią komórkową GSM dzięki czemu uzyskuje się dokładniejsze pomiary. Niektórzy sądzą, że jest to system pozycjonujący tylko na podstawie siły sygnałów z nadajników, ale ja (przynajmniej na A925 na ktorej tez jest AGPS) na swojej sprawdzilem bez karty i w zerowym zasięgu - wszystko działało.

Z tego co wnioskuje to chyba nie masz zadnego programu do obslugi GPS?






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Aha na stronie: http://www.mobile.inspiracja.com/Motorola,E1000,phone.php
jest napisane dumnie USŁUGI LOKALIZACYJNE czyli może Ona mieć tylko zubożałą wersję GPS która działą na podstawie sygnałów z nadajników ale za to na stronie http://reviews.cnet.co.uk/mobiles/0,39030106,39187147,00.htm jest napisane, że jednak korzysta z GPS.... więc nie wiem jak to jest :))))

Sorki za dwa posty pod rząd






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

strażacy->998 ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Bez komentarza, szkoda gadki, nic to nie zmieni.
Ani ja nie zmienię zdania, ani ty (absolutnie nie próbuję na to wpłynąć).
Powodzenia w leczeniu.
Obyś tym razem trafiła na odpowiedniego lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

nie wiem czyto ktoś sobie jaja robi czy ten serwis jest tak słabo zabezpieczony znów dziś nie było strony tylko :




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Zurcio:
Zastrzel mnie ale ja naprawde nie wiem kim jesteś i nie widziałem Twojego Corrado. Okej, można się spotykać i małymi i dużymi i furmankami. Moja wizja jest taka, żeby zorganizować cykliczne spotkania old i young nie mieszając w to aut współczesnych.

Amsterdamus:
Pisząc BMW miałem na myśli wersje od np. E36 i nowsze a o VW o np. Golfach III i nowszych. Wg mnie youngtimerem jest VW Scirocco a Corrado nim będzie, ale za kilka lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

majorka,
Wcale mnie nie uraziłaś. Cieszę się, że piszesz już inaczej tzn. mniej emocjonalnie. Życzę Ci wszystkiego najlepszego (zdrowia przede wszystkim) i trzymam kciuki. Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

szkoda gościa l*l

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

chwila,chwila - kto dla kogo tu jest?chyba skończyly się czasy ,że jak wojewodzie zmarzło dupsko to dopiero byl gwizdek do wlączenia!W tej chwili -płace! i wymagam!mieszkam na parterze jest zimno!!! pan prezes czeka ,że az tak sciany się wychlodzą 9wiadomo ,że mieszkamy w żelbetonowych klatkach!!!) - że ogrzewanie nic nie da i trzeba czekać na kilka stopni ciepla w mieszkaniu??????????






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Najwyraźniej dyrekcja spółdzielni mieszkaniowych chce zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Wiadomo !

A może by tak odzyskali pieniądze od MPEC zapłacone niesłusznie za poprzednie sezony grzewcze !

No chyba, że sie na siebie poobrażali (to może kupię "farelkę?")...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

rozmawialam na ten temat (pospolitego złodziejstwa) ciepla -ale!!!!!!!!!!!!!!!!! jak poinformowano SPÓLDZIELNIA JAKO TAKO NIC DO TEGO NIE MA??!!!!!!!!!!!!!!TOCZACA SIĘ SPRAWA SWIADCZY NIE TYLKO O ZŁODZIEJSWTWIE ,SOBIE PAŃSTWIE mpec ALE TAKŻE O ZARZĄDZAJĄCYCH SPÓLDZIELNIA mają gdzieś ? ONI ZA TO NIE PLACĄ - NAJWYŻEJ PRZYKRĘCĄ KURKI - "lata to im setą jak niegdyś się mowiło!)'annamira" - "No chyba, że sie na siebie poobrażali (to może kupię "farelkę?")... - a kto zaplaci za farelkę izuzyty prąd????? rachunek do p. prezesa wyślesz????????

-

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!


http://www.elomza.pl/wiadomosci/news.php?id_news=5527

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

łuu chwile mnie nie było a tu taki piękny OT, koniec tematu, wracajmy do samochodów, nie ma sie o co kłucić,

Sura odezwij sie wkońcu, bo mam sprawe do Ciebie






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

:) zastanawiam sie wlasnie nad tym zeby zmienic taryfe, ale najbardziej mi szkoda tych smsow po 1 gr :D

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Zgadzam sie bo nie zawwsze można dostać bezcenno w sklepach!!! często sie zdarza że nei ma bezcennej można było zamieścic duże obrazki z bezcennej!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Mógł być, ale niemusiał :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

998--------> numer



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

To, że dla osób starszych wprowadza się JAKIEKOLWIEK ograniczenia jest porutą i bzdurą.

To, że słuzba zdrowia jest "bezpłatna" jest z kolei winą nas samych, których głosy decydują o socjalistycznych rządach.

Uważam, że właśnie z naszych składek (ok. 2 zł m-c trafia rzeczywiście do lekarzy rodzinnych) winno leczyć się osoby starsze. Innych zaś osób to nie powinno dotyczyć. Dlaczego pewien facet przyjeżdża z USA specjalnie po to, aby leczyć się także z moich składek?

Na całym świecie usługi zdrowotne są lub były normalnym towarem (płatnym zgodnie z prawami podaży i popytu). No, ale akurat Polak potrafi... Głosujcie więc dalej na PO, PiS, LPR i SLD :)
Napewno służba zdrowia pozostanie "bezpłatna", co niechybnie doprowadzi do upadku finansowego tego kraju.
Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

http://lomza.republika.pl/ ;D

PS. Tommeknet, bez urazy ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Wsadźcie sobie w dupę wszystkie wasze informacje.

Marcin nigdy nie był żadnym ćpunem ani huliganem. Znałem go od bardzo, bardzo dawna...

|*|



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

MrS trzeba chronic imie Ś.P. Marcina bo tu już z niego robią *** wie kogo a on był normalnym chłopakiem. Wpadnij na pogrzeb jeśli nie wiesz co i jak napisz do mnie na poczte a dokładne info ci podam. Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

***** zrobcie cos z tym pysiem bo normalnie go zajebie.

A teraz powaznie - daje 100 zl temu ktory da mi do niego adres.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

chałupa -> wieś



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Jasne, że dla posiadaczy autek małego kalibru rondka są OK. Porozmawiajcie z kierowcami autobusów. Pewnie, że da się przejechać, ale wielkiego komfortu przy tym nie ma. Skręcając z Giełczyńskiej w Szosę Zambrowską można dostać kontuzji łokci i nadgarstków. Fajnie też buja pasażerami, więc podatni na chorobę morską niech lepiej nie wsiadają do ósemki.
Już po fakcie, więc nie ma co narzekać. Zgadzam się z optymistami, że skoro nie ma, co się lubi, lepiej szybko polubić to, co się ma.
Zatem hurrraaa!!! Niech żyją łomżyńskie google!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

wieś---> zwierzeta :P

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Ptysiu - znajdz sobie inne forum - na tym jestes spalony.

Wcale nie robie sobie jaj - na serio mam zamiar cie odwiedzic i wychowac na dobrego obywaleta. Naucze cie do czego sluzy internet i jak sie z niego korzysta.
Lomza jest mala i dobrze o tym wiesz.

Sa takie tematy na forum do ktorych w ogole nie powinienes wchodzic. Ten jest jednym z nich. A wiec zabieraj swoj worek na kapcie i spierd.alaj do innego wątku.

Sledczy - zapewniam cie, ze to nie byl zaden wybryk chuliganski. Po prostu tragiczna smierc jak kazda inna. Nie doszukujcie sie w tym sensacji i nie sluchajcie plotek.

Tak w ogole to zamiast tu pisac i lamentowac idzcie lepiej jutro na pogrzeb o 15.

Koniec tego tematu.

ps
Pysiu - do zobaczenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

ptysiu widzialem dopiero szalikowcow na bawelnie sie kreco oj czuje ze dupsko ci przetrzepio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

sku***syn ten ptysiu jaki debil glupi. zawsze i wszedzie musi dodac swoje piec groszy jakie to by one nie bylo!!!
nie ma o czyms pojecia ale probuje zablysnac i co najgorsze nigdy mu to sie nie udaje. nie wiadomo czy sie smiac czy plakac z jego postow.

Marcin miał 18 lat, miał przed sobą cale zycie, a w jednej chwili wszystko runelo.
bedzie mi i nam wszystkim brakowalo go wsrod nas.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

Wyremontowana juz chyba do Grajewa za ciężką kasę droga 61 nadal jest zamknięta bo Topczewski i spółka muszą udowodnić że 8 jest zapchana. To że można się po niej ledwo poruszać pzry zupełnie pustej 61 to też jego zasługa. I ma już następce w swojej firmie : Wydział Dokumentacji
Naczelnik mgr inż. Sławomir Topczewski Pokój nr 209. Chyba ze to zbieżność nazwisk?
__________________________--

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nie wiedział !!!

A wczoraj p. Kaczyński będąc w Białymstoku powiedział pewnie to co mu wetknęli pod nos: dwupasmówka do Białegostoku do roku 2011 (obecny jeszcze rząd planował do 2013 - skąd takie przyspieszenie?) z odnogą do Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org