poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Czy ktoś miał dzisiaj wieczorem kłopoty z połączeniem z telefonów w sieci idea. Z numeru abonamentowego się łączyłem, a z popa i mixa nie mogłem nigdzie zadzwonić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

A co można na to? Autor tych sensacji sam pisze:
"Wtedy też pojawiły się informacje o tym, że na miejscu kolizji w alkomat dmuchał szef zambrowskiej policji, a nie Rutkowski."- Się pojawiłY? Same? Czy to insynuacja tegoż autora na podstawie pogłosek., które ponoć od kogoś tam usłyszał. Do sądu świadczyć z tym nie poszedł.
"Wtedy i on nagle uciekł z policji na emeryturę."- jeżeli oficerowie odchodzą ze służby chociaż im nic nie udowodniono, ale żeby na firmie nie było cienia podejrzenia, to jest to "ucieczka". Pewnie, zdaniem autora, powinni palnąć sobie w łeb ze służbowej broni, bo dopiero to by było rozwiązanie. I temat na artykuł.
"W sumie o zdarzeniu z Rutkowskim od marca pisaliśmy już siedem razy."- No właśnie. Podczas gdy inne gazety jakoś tak się nie przypięły jak giez do końskiego zadu, chociaz fakt odnotowały. "Wyborcza" żąda krwi! Dlaczego? Pozostają spekulacje.
Tak, żeby wyjaśnić od razu: nie noszę nazwiska ani na literę R. ani na literę M. i nie mam żadnej rodziny ani w Zambrowie ani w Wysokiem, ani nawet w żadnej policji, ale mierżą mnie niektóre formy "dziennikarstwa".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Ptysiu mnie tez zaczynasz wku...ac ! W dupie byles, gowno widziales, a do powiedzenia masz najwiecej! Po kiedy grzyba sie udzielasz, snujesz jakies domysly, za fakty uwazasz jakas plote. Chyba sie bede musial dowiedziec kim jestes i zadzwonic do Twoich rodzicow zeby Ci wkoncu odcieli internet, gnojku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

podobno byl narkomanem i przedawkowal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Wiec wkoncu morderstwo czy tragiczny wypadek ? [*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Rzeczywiscie zainstalowali w centrach obu rond rotujące antygrawitony. Poruszające się w pobliżu ciężkie obiekty są odpychane jeśli jadą prosto w kierynku na/od środka ronda, a przyciągane jeśli jadą bokiem.

Dzięki temu samochody wjeźdzające na rondo zwalniają nawet jeśli kierowca nie hamuje, na rondzie trudniej jest wypaść na zewnątrz nawet przy większej prędkości, a po zjechaniu z ronda są przyspieszane, żeby nie blokowały zjazdu.

Jesteśmy jednym z niewielu miast na świecie w którym zainstalowano rotujące antugrawitony. Wszystko trzymane jest (było! :) ) w tajemnicy, żeby ekolodzy sie nie czepiali... i udało się.

Rzeczywiscie, ludzie dostają za coś nagrodę Nobla, a za kilka lat ich odkrycia są w powszechnym użyciu.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Informacja dotycząca łańcuszka SMS
Pragniemy poinformować, że Orange nie jest nadawcą SMSa o treści:

"Orange REWOLUCJA! SKANDAL! WYDARZENIE! 1 Października. ...Prześlij to dzisiaj do 8 osób z ORANGE a otrzymasz 10 PLN GRATIS! Orange-Prezent!"
W związku z tym wysłanie SMSów nie spowoduje dodatkowego doładowania konta, jak wynika to z treści wiadomości!

źródło :
http://www.orange.pl/portal/map/map/article;SID=D2Fvtvj9l31grbMj1V1t!1448964708?id=311244&SECTION=YOURPLAN



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

sura zapewne mnie widziałes wiec wiesz ze nie nosze ortalionow i zelu na wlosach !! wiec nie naleze do grupy 99% ... !! wiec tego typu uwagi zachowuj dla sobie !!
chrostek zaproponował spotkanie w "stylu wszyscy mile widziani, i Ci mali i Ci duzi, i Ci starymi i nowszymi gablotami?" wiec na ten spocik zapewne sie łapie i napewno przybede (jak nie bede mial szkoly w tym czasie)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

to zmiencie taryfe na ere...ja mam z ery i nic sie nie dzieje....;]

...nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Nie musze uzasadniac swej dumy z bycia Polakiem, którym się urodziłem i jestem i przestać nie zamierzam! W ten sposób patrząc to z czego mogą być dumni np. Niemcy? - że rozpętali 2 wojny któe pochłonęły miliony ofiar?, a Rosjanie, Francuzi czy Anglicy tez pewnie są bez skazy? Żydzi również bez skazy nie są, lecz oni pewnie maja prawo być dymnymi z tego kim się urodzili?

Jacko skoro tak bronisz narodu wybranego to moze wyjasnisz dlaczego w 1939 roku na kresach milaly miejsce pogromy ludnosci polskiej dokonane przez ludnosc narodowosci zydowskiej. Moze wyjaśnisz jak to się stało ze Mińsku, Grodnie i wielu innych miastach bojówki żydowskie strzelały w plecy do polskich żołnieży oraz ludności cywilnej? Jak mamy się przepraszać to może druga strona również okaże troche skruchy i przeprosi nas za żydów, którzy siłą wprowadzali ustrój socjalistyczny, skrytobójczo mordowano żołnierzy AK, za listy jakie sporządzili przed wojną, na podstawie których NKWD dokonywała masowych wywózek ??? czy to nie są zbrodnie przeciwko państwu i narodowi polskiemu?

Jak na razie, z tego co widzę, to podczas wojny cierpiał i umierał jedynie "naród wybrany" tylko oni mają prawo ścigać zbrodniarzy, chodz sami chronią innych zbrodniarzy bedących pochodzenia żydowskiego.

Mam więc prośbę do Ciebie skończ juz te nagonkę, a może ktos ci za to placi ;))

Tą wypowiedzią pewnie ktoś przypnie mi łatkę antysemity, lecz tak to juz jest, że gdy ktoś wytyka coś Żydom, nawet jesli ma rację, automatycznie staje się antysemitą.
Dla wyjaśnienia dodam, że nic nie usprawiedliwia zbrodni jaka miała miejsce w Jedwabnym i wielu innych podobnych miejscach.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

sura,po co się wypowiadasz na temat "beemek" i volkswagenów,skoro mało o nich wiesz? I w ogóle to czemu odnosisz sie do tych aut z wyczuwalną pogardą? świat nie kręci się tylko i wyłącznie wokół Skody,a wracając do w/w Corrado,to jest to nic innego,jak właśnie youngtimer (nie wiem czy w ogóle prawidłowo rozumiesz znaczenie tego określenia) czyli samochód będący już klasykiem samym w sobie,bądź pretendujący do miana przyszłej "legendy" marki,nie osiągnąwszy jeszcze wieku zabytkowego,czyli 25-ciu lat i nie produkowany dodatkowo jako masówka w milionach egzemplarzy.Samo BMW - z czasów niezbyt odległych - posiada w swojej stajni więcej klasyków niż twoja ukochana Skoda (chociażby 1602,2002,3.0CS,seria6,M1...),nie wspominając o Volkswagenie,więc nie obrażaj solidnych aut (kojarzonych w naszym kraju z pewną grupą społeczną o wątpliwej reputacjii) tylko dlatego,że jesteś zakochany w Skodzie,bądź wydaje Ci się ,że na przekór prawdzie,biegle poruszasz się w tematyce tychże aut.
Peace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

KiLer: weź ty się chłopie puknij o jakieś drzewo, czy inny rodzaj przeszkody naturalnej. Jaja sobie z ludzi robisz ?? A co to ma być za adres:
http://www.lomza.info ??? Może chciałeś powiedzieć: http://www.lomza.pl
W rezultacie takiego drobnego przekłamania winno być: http://www.lomza.pl/info A dzieci się nabierają na taki numer.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Witam :)
można by było Bezcenną umieścić tu na stronce w pdf-ie albo jakies skany jpg-i
co wy na to :) ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Ja marzłam poprzednią zimę i za to przyszło mi do zapłaty jszcze 321 zł ;)
Okna mam plastikowe. Ostatnie piętro i ciągle zapowietrznone grzejniki....
Codzinnie latam z wiaderkiem i odpowietrzam....
Może większe ciśnienie Panowie ????

a może tak wkońcu ktoś te bloki zacznie ocieplać ?????

Tez myślałam czy gdybym ogrzewala może byłoby ciepło, ale na podzielnikach i tak by ubywało :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Każdy niech podaje Łomżyńskie serwisy jakie zna i ma :)

www.4lomza.pl
www.lomza.pl
www.elomza.pl
www.lomza.info



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

poprostu za nic im sie "pcha"pieniądze w kieszeń
tak samo można nie włączać wogóle ogrzewania , nie przekręcać "gałki" i tak przyjdzie do zapłaty :)

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Amsterdamus- zapomniałeś o BMW 1802 i 2000 C/CS/CA :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Jak zrobią podwyżki to może ktoś się nad tym zastanowi :) A może ktoś pamięta kiedy w tamtym roku włączyli ogrzewanie?

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

mój brat tak miał :)


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Witam.
Mam telefon w Idei Mix. Wykonuję w ciągu dnia nawet po kilkadziesiąt połączeń, więc mam najlepsze rozeznanie, co dzieje się z tą siecią.

1. Telefon gubi zasięg kilka razy dziennie. Nie jest to wina aparatu i nie jest to przypadłość, z którą tylko ja mam problemy.
2. Mimo, iż telefon jest zalogowany do sieci, po wybraniu numeru, przerywa połączenie, a telefon wyświetla "Brak odpowiedzi" lub "Sieć zajęta".

Nie odczułem żadnej różnicy po zmianie nazwy na Orange. Nie rozumiecie chyba, że nastąpiła tylko zmiana nazwy. Nie wymieniono jak narazie żadnych urządzeń związanych z funkcjonowaniem sieci.

Idea (Orange) jest jak dziwka, w kółko się pierdoli ;-)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

To jest ciężkie wszystko... Ludzie, czy wy nie macie swojego życia? Martwcie się o siebie jezeli nie umiecie sie martwic o innych. Smierc to tragedia. Nie wazne jaki byl jej powod. Jechalam autobusem so szkoly, slyszalam o chlopaku, bylam w szkole, slyszalam o tym samym, wracalm i tez niechcacy uslyszalam fragment takiej rozmowy... to jest zenujace. :/
Mieszkam w bloku na przeciwko tych okien i ... nie znalam chlopka. Nie moge nic o nim powiedziec, poza tym, ze nigdy nie widzialam zeby robil cos zlego. Byl taki jak kazdy inny czlowiek. Jak czlowiek, a nie taki jak ci ktorych nie mozna nazwac ludzmi, bo to wlasnie oni obrazaja jego imie.
Szacunek [*]
Wspolczucie znajomym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

to raczej ty Sura czytaj ze zrozumieniem !! luknij se kilka linijek wyzej !! to TY pierwszy wspomniales o VW i to TY pierwszy zaczeles pisac o Corrado !! wiec to chyba TY zaczełes ten watek !! I nikt poza toba nie smial sie z tego co napisałes wyglada na to ze cieszyłes sie sam do siebie
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

6310i->pustak,cegła :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

pustak,cegła :D-------------> dom

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Czytam niżej i aż włosy mi stają dęba. Z wypowiedzi dyrektora wynika, że za wypadek winni są ekolodzy, i jak przed wojną mówiono "cykliści i Żydzi" Najłatwiej znaleźć winnych wśród innych niż przyznac się samemu do winy. W myśl przysłowai "Kowal zwinił a Cygana powiesili". Oorganizacje ekologiczne dbają o naszą przyrodę, o zwierzęta i rośliny, których na zachodzie Europy już nie ma. Rozumieją jednak, że drogi służą ludziom i nie można uniemożliwiać ich budowy, przebudowy i modernizacji. Działania dyrekcji GDDKiA w Białymstoku służą odwróceniu tematu, zwaleniu winy na organizacje ekologiczne i wiedząc, że w przypadku nagłaśniania przez te organizacje błędów w projektowaniu mogą nie otrzymać dotacji z UE, małymi krokam budują dalej i na dodatek po cichu licząc, że jak się już coś wybuduje, to tego nikt nie rozbierze. Dziwne, że rządy się zmieniają, a dyr. Topczewski pozostaje nienaruszony na swoim stanowiski. Potrafi się dostosować tak jak kameleon do każdego koloru. Jego urzędasy też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

ogolnie ronda naleza do najbespieczniejszych skrzyzowac !!
jednak ludzie nie umieja po nich jezdzic :) albo wjezdzaja na rondo z prawym lub leweym kierunkiem albo jak jada po rondzie to z lewym kierunkiem a jak zjezdzaja wogle nie daja prawego kierunku :) dziwie sie jak ci ludzie dostali prawko ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

No właśnie ja nie wiedziałem bo tutaj takie rzeczy mi gadali że słuchać się nie chciało jeden gadał że mu sikere wbili w łeb a drugi że naćpał się ... a co do wybryku huliganskiego to tako napisałem że nieraz ludzie są tacy że za 10 zł zabiją człowieka ...

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

jedzenie ----------> odchody

...nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Nie tylko Pan Topczewski, nie wiem czy słyszeliście jak jedna Pani dzienikarka w Radiu Białystok starała się udowodnić tezę, że wypadek pod Jeżewem to efekt braku ViaBaltiki. Sposób myslenia, że wszystko do Białego jest domeną nie tylko byłych ale i przszłych rządzących. Mam na myśli Pana Putrę, który na pytanie dziennikarza o Via .. odpowiada, że oczywiście ważne drogi powinny iśc przez stolicę województwa czyi Białystok, nie patrząc na oficjalny stosunek PiS do ochrony środowiska, a idąc dalej ważne drogi krajowe przez stolicę czyli Warszawę. Czyli tylko czekać jak Krakowowi Pan Putra A4 zabierze. Jeśli takie podejście będzie kontynuowane, UE raczej nie dołoży do drogi, i słusznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

z tych fotek ze "zlotu" to mnie najbardziej urzekł ten bordowy "kredens" z lexusowo-białymi lampami z tyłu hehehe

http://tuninguj.com.pl/wiejski_tuning.php ... błehehe

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

PO co tyle głupich polotek !! Zamknijcie japy i morda w kubeł bo to jest zenujące stała sie tragedia !! wyrazy współczucia

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Po prostu pójdź i zobacz! Tylko troszkę nie w porę bo zjęcia zaczynają się od września! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPOTKANIE W SZCZEPANKOWIE

Witam
Tak oczywiście tu się zgadzam. Kontrola stanu trzeźwości, kontorla dokumentów jak najbardziej. Ale media uważają, że kontorla autobusu przez policjanta to lek na całe zło.
Może lepiej sie przyjrzeć stacjom diagnostycznym, które nie zawsze zgodnie z prawem postępuja przy kontorli stanu technicznego.
A może zmniejszyć liczbę stacji? i postawić na profesjonalizm?
Uważam że takie działania zmniejszą liczbę zdarzeń drogowych z autobusami i innymi pojazdami.
Dlaczego np. Niemcy maja kontrolę stanu technicznego pojazdów co 3 lata?, tzw TUV. Tam jest krótko samochód posiada usterki - nie przechodzi badań /ostatnio słyszałem od znajomych że nawet za złamaną antenę samochodową nie chcieli przepusić pojazdu przez badania, to stwierdzili jednoznacznie że zagraża to bezpieczeństwu/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org