poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Prawo i Sprawiedliwość obiecuje i to potem wykonuje. Ludziom to się podoba. To novum na gruncie naszej polityki\"

Tytuł mojego posta to cytat z wypowiedzi znanego polityka. Proponuję szybki quiz - kto to powiedział? Zanim sięgniecie po wujka Google, zachęcam do odrobiny spontanu.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: \\\"Prawo i Sprawiedliwość obiecuje i to potem wykonuje. Ludziom to się podoba. To novum na gruncie naszej polityki\\\"

Brocha obiecala ze ma teczke pelna dobrych gotowych ustaw? Tylko teczke ktos zajumal. Obiecala Brocha, ze Gowin bedzie ministrem MON? I jest. Maciora.
Obiecala, ze bedzie sie konsultowala z \"suwerenem\" i sie konsultuje dzien w dzien z Kaczorem. Obiecala ze bedzie lepiej? No i czopy pisowskie maja lepiej. Misiewicze, Pisiewicze, znajomi, rodziny, corki lesniczego.
Propaganda z czasow Gierka to pikus przy pisowskiej.

Motto czopa pisowskiego na dziś: po co pracować, po co się starać kiedy PIS DA

Re: \\\"Prawo i Sprawiedliwość obiecuje i to potem wykonuje. Ludziom to się podoba. To novum na gruncie naszej polityki\\\"

Cytat:

Autor: ziomex (213.205.252.---)
Data: 21-09-17 12:11

Brocha obiecala ze ma teczke pelna dobrych gotowych ustaw? Tylko teczke ktos zajumal. Obiecala Brocha, ze Gowin bedzie ministrem MON? I jest. Maciora.
Obiecala, ze bedzie sie konsultowala z \\\"suwerenem\\\" i sie konsultuje dzien w dzien z Kaczorem. Obiecala ze bedzie lepiej? No i czopy pisowskie maja lepiej. Misiewicze, Pisiewicze, znajomi, rodziny, corki lesniczego.
Propaganda z czasow Gierka to pikus przy pisowskiej.

Emanacja CYMBALSTWA.

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Ziomek, to są twoje wyobrażenia, że PiS nie dotrzymuje obietnic. Masz pełne prawo, jest demokracja, ale jak tu jesteś, to odpowiedz jaki to polityk stwierdził, że PiS DOTRZYMUJE OBIETNIC i to się ludziom podoba (chociaż, rozumiem, ze tobie - nie).
Podpowiem, że tym politykiem nie jest prof. Pawłowicz.

Skoro mowa o teczce, to wygląda że powoli ale systematycznie wyciąga z tej teczki gotowe ustawy, by wprowadzić je w zycie. A i dużo osób ma lepiej, szczególnie tych biednych, niektóre osoby nawet mają tak dobrze że nie muszą pracować, dzięki temu nie ma problemu ze znalezieniem pracy, nie pracują tylko ci co nie chcą lub nie muszą. Także żyje się Kowalskiemu jego żonie i dzieciom lepiej.

Pis obiecywal w 2005 roku ze bedzie walczyl z komuna? I walczyl. 42 ministrow i wiceministrow w rzadzie Kaczora to byle PZPRy. Obecnie jest mniej, ale jakie ladne, wypasione Piotrowicze. Walczy pis z komuna, az im stolki rozdaje. Niech zyje polska zjednoczona partia kmunistyczna pis.

Totalne tłuki kwiczą, bo to im ma być lepiej, a nie jakimś tam kowalskim.
Kowalscy to mają na nich przecież zapieprzać.
Socjal jak najbardziej tak, ale tylko dla bogatych. Dla reszty twardy kapitalizm.

Widzę ziomek, że nie przechodzi ci przez klawiaturę napisać, że politycy opozycji przyznają, że PiS jako jedyny dotrzymuje słowa. Im zaś (politykom totalnej opozycji) pozostaje walk o sprowadzenie imigrantów do Polski i - jak zapowiedział dzisiaj wysoki polityk Platformy - wprowadzenie związków partnerskich.

A to rzekł ten z tych kochających inaczej?

Kasia.

A to rzekł ten z tych kochających inaczej?

Kasia.

Wysoki z platformy? Tam im głupszy, tym wyżej siedzi.

nie to co w pisie, tam im glupszy tym wiecej ma do powiedzenia

tak jak te dwa trolle powyzej

pisdowata klika miała by byt jak kazdy inna banda z ul. WIejskiej bo populizm w polityce to norma więc i PiSdowatych ludzie by jakoś przeżyli ale jest TEN Wielki wódz i jego popi.dolony umysł jak skończy na kompoście historii to ludzie odetchną i po czasie wróci wszystko do jakiegoś poziomu normalności, gdzie głupcy nie będą urządzać innym świata. Totalna sekta smoleńska to jak raczysko żre baniaki bezwzględnie i bez opamiętania.

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

Totalna sekta to jest tylko jedna-totalnych zyebów z opozycji.
więc nie małpuj.

Staku, czy obietnica pis, ze bedzie walczyc z komuna zostala spelniona? Walka poprzez dawanie im stolkow? Panie hrabio to ile to bylo gotowych ustaw o TK? Bo juz sie pogubilem. A moze te o sadach pisane na kolanie po ciemaku? A moze te przeglosowane na chibcika w sali kolumnowej?

Ziomek! Ty sobie przeliczaj tych komunistów, nikt ci nie zabroni, ale powiedz dlaczego ludzie, a za nimi już politycy opozycji uważają, że PiS wypełnia swe obietnice?
Do Kasi: wprowadzenie związków partnerskich zapowiedział Rafał Grupiński - konserwatywny liberał (dobre!), jak siebie określa.

Staku miałam na myśli autora owego zdania, które posłużyło Ci jako tytuł założonego tematu;)

Kasia.

To ze Gowin bedzie ministrem obrony narodowej? A moze te, Dudusiowe co juz dawno powinien podac sie do dymisji (frankowicze). A moze konsultacje ze spoleczenstwem? Wniosek o referendum w koszu. O czym sie pisdzielce konsultowali z suwerenem? Jeden tyci przyklad? Mialy byc zmiany w sadownictwie a sa ustawy po to aby tylko wymienic ludzi na swoich. W sadownictwie zmian 0. Mialy byc pryspieszone sprawy w promuraturach. Przypomnij mi jak dlugo sie ciagna sprawy wypadkow Pacyna Brochy i Maciory. Mialo nie byc kumoterstwa, nepotyzmu a co robia Pisiewicze Misiewicze.

Skoro już o frankach mowa to był taki jeden co przekonywał do brania kredytów w owej walucie, po czym swój kredyt przewalutował. A kredyty zawsze się bierze w walucie jakiej się zarabia bo jak nie to potem jest płacz i zgrzytanie zębów.
https://youtu.be/wQV1vFWVHv8

Kasia.

@Falusie czy tam Polusie_cekaemie nikt nie jest wstanie zmałpować tego bo debilizm zgromadzony wokół sekty PiSio_smoleńskiej pobił wszelkie rekordy, żeby z tragedii ludzi zrobić kabaret to tylko niedorozwinięte hieny mogą bawić się na trupach już 7 ponad lat.

Co do kredytów to fakt lepiej brać pożyczać od znajomej Jasieńki Tekli z wielkim pipciem na gębie (jak zwana jest przez działacz PiSowych koleżanka Jarusia) a później wsadzić ją stołek zarządu w PGE to pewnie zamiast prowizji, i podatku który stary eunuch powinien odprowadzić do skarbu państwa.

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl) Data: 21-09-17 19:27

Skoro już o frankach mowa to był taki jeden co przekonywał do brania kredytów w owej walucie, po czym swój kredyt przewalutował. A kredyty zawsze się bierze w walucie jakiej się zarabia bo jak nie to potem jest płacz i zgrzytanie zębów.
https://youtu.be/wQV1vFWVHv8

Kasia.
______
a weź mi przypomnij co ten Pacyn Kaczora w kampanii mówił o frankowiczach. Pełnym zdaniem.

A mnie akurat odpowiada że Pis w tym nie dotrzymał obietnicy, uważam jak napisałam wyżej, że kredyt bierze się w takiej walucie w jakiej się zarabia, a jeśli nie to niestety trzeba ponieść konsekwencje, mimo że szkoda mi tych ludzi, ale takie życie, błędy kosztują.
A tak ogólnie Ziomniaks tylko naiwniacy wierzą że jakakolwiek partia po dostaniu się do koryta spełni w 100% przedwyborcze obietnice;)

Kasia.

a może mi przypomnisz, kto stał murem za udzielaniem kredytów we frankach szwajcarskich? Przypomnisz mi? Ja pamiętam. Ja wiem tylko, że czopy mają krótką pamięć. Oj mają. Przeczytaj.

http://old.pis.org.pl/article.php?id=4415

Kuźwa. I nie był to Rychu \"madera\" Petru

Złomeks ja doskonale pamiętam jak i to kto go przewalutował, oooo tu mówi:\"Ja się pomyliłem\"
https://youtu.be/E1Yu2DI17W0

Kasia.

A jak ci Złomeks mało to odszukaj artykuł z GW pt:\"Petru i kredyty we frankach. Co innego mówił, a co innego robił\"?
A tym zagryź
https://youtu.be/byAy_lvPO7E

Więc widzisz Złomeks i jedni i drudzy czy z prawa czy lewa za uszami coś tam mają...A teraz nawazelinuj czopek, zasadź tam gdzie lubisz i dobrej nocy;)

Kasia.

PiSda klamczucha chyba awansowała w szeregach pislamskich trolli na stopień wklejarki, ile podwyżki?

I jeszcze jedna nie spełniona obietnica towarzyszy z komunistycznej partii. Agent moskiewski Macior obiecał wyjaśnienie zagadnienia związanego z bronią magnetyczną.

http://www.defence24.pl/327251,ataki-elektromagnetyczne-na-polskich-obywateli-nieporozumienie

wracając do frankowiczów. Przeczytałaś link co ci podesłałem? To co svetru powiedział ja wiem. Ale czy ty wiesz co wtedy mówili, pisali towarzysze z komunistycznej partii pis? Jak bronili kredytów we frankach?

Złomeks a czytałeś wyżej? Jak wół napisałam że doskonale pamiętam jak i to że jedni i drudzy mają za uszami. Więc twoje wybielanie jednych a przypisywanie tego co się tyczy frankowiczów tylko i wyłącznie Pisowi jest kłamstwem i po to masz te wklejki na które niektórzy obstrukcji dostają, bo takie rzeczy powinny według nich być zamiatane pod dywan, a tak jest link jest prościej, szybciej, wiarygodnie bo to ich słowa a nie moje i ludzie zerkną, jak to się mówi co innego a potem robi co innego.

Kasia.

Ziomuś, proponuję 15 procent przerwy.

Oni to powinni na forum pobrać po 100% przerwy.

Kasia.

obstrukcji dostaje na widok kazdego slowa napisanego przez ciebie tepa ruro, wklejki w twoim wykonaniu to brak szacunku dla potencjalnych odbiorcow, wrzucasz jakies brednie nawet ich nie opisujac (co nawet takiemu ubutowi wychodzi czasem), nie mam zamiaru nabijac kabzy jakims prawicowym oszolomom nawet nie wiedzac czego sie spodziewac

czaisz?
nie sadze

A ty czaisz oszołomie iż nie nakazuję ci wchodzić we wklejane linki? I celowo ich nie opisuję, a ty taki ciekawy iż nie możesz nie zajrzeć co tam jest? To twój problem, a nie mój.Nie zaglądaj w moje tematy i linki , wolność wyboru masz. I nie praw o szacunku bo w twoim wydaniu to zakrawa o żart. A teraz żegnam, bez odbioru.

Kasia.

A więc....Taaakie słowa o Pisie, niemożliwe...
https://youtu.be/hGQDUa56uUY

Kasia.

twoje tematy?
kiedy ostatnio wyplynelas z jakas swiatla mysla? twoja dzialanosc na tym forum ogranicza sie do powtarzania historii wylowionych z portali dla rownie uposledzonych jak ty i przypisywania ich swojej ciotki bratowej wnuczce lub sobie (dzis np roz.ebalas mnie swym ja uwazam ze nalezy brac kredyty w walucie w ktorej sie zarabia - ty uwazasz , brawo k.rwa ty) lub wklejania jakiegos badziewia (raz kliknalem w twoj link, a nie sry, nie kliknalem, musialem go zaznaczyc). nie masz swojego zdania na zaden temat oprocz tego ze nienawidzisz wszystkiego co nie miesci sie w twej malej glowce, reszta to zlepek tego co przemielesz w ciagu dnia siedzac przed monitorem (ile mozna?!) pierdzac w krzeslo. cos pozytecznego robisz oprocz odwaracania sie tylem do meza raz na pol roku przy zgaszonym swietle?

Jesteś ogranicznik? Rozumiesz słowo:\"Żegnam\"? I to że ktoś nie zamierza marnować czasu na dyskusję z tobą? Nooo chyba, że lubisz się darmo produkować- w takim razie na zdrowie;)
A gdybyś miał deko rozumu to byś się zastanowił czy portal który podaje link jest upośledzony, czy ten który to powiedział... A teraz pisz i się produkuj.

Kasia.

pozegnalas, a jednak odpisalas
produkuje sie na darmo, jednak odpisalas
ten jad ktory tu wylewasz to cale twoje zycie

Mnie to radość ogarnia niepojęta. Dzieki obietnicom pis mamy wrak TU 154 w Polsce (w ciągu roku, a juz mija 2). mamy już wreszcie wyjaśnioną tragedię smoleńską. Miało być w rok. Mija juz dwa. A artyści z pis ponad rok wyjaśniają pękniętą gumę Pacyna. Ponad 6 miesięcy prokuratura Ziobry wyjaśnia wypadek Brochy, choć bandytę sprawcę mają - Płaszczak ogłosił juz w ten sam dzień, że bandyta jest znany i dostał zarzuty. No i juz oczywiście wszystko wiadomo jak Pan Kazimierz rop...dolił parę samochodów pod Toruniem bo się Maciorze śpieszyło.
(jako dysponent konwoju bezpośrednim sprawcą rozpierduchy był Macior, ale powiedz to nawazelinowanym czopom).
Pis jak obieca, to kvźwa obieca. No błyskawice one są. Szybkie? Nie one jak senator Jackowski - zygzakiem, zygzakiem.

Ale prawdą jest że, dopiero PIS powstrzymał wyrzucanie Polaków z domów do nor. I jakąś tam komisję zmajstrował, na wezwania której szefowa tego procederu, wiceprzewodnicząca peło-Hanka zielarka od kamienic, za cholerę stawić się nie chce. A w dodatku wygaduje takie brednie, które tylko leming łyknąć potrafi.
Mafię paliwową też nikt inny, tylko PIS powstrzymał. Z czego wycie ogromne słychać.
A Antek też uratował kilkanaście miliardów zł, utrącając dvpy karakanom wycofanym z produkcji, a które platfusy dla własnych korzyści chcieli nam zafundować. Skąd jeszcze gorsze wycie słychać.
A ty tu nam czopie prusko-ruski, pierd*lisz o jakichś tam stłuczkach, jakby od tego los państwa zależał.
Antek puknął, guma pękła, Beatka też puknęła,-ludzie! o ja cież pierd*lę!
Polska przez to zginie.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0