poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

Reaper
Masz rację, nie mam do siebie pretensji, że dzwoniłam. Jestem zła. że wykonałam o jeden telefon za dużo. A wiesz czemu? Bo policja ciągała mnie później jako świadka na południe Polski. Nie bardzo mi się to opłacało.
Z drugiej strony, jak pijacy sikają pod blokami - nalezy dzwonić. Policja reaguje. Na piratów najczęsciej niestety nie, zanim przyjadą piratówjuż dawno nie ma a udowodnienie, (nawet jeżeli podasz numer rejestracyjny) że jechali za szybko jest praktycznie niemożliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

skad Ty wiesz ze szpanowali??ja ich nie bronie nie powinni jechac po alkoholu,duzy kawalek przejechali.ale nie wiemy dlaczego wsiedli za kierownice.Oni nie jezdzili po pijaku.

Ale czy ktokolwiek zasluzyl na smierc??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

Jak się pije, to się nie jedzie. Mozna iść pieszo albo wziąć taksówkę. A zresztą jak się ma zamiar pić, to samochód należy zostawić pod domem. Nie ma wytłumaczenia, że wypiło się tylko 1 piwo. Przecież można skrzywdzić siebie albo innych. Ci chłopcy zostawili rodziny, które nigdy nie pogodzą się z tak głupią śmiercią.
Ludzie! Nie myślcie tylko o swoich przyjemnościach. Pomyślcie o innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

marlena jestem z tobą!

ludzie trochę szacunku! przecież oni nie żyją! jesteście zwyrodniali albo źle

dobieracie słowa jak piszecie bo ja nie widzę tutaj żadnego współczucia!

sadzicie na nich jakby wysadzili WTC! na miejscu byłoby zmówić zdrowaśkę

albo i dwie! iluż to ludzi wsiada za kółko chwiejąc się i jakoś szczęśliwie

dojeżdża do celu. im wtedy wolno po pijaku kierować? żeby nie podano do

wiadomości publicznej faktu ze kierowca był "pod wpływem" to pewnie

uznalibyście tych chłopców za biedne kruszynki którym los bezprawnie

odebrał życie! ale na Boga! tak się przecież stało! przecież mieli całe życie

przed sobą! i naprawdę przydałoby się niektórym trochę taktu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

Taktu?

Mam w dupie takt, gdy jakis baran jeden z drugim nawali sie w barze, wsiadzie za kolko przyszpanowac i wwali mi sie na czolowke.

Ja sie tylko ciesze ze nie zginal tam nikt NIEWINNY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

robaczku - sylwio
Uspokój się! Nie widzisz współczucia? To chyba ślepa jesteś. Ja współczuję rodzinom, chłopcom nic już nie pomoże. A, że twierdzę , żeby nie jeździć po pijaku? Może mam chwalić? Wyciągaj nauki z tego, co piszą inni. Niektórym przydałoby się trochę taktu a innym rozsądku. Fakt ich śmierci jest faktem i nic już tego nie zmieni. Pewnie, że ich szkoda. Ale jeżeli ktoś zanim zabaluje trochę się zastanowi, to może uratuje życie sobie i innym. Czy to, co piszę jest złe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

Jezdzilem nimi dzisiaj 3 razy i wczesniej 2 razy i nadal nie rozumiem o co wam chodzi.

Chyba tylko o to, ze 90km/h 'sie nie da'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

A toć ty Ptysiu gdzieś tam blisko mieszkasz. Żadnych syren, karetek, straży. Nic nie bylo słychać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

_wowo czekam na maila od Ciebie... odp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

biało czerwoni- barwy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

Kogo żałować?
Bo na pewno nie kierowcy. Wszyscy byli pijani. Fakt tego drugiego można żałować ale nie kierowcy. Dla mnie każdy kto wsiada po pijaku powinien zginąć. Cieszyć sie trzeba że wylądowali na drzewie bo mogli wjechać na inny samochód jadący z naprzeciwka - i to właśnie tych trzeba żałować a nie jakiejś pijackiej chołoty.

Bardzo dobrze im tak!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

Howgh!
________________________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

Hehehe.... Corrado fajny wóz ale szkoda, że 99% kierowców Corrado widziałem w ortalionach i z żelem na włosach;) Jeżeli mamy robić spoty old- i youngtimerów to nie mieszajmy w to Corrado itp. Niech dla Corrado będzie osobna impreza na która i tak przybędę.

P.S.
Na zlocie na "Starym Rynku" w 2002 roku byłem swoją Skodą S100 z 1976 roku. (Faktem jest, że byłem krótko).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta


[*]

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

Teraz decyduje komputer. Jest jeszcze za ciepło, żeby włączyć ogrzewanie.

Pozdrawiam.

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

To co mam innego do zrobienia? Wspomaganie przemsłu farmaceutycznego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

Pierwsze godziny obserwacji pokazały, że ruch odbywa się płynnie i bez zakłóceń, również po włączeniu się do ruchu autobusów miejskich (MPK), natomiast swoistym fenomenem okazało się pojawienie dziesiątków oznakowanych pojazdów „nauki jazdy” (ok. 50 w ciągu 20 min.) zapewne w celach tyle metodologicznych co praktycznych)

dalsza częśc atrykułu

http://www.elomza.pl/wiadomosci/news.php?id_news=5535

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

jakim przedrukowaniu ?

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

W dniu dzisiejszym mpec włączył ogrzewanie w domkach lomżyńskich lekarzy na osiedlu Medyk przy ul.Hipokratesa
Wiadomo ktoś musi być zdrowy , żeby leczyć przemarzniętych !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

Ja tam do Żydów nic nie mam. Jeżeli Polacy powinni kogoś nienawidzieć bądź się wstydzić to sprawdźcie jaką opinię nam wyrabiają Cyganie pochodzenia Polskiego.

Wyjeżdzają do Anglii i Szwecji proszą o azyl ponieważ w Polsce są prześladowani. Jak dostaną obywatelstwo to dziwnym trafem "gubią" polskie paszporty. Gdy ich złapano na kradzieży a tylko tym się tam zajmują (Szwecja, Norwegia) wtedy polski paszport się odnajdywał i oni byli Polakami. Dostawali deport ale po powrocie do Polski od razu wracali spowrotem na swoje drugie obywatalstwo. I spowrotem "do pracy", kółko się zamykało. Tak dzieje się nadal. A w krajach wyżej wspomnianych złodzieje to Polacy - więc wiecie dlaczego. To są Polscy Cyganie.

Więc ładnie nam statystyki nadrabiają i chlubę przynoszą dla naszego kraju.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jeden powiat jedna rada likwidacja rady miasta

Witam wszystkich.

Mam wielkie wątpliwości dotyczące akcji zbierania podpisów dot. kontoli autobsów przez policjantów przed wyjazdem w trasę.
Uważam że akcja powinna być skierowana w innym kierunku
Moje zastrzeżenie odnosi sie przede wszystykim do możliowści policji na miejscu kontorli.
Policjant kontrolujący autobus nie ma zadnych urządzeń, za pomoca których jest w stanie sprawdzić stan techniczny najważniejszych układów pojazdu mających wpływ na stan bezpieczeństwa.

Kontrola sprowadza się tylko i wyłącznie do oceny pobieżnej, czy nie widać podstawowych zaniedbań, które moim zdaniem nie maja aż takiego wpływu na podniesienie poziomu bezpieczeństwa. /sam wielokrotnie to widziałem, korzystając z usług policjantów/. Bezradni są przy kontroli układu hamulcowego, układu jezdnego, układu kierowniczego, czystości spalin , nawet prawidłowego ustawienia świateł mijania - tego się nie da sprawdzić na "oko", jak wielu sugeruje.
Ustawodawca narzucił obowiązek obowiązek okresowej kontroli stanu technicznego przez wyspecjalizowane jednostki na wszystkich posiadaczy pojazdów /popularnie zwane badaniem technicznym/. Są specjalnie przygotowane do tego stacje kontorli posiadające wyspecjalizowany sprzęt, określające w 100% czy pojazd może byc dopuszczony do ruchu czy nie.
Może lepeiej narzucić obowiązek comiesięcznej darmowej /podkreślam/ kontroli autobusów w wyspecjalizowanych stacjach, niż mydlić sobie oczy /i uspokajać własnego ducha/ faktem kontroli policyjnej.

Uważam, że oceny biegłych jednoznacznie wskażą, iż przyczyną zdarzenia było wyprzedzanie na trzeciego, a nie stan techniczny - i co wtedy pomaga taka kontrola przez policjanta ? NIc kompletnie nic!!! Absurdalne zachowanie kierowcy nie da się niczym wytłumaczyć, lub da się wytłumaczyć prostactwem kierującego, który rozpoczął wyprzedzanie w myśł zasady /na drodze duży może dużo!!!!!/

Powodzenia w dyskusji

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org