czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rydzyk skarży się w Brukseli.

Alkohol zabija wszystko .............miłość ,rujnuje zdrowie ,niszczy rodzinę !!!!!


Może ktoś z tym problemem to przeczyta , usłyszy i zastanowi się nad swoim życiem ;)


http://www.youtube.com/watch?v=vx7_o72QtB0

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk skarży się w Brukseli.

Czy ktoś w łomży swiadczy bezplatne uslugi w zakresie tlumaczenia z jezyka niemieckiego na polski? chodzi o przetlumaczenie pisma ale nie przysiegle

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk skarży się w Brukseli.

Tzn że co, wszystko wina pisu, że nie obiecał i nie zrobił? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk skarży się w Brukseli.

Dr. Zaremba z tego co wiem to przyjmuje w Łomży. Ja sama u niego rodziłam w Wysokim Mazowieckim i bardzo sie z tego powodu ciesze. Był przy mnie cały czas i nie znam lekarza który byłby tak zaangazowany w to co robi jak pan Edmund dzwonic mozna o kazdej porze nie zdarzyło sie zeby nie odebrał badz nie oddzwonił. A co do dr Sokoła to tez miałam przyjemnosc poznac tą osobe bo lekarzem raczej bym go nie nazwała za duzy szmal miał byc przy porodzie kolezanki co do czego rodziła pośladkowo a on nawet nie raczył odebrac telefonu. Zaremba zdecydowanie polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk skarży się w Brukseli.

Gościniec co roku jest na Muszli ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk skarży się w Brukseli.

bezpłatnie ???
chyba nie ma takiej instytucji charytatywnej :)

mogę przetłumaczyć za 20zł za stronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk skarży się w Brukseli.

zezowate szczęscie
Piszę o uzależnionych od alkoholu ,dwa piwa człowiek bez nałogu może wypić nieprawdaż ?


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org