poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto z forum jest z Po.

Jak myślicie kto tu na forum jest niejawnym zaKodowanym pelowiakiem.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Kto z forum jest z Po.

Dla niektórych ograniczonych umysłowo zwolenników PiSuaru, kto nie jest z PiSem, to już musi być z PO albo z KODu :)))

Przypominam, że za błędy i wypaczenia naród dał PO żółtą kartkę i odsunął ich od władzy. Miało być teraz inaczej, Prawie i Sprawiedliwie,a co jest ?
- jeszcze większy bałagan, nepotyzm, kumoterstwo, brak kompetencji, misiewicze itp...

Jedni warci drugich, tylko świnie przy korycie się zmieniły !

Hrabia jest upośledzony i nic więcej o tej kreaturze ...

Hrabio ja wierzę, że ty masz błękitną krew... od denaturatu.

John znaczy KIBEL ! więc co się dziwić, że wali szambem od niego jak z PiSuaru :)

No jeszcze paru i całe \"kulturalne\" bractwo skvrvionych się ujawni.

uboot vel cekaem,
czy ty potrafisz napisać choć jeden komentarz bez używania : kvrew, *********** ect .?

znów chamie dostaniesz bana i będziesz płakał :)

PS: jednego oszołoma z PiSuaru mamy już mniej na forum, właśnie bana dostał Autor: Tak czy owak WIESŁAW NOWAK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)

Oczywiście że potrafię i nawet próbowałem. Ale jak widać, na spokojnie i normalnie nie można, bo zaraz jakaś świnia wyskakuje z wyzwiskami.
Więc i reakcja jest na waszym poziomie.
A tak w ogóle, blondas bana nie dostanie? czy dokładnie tak jak pisałem kiedyś o tym kogo i za co z tego forum się usuwa?
Cała wasza ekipa bluzga niezgorzej pod każdego niepoprawnego adresem i bez reakcji ze strony admina. Czyżby i tutaj zaraza zaczęła sięgać?

kalam vel uboot vel cekaem,
uważaj, bo to są już tu ostatnie twoje podrygi
admin dobrze robi, że wyrywa z tego forum takie chwasty, jak ty

Czopy pisowskie i tak beda twierdzic, ze kazdy kto niw jest za komunistyczna partia pis, to z pelo. Przyznam sie, ze w 2005 roku glosowalem na pis, za co zawsze bede Przepraszal Polske i Narod. Ale uwierzcie mi. Nie wiedzialem, ze to partia komunistyczna. Tylko w PZPR bylo wiecej komunistow. Za to w PZPR nie bylo tylu TW SB co dzisiaj jest w pis.
I odwrocmy pytanie. A kto z tego forum jest czlonkiem lub zwolennikiem komunistycznej partii pis? (partia komunistyczna, bo znaczna czesc czlonkow to byli dzialacze PZPR i to nie jakies pionki, TW SB, program partii jest socjalistyczny a wrecz komunistyczny - 500+, mieszkanie +, zarzadzanie panstwem prosto z PRL, gdzie wtedy jak i teraz o wszystkim decyduje I sekretarz komitetu centralnego, nawet prawo Piotrowicz przywraca prosciutko z PRL ).

Motto czopa pisowskiego na dziś: po co pracować, po co się starać kiedy PIS DA

A więc:
Speech,
blondyna,
Voo,
ziomex,

Forumowe zakamuflowane niejawne pełowiaki ;)
Co do ziomexa to nie dokona jestem pewien, bo kiedyś pisał że nie jest za PełO.

Denatu nie pijam, wolę bezbarwne trunki ;) i nie mam na myśli bezbarwnego denatu ;)
A wali odemnie Invictusem lub czasem chrome ;)
Pamiętajcie towarzysze że zawsze należy wybierać mniejsze zło, a mniejszym złem jest:
Pis,
Korwin,
Kukiz
Większym złem jest:
NOwocześni
Po

Brakuje mi jeszcze kilku, gdzie jesteście pelowiaki?!?

Blondyna a ty do garow, upośledzona babo, chłopa ci trzeba, a nie pajaca!

Masz narzędzie, zowiące się internetem, ale posługiwać się to ty nim nie potrafisz nieuku ...

Towaryszu hrabio, ty wyjdz baranie ze swojego stumilowego lasu, przestan zrec gumijagody. Ja myslalem, ze ty tylmo glupi jestes, a ty jestes po prostu pierdolniety. Nie dosc ze porebus. Tl jeszcze daltonista. Widzisz tylko swoja komunistyczna partie pis, a reszta to pelo. Co wy na tych egzekutywach pinejecie? Denaturat?
A zmowiles juz miedzynarodowme do sw. Stanislawa Piotrowicza zbrodniarza stanu wojennego. Zbierasz liste pelowiakow? A co, chcesz byc lepszy od takich podpierdalaczy ja Maciora, Wolfgang czy Zelnik? Myslisz, ze jak bedziesz donosil do swoich komuchow to cie do koryta dopuszcza swinski czerwony komunistyczny ryju?

,,Kto z forum jest z Po.,,

to zupełnie jest nieistotne.Może być i z PZPR i z desantu watykańskiego.
Kto jest zwykły głupek, to jest pytanie.

ja chyba nie raz pisałem ,że nie jestem za PO . Natomiast za PiS tez nie jestem i co więcej uważam to za autorytarną partie o zabarwieniu bolszewicko komunistycznym która winna być jak najszybciej zdelegalizowana.

Niech moc będzie z Wami

Hrabia myśli zero-jedynkowo. To tępa dzida bez krzty myślowej analizy i egzystancjalnej refleksji ...
Masz rację Wiewióra, można być prostym człowiekiem, ale nieskalanym prostactwem ...

JA jestem byłem i cały czas będę za PO i co z tego powodu się pytam?

PO nie popieram ale i nie zwalczam bo PO przy PiS to głabki pokoju przy świniach wypastowanych na czerwono.

Niech moc będzie z Wami

hrabia kibel to typowy pisowski matoł i tyle :)

pajacu ... barani łbie Autor: blondloczek1 to MĘŻCZYZNA

Hahaha, ale numer ;) blondyna jest mężczyzną

a pisał on kiedyś w rodzaju żeńskim ? - NIE !

za to, ty kiblu jesteś półchłopkiem :)))

Hrabiego zmylił nick wzięty od świni. Ale to knur, choć po kastracji. Umysłowej i kroczowej. Aby było nowocześnie.

Autor: Kalipso

... o nie mówiłem , następny nowy nic tej ślepej mendy kalama vel uboot vel cekaem vel Polus :))))

- ja tam chama i bydlaka wyczuję na odległość !

Dokładnie to mnie zmyliło.

To kto jeszcze dołącza do grona nowoczesnych inaczej, twister do ciebie nic nie mam bo ty się z tym nie kryjesz, a reszta się kamufluje... niepotrzebnie, na przyklad gorszy polak jest masonem,kiedyś miał ładna wklejkę,później zmienił nick, i nic mi do tego, ale nazwijmy sprawy po imieniu, mówię tu do niejawnych....także kto oprócz Twittera jest za Po. Ręce w górę kto za...

Twisterek jest spoko. Tylko że kręci dvpą przy trzepaniu z podkręcaniem.

kiblu,

może tak sam ty pierwszy powiedz za jaką partią jesteś ?

Twisterku, że jesteś i byłeś za PO to już wiemy.
A nie pochodzisz przypadkiem z miejscowości Chrząszczyżewolszczyce, powiat Łękołody?

Autor: Hrabia John (---.dynamic.gprs.plus.pl) Data: 01-09-17 22:19

To kto jeszcze dołącza do grona nowoczesnych inaczej, twister do ciebie nic nie mam bo ty się z tym nie kryjesz, a reszta się kamufluje... niepotrzebnie, na przyklad gorszy polak jest masonem,kiedyś miał ładna wklejkę,później zmienił nick, i nic mi do tego, ale nazwijmy sprawy po imieniu, mówię tu do niejawnych....także kto oprócz Twittera jest za Po. Ręce w górę kto za...
towarzyszu hrabio, ale upadłeś. Ty, a powiedz mi jedno. jak ci się podoba numer Maciory z harcerzami na Westerplatte. Fajnie ich wydymał? Masz idola. Ty, a ty też jak Maciora byś wydał polskich agentów w Rosji? A jak myslisz, jak nazywa się wydanie polskich agentów na terenie Rosji? Taa. wiem. patriotyzmem. Chyba kvrwa rosyjskim czerwony świński komunistyczny ryju.

Ziomuś, nasmaruj dvpę i idź już spać.

Picza a czy ja Ci mówię po imieniu?Ja jestem przeciwko Po, PiS gdyby pozbył się kilku ministrów byłby całkiem dobrym wyborem, Szczerze mówiąc to nie ma w czym za bardzo wybierać niestety, ale napewno nie po.

kiblu, innych obsmarowujesz a sam unikasz odpowiedzi,
to jak głosowałeś za PiSem ?
... a teraz na kogo będziesz głosować ?

Autor: cekaem (---.elomza.pl) Data: 01-09-17 23:23

Ziomuś, nasmaruj dvpę i idź już spać.
ja nie muszę smarować, ty wiesz mam żonę. Ale ty sie dobrze nasmaruj. Maciora ma ruję wali harcerzy, Misia, się nadstaw, to może i cię wydupczy (chociaż komuchy stają na drabince i dymają cały naród).
ja jestem bezpieczny, konto bankowe, biznes, i siebie przeniosłem po za terytorium stumilowego lasu. Komunistów z pis, a zwłaszcza agentów KGB Maciorów karmił nie będę.
A ty ***** pisowska w poniedziałek, pod MOPS bidulko, PAN DA. W kolejkę. Jest szansa, może w caritasie na zupkę się załapiesz. Tylko jak będziesz jadł już tę zupkę, to wiedz chamie, że mój pełnomocnik do tej zupki duużo dopłaca.

cekaem ....nie chce mi się cię obrażać mam dziś za dobry humor także i ty nie obrażaj ....wolność słowa ja za PO ty za PIS...twój wybór ....a potem Twister niedobry bo wyzywa ...dobrej soboty a i nie pochodzę z tamtąt co napisałeś ani z Białego jak wiecznie Maxxx pisze...

Ziomex nie wiem czy wiesz ale to byli rosyjscy agenci. Zauważ że wszyscy żyją i mają się dobrze.
Picza głosowałem na pis żeby odsunąć zło w postaci po, jeśli przed wyborami po zbliża się w sondażach do pis-u w co szczerze wątpię to znów na nich zagłosuje, jeśli nie, to zagłosuje na Korwina lub Kukiza,a może wcale nie pójdę glosowac, jeszcze się wszystko okaże.

Ależ ty jesteś głupi. Dzięki tobie kibel ten senny skacowany dzień będzie odrobinę lepszy, właśnie pakuje w twego brata kacbombe, pozdrowić?

Autor: Hrabia John (---.dynamic.gprs.plus.pl) Data: 02-09-17 10:21

Ziomex nie wiem czy wiesz ale to byli rosyjscy agenci. Zauważ że wszyscy żyją i mają się dobrze.
Picza głosowałem na pis żeby odsunąć zło w postaci po, jeśli przed wyborami po zbliża się w sondażach do pis-u w co szczerze wątpię to znów na nich zagłosuje, jeśli nie, to zagłosuje na Korwina lub Kukiza,a może wcale nie pójdę glosowac, jeszcze się wszystko okaże.
to wy...dalaj do Rosji i nie wprowadzaj mi chamie tu komuny i Rosji. Chociaż. Wprowadzaj. Będziesz się bawił w jednej piaskownicy z agentem Moskwy Maciorą, I sekretarzem KC PZPR pis i Misiem. Może ci loda zrobi.

wiemy już jedno. Hrabia jest z ORMO pis. Szukamy kolejnych TW SB.

Twister, nie było moim zamiarem obrażanie Ciebie. Też miałem dobry humor.

Ziomuś a co, może miałby stać za gajowym w kolejce do spowiedzi u Patruszewa?

Mówię wam lewackie cwierćmózgi że trzeba mniejsze zło wybrać.

Hrabio ty se możesz radzić kolegom spod klatki. Nie martw się twoje środowisko zagłosuje na pis albo tetryka kurwina.

Kibel komuś od cwiercmozgow hehehe, dzięki ci kiblu że jestes. Ps. Ty i mariusz555 razem tyle nie macie, ale cii

Smierdzielu pytał cie ktoś o z danie, jak nie to morda psie lewacki.

pislamska *****, morda to cie ewidentnie swedzi , ales za glupi by przewidziec konsekewncje

Zobaczymy już coraz bliżej, kto się będzie śmiał ostatni

Hahaha, gorszych nie będzie jak ponowne nierzady pełOwiaków.

co zobaczycie juz coraz blizej wytluku?

Już niedługo będziemy się z was śmiać a wy będziecie płakać jak jest źle.

A może to juz nastąpiło?

no kto jest z peło? Ormowiec hrabia musi się wykazać u I sekretarza komunistycznej partii pis. No już

No właśnie ręka w górę kto za po, nie wstydzić się proszę, śmiało, śmiało...

Pokolei pełowiaki wpisywać się na listę.

A co paplik zaspał niech ktoś zrobi jeszcze raz listę tych mend, targowiczan którzy mącą i niszczą wizerunek naszej ojczyzny bo ich kraj to niemcy, izrael.

Autor: mirek2 (194.181.186.---) Data: 06-09-17 19:35

A co paplik zaspał niech ktoś zrobi jeszcze raz listę tych mend, targowiczan którzy mącą i niszczą wizerunek naszej ojczyzny bo ich kraj to niemcy, izrael.
_________
na razie ujawniają się komuniści jak ten tu wyżej. Zmówiłeś mirek2 już międzynarodówkę do św. towarzysza Stanisława Piotrowicza? Uważaj Antek Maciorowicz strzela z ucha.

Uderz w stół a nożyce się odezwą

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0