poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kucharka pobiegła na policję...

Dokładnie. W Google można znaleźć wszystko


OFF-TOPIC:
zovo: Gratuluje. Szacunek ode mnie. Napewno domyślasz się, z jakiego powodu...

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kucharka pobiegła na policję...

Zbychu taka dyskusja toczy się na łamach serwisu Motoryzacja w Interii. Dyskutanci Interii zamiast drzew proponują posadzić krzewy. Ja tylko poddałem pomysł z Interii pod dyskusję na nasze forum co Wy na ten temat sądzicie. Wcale nie jestem za wycinką drzew których wcale nie jest za dużo w Polsce. Zbychu, czy już bierzemy się za wycinanie drzew, że od razu podnosisz alarm. Jak w każdej dyskusji opinie są podzielone.
Jakby wyglądały w polskim krajobrazie drogi bez drzew. Krajobraz księżycowy. Nie było by drzew to co innego by przeszkadzało dla (rów za głęboki lub pobocze nie równe) bezmyślnych, jeżdżących brawurowo i do tego niektórzy po pijaku kierowców nie brakuje. W/g tej teorii należałoby wypompować wodę z jezior żeby nie było utonięć.

Przeczytaj temat lub zajrzyj na stronę Interii link poniżej:

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=615692

Opinia jednego z forumowiczów:

W zeszłym tygodniu brak drzewa na poboczu uratował mi życie. Jechałem motocyklem droga wojewódzką (zaznaczoną na mapie na żółto), a TIR zepchnął mnie na pobocze, kiedy próbowałem go wyprzedzać (tak sobie pomyślał, że sam też wyprzedzi). Jechałem trzeźwy, prędkość ok. 100 km/h. Hamowałem na trawie, modląc się, aby się nie wywrócić, nie wpaść pod koła jego naczepy, nie rozwalić się na jakimś drzewie. Całe szczęście mi się udało. Gdyby było tam drzewo, pieniek, większy kamień, już by mnie nie było.
Drzewa służyły kiedyś do wyznaczania szlaku w przypadku opadów śniegu, a także narzucaniu śniegu na szosę. Czasy trochę się zmieniły. Ponadto drzewa przy ostrym słońcu dają ostrą zabawę w cienie i blaski - łatwo czegoś nie zauważyć.
Jestem więc za tym, aby drzewa rosnące przy drogach usunąć. Jak są już po drugiej stronie rowu, to mi nie przeszkadzają, ale jeśli na poboczu, to bardzo
.

Opinia z forum link poniżej:

http://www.korkonet.i7.pl/forum/read.php?f=4&i=17818&t=17448

Niektóre samorządy już powydawały decyzję o wycince drzew.
Jak bronią drzew na Warmi i Mazurach:

http://www.rekadzielo.art.pl/drzewa.htm

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kucharka pobiegła na policję...

ptysiu91 napisał(a):

> Jaka cena ?
>

Zależy czego. Jeżeli chodzi o szkolenie to zapewne ok. 1100zł (jeśli to PADI lub CMAS), a jeżeli o wyjazd do Egiptu to ok. 2500/3000zł.
Pozdrawiam.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kucharka pobiegła na policję...

nierozumiem jednej rzeczy czy niemogli by odbudować paru rzezczy ?

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Oczywiście, że NIE !!!!!

A je się przejechałem kilka razy po tych rondach i uważam że nie bedzie problemu z przejechaniem nawet dla większych pojazdów.
Od tego jest kostka od wewnętrznej strony ronda - by wewnętrzne koła tylnej osi dłuzszych pojazdów miała po czym jechać.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kucharka pobiegła na policję...

WIARA --> Nadzieja

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kucharka pobiegła na policję...

a to nie ty ptysiu z roczko na sercu tu stoisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kucharka pobiegła na policję...

A co, zakładasz profesjonalną sieć WiFi i nie wiesz?

Zadziwiające.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org