poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

Jaka cena ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

podobny wynik padl 3 sezony temu na wyjezdzie z kolejazem czeremcha 12:1 dla lomzy oby tylko takie wyniki ps. mam pare zdjec ale niewiem jak je tu ***** zamiescic moze jakis informatyk podpowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

niewychowanie -- ptysiu


hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

Co sie dzieje...
kolejny wypadek w którym uczestnikiem jest polski sportowiec. Tym razem to Otylia. Zginoł jej brat.

http://wiadomosci.onet.pl/1172988,11,item.html

Szczere wyrazy współczucia dla rodziny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

ptysiu-słodki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

Co sie dzieje na naszych drogach???!!!?!??!?!?!
Strach gdzies jechac.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

Jak dalej tak pójdzie to może i koszykówka w Łomży bedzie ... Po sezonie też można by było komu kibicować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

Byłem przy sektorze Wigier (nawet fajką poczęstowałem). Oni bili brawo jak piłka wpadała do ich siatki !!!!!! Bili brawo ŁKSowi !!!!
A swoim jak kibiocowali to nie powtórzę - niezbyt to byłyby cenzuralne słowa. Najłagodniejsze to: "K.. mać Wigry grać".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

Jak SSID moze byc unikalne dla jednej sieci?:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

Witam ... jak ktos ma materiały .. bardzo bym prosił o kontakt zemna ... składam filmy jzu od prauz lat interesuje sie tez grafika... byłem na zlocie.. mam jakies filmiki ale nie sa wystarczjace zeby złozyc film...A pewnie nie jeden z was chciał by to wszystko zobaczyc w jednym filmie...wiec jak ktos ma albo jego kolega to prosił bym o kontakt na maila : team_18-400@tlen.pl
Materiały moga byc na Cd albo kasecie ...dzieki z gory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

no i poleciała mi stówka z kieszeni i 2 punkty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

mam kilka pomyslow jak z tym walczyc, np:

po pierwsze:

wieksze kary nawet za same posiadanie, wtym kary pieniezne, ktore nie beda szly dla panstwa ale na walke z narkomania

po drugie:

wieksza edukacja mlodziezy o skutkach zazywania narkotyow, nie chodzi mi tu o spoty lekramowe w tv albo plakaty
konkretne spotania mlodych ludzi z tymi ktorym udalo wyrwac sie z nalogu

po trzecie:

lepsza polityka panstwa i konkretnych instytucji w pomaganiu tym ktorzy zaowazyli problem i chca z nim walczyc


mozliwosci i pomyslow jest wiele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

Pewnie bede odosobniony w swojej opinii, ale to nie zle drogi sa winne tej smierci. Jak podaje wyborcza na temat odcinka na ktorym wydarzyl sie wypadek:

'Prawie w ogóle nie ma tam zakrętów, prosty odcinek trasy ciągnie się na długości ok. trzech kilometrów.
- Kierowcy rozpędzają się tu więc do granic możliwości - mówią mieszkańcy okolicznych domów.
Po godz. 17 nie padał deszcz, szosa była sucha. - Należy więc odrzucić hipotezę, jakoby chrysler wpadł w poślizg - twierdzi Elżbieta Cybulska, prokurator z Płońska. Według niej, Otylia Jędrzejczak zdecydowała się wyprzedzać ciężarówkę; była już na lewym pasie, gdy nagle zauważyła, że z naprzeciwka nadjeżdża fiat uno.'

Niestety, brawura. Szanuje Otylie jako sportowca - dawala nam wiele wzruszen. Ale teraz zachowala sie zupelnie nieodpowiedzialnie. Wspolczuje jej, zwlaszcza tego ze nei miala swiadomosci, ze ryzykuje brata, a nie tylko swoje zycie.

Moze to przestroga dla innych debili, ktorzy grzeja po polskich drogach jak wariaci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

jeszcze swieczki się nie wypaliły ku pamięci młodych ludzi którzy ponieśli śmierć w autobusie a już kolejnych dwóch tak się przejęło tą przestroga ,że jadąc samochodem rozwalili sie na drzewie. Obaj nieżyją mieli po 20 pare lat. Nikt ich życia nie chciał pozbawic .Sami sie go pozbyli jak śmiecia.

Zeszli z tego świata banalnie. A chcieli być trendy podobnie jak wielu miejscowych niedowartościowanych młodzików. Powiedzcie kto wam tak nasrał w głowie , i kto powiedział,ze umiecie jeżdzic.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

sorka jak ja spedzam wieczory to moja sprawa, a ty wyrosnij troszke malolatko i zakladaj bardziej powazne tematy bo denna jestes i przykra bardzo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

Jak nazwać człowieka który wiezie kilkadzisiąt ludzi autokarem i zachowuje się w czasie jazdy nieodpowiedzialnie (tragedia pod Jeżewem) cytat z Kuriera Porannego
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jedna z opiekunek, która siedziała na przednim siedzeniu po przeciwnej stronie kierowcy już za Białymstokiem zauważyła, że jedzie on nieostrożnie. Co najmniej dwa razy wyprzedzał w miejscu niedozwolonym i na tzw. trzeciego. Kobieta przeżyła tylko dlatego, że wypadła przez przednią szybę. Na razie nie jest w stanie rozmawiać z dziennikarzami.

Nie dość, żę sam zginął w wyniku swojej brawury, to zabrał ze sobą kilkanaście osób, w tym dziewięcioro młodzieży. Palant to delikatnie powiedziane.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

Jacko:

nie przesadzaj. zbrodni w jedwabnym nie dokonali mieszkańcy lecz Niemcy przy użyciu kilku moze kilkunastu zwyrodnialców
I obarczanie wszystkich Polaków za zbrodnie jednostek jest co najmniej niestosowne. Poza tym jak zeszmaciol się naród żydowski skoro po własnych holokaustowych doświadczeniach podobny los gotuje innym narodom (Palestyna)

Nie mam nic przeciwko żydom, bo przez wiele setek lat żyli, pracowali i mieszkali miedzy nami. A zgubę naszemu krajowi przygotowali własnie tacy nasi przodkowie, którzy sie wstydzili polskosci. To oni pierwsi wycierali podlogi w Moskwie, Berlinie i Wiedniu

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nagrody - w Łomżyńskim Ratuszu 2007roku

jesli juz to [ img ] LINK [ /img ] - oczywiscie bez spacji



" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org