piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NIEBYWAŁY \"sukces\" aukcji koni w Janowie.

robciu

To zjedz trochę dżemiku megan dla osłody ;)

Kalisony też już zmęczone ....starość nie radość ;) hehe

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEBYWAŁY \\\"sukces\\\" aukcji koni w Janowie.

Nic nie grozi za pisanie prawdy. Mi osobiście nie podoba się wydłużanie czasu pracy ponad 40 godz/ tygodniowo i niepłacenie za nadgodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEBYWAŁY \\\"sukces\\\" aukcji koni w Janowie.

Chłopak mamy się wstydził

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEBYWAŁY \\\"sukces\\\" aukcji koni w Janowie.

oczywiscie jak zwykle ktos swoje 3 grosze musiał wsadzic do tego! Wiesz ty BRuniu wcale nie masz racji ewnie nigdy nie przezyłes miłosci od pierwszego wejrzenia wiec sie nie udzielaj!!! ja tez kiedys tak miałem;) i tez napisałem na forum odezwała sie i do dzis jestesmy razem wiec ty Bruniu nie pisz tu i nie komentuj! Moze Ci sie uda ja znależć;)pzdr!

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEBYWAŁY \\\"sukces\\\" aukcji koni w Janowie.

wiadomo jacy ludzie sa tylko plotkuja i wsio ich interesuje oprócz ich własnej osoby oczywiście! zapamietajcie REPUTACJE BUDUJA NAM ZNAJOMI!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NIEBYWAŁY \\\\\\\"sukces\\\\\\\" aukcji koni w Janowie.

ciakawskiii i Memphi jacy wy "mili" jesteście.Po 1 pierwsze ktoś kto zakłada temat powinien liczyć się z niepochlebnymi komentarzami,to jest forum i wszyscy mają prawo głosu,po 2 do cikawskiii-wiesz na forum to ty możesz napisać,że na niedźwiedzie polarne wczoraj polowałeś,a po 3,to bardzo romantyczne szukać kogoś przez neta tylko dlatego że się ztchórzyło,bo inaczej tego nie nazwę(mamusia to nie przeszkoda).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org