niedziela, 22 października 2017 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Władze w Polsce będą eskalować konflikt z Niemcami – jednym z elementów sporu będzie podnoszona w ostatnich dniach kwestia reparacji wojennych
Wpływy Polski w Brukseli będą maleć. Ucierpi na tym nasza gospodarka
Media rządowe oraz prorządowe będą bombardować antyunijną i antyniemiecką propagandą
Kiedy sondaże pokażą, że Polacy są za wyjściem z UE, ogłoszone zostanie referendum ws. Polexitu
Polski rząd na potrzeby zaostrzania walki wewnętrznej będzie nadal po wakacjach nakręcać histerię antyniemiecką. Okaże się, że wojna z III Rzeszą skończyła się dopiero teraz, bo przecież dopiero teraz Polska stała się naprawdę niepodległa, a Polacy dzielą się na tych, którzy Niemców AD 2017 nienawidzą, czyli żołnierzy niezłomnych oraz kolaborantów, czyli tych, którzy uważają dzisiejszych Niemców po prostu za sąsiadów we wspólnym domu.

Będziemy więc domagać się od Berlina odszkodowania za straty wojenne. Oczywiście go nie dostaniemy, bo nikt w Europie – od Berlina po Lizbonę – nie zrozumie, jak można się domagać odszkodowań wojennych w 2017 roku od członków wspólnoty, do której się weszło na własne życzenie i od której dostało się tyle miliardów wsparcia (nie mówiąc o wsparciu, jakim jest przynależność do największego rynku gospodarczego na świecie).
Jednocześnie powstała z kolan Polska będzie nadal odrzucać żądania okupantów z Brukseli, domagających się przestrzegania reguł klubu, do którego nikt nam nie kazał wchodzić. Europejczycy nie zrozumieją, jak ktoś, kto tak bardzo chciał wejść do ekskluzywnego klubu golfowego, teraz upiera się, żeby grać w niego przy użyciu kija baseballowego

Nasze wpływy w Brukseli będą maleć, im bardziej będziemy do siebie zrażać sojuszników w UE i im bardziej będziemy wyrażać brak zainteresowania wspólnymi wartościami i wspólną przyszłością.
Im bardziej napięte będą nasze stosunki z Berlinem, tym bardziej ucierpi nasza gospodarka, ściśle powiązana z gospodarką niemiecką (i ani gospodarka chińska, ani chilijska, ani żadna inna z powodów geograficznych gospodarki niemieckiej nam nie zastąpi).
Im mniej będziemy znaczyć w Brukseli, tym mniej z niej dostaniemy i mniej w niej osiągniemy, bo krewny chuligan niespecjalnie może liczyć na ogromną pomoc swej rodziny. Im gorzej będzie się miała nasza gospodarka (z powodu awantur z Niemcami, z powodu spadającej pomocy Brukseli, z powodu spadającego zaufania europejskich inwestorów do nas), tym bardziej rząd w swej bezradności będzie zwalać winę za całe zło właśnie na UE.
Już dziś mnóstwo ludzi uważa, że świetnie damy sobie radę bez UE. Jest przecież – mówią – jeszcze NATO. I w NATO pozostaniemy, tyle że członkostwo w NATO nie oznacza automatycznie, że gospodarka ma się świetnie (patrz: Grecja), ani że kraj ma dobre i mocne relacje z Europą (patrz: Turcja).
Z roku na rok spadać więc będzie u nas poparcie dla UE, bo ludzie bombardowani antyunijną i antyniemiecką propagandą w mediach rządowych i prorządowych będą coraz bardziej przekonani, że Bruksela żyje dzień i noc wymyślaniem kolejnych zamachów na polską niepodległość.
Będą wierzyć zapewnieniom propagandystów, że nasze kolejne przegrane zabiegi w UE o pomoc ekonomiczną, wsparcie polityczne i dyplomatyczne, czy np. zgodę na przeniesienie do nas siedzib agend UE nie wynika z naszej arogancji, utraty wpływów i zmęczenia polskim naburmuszaniem się przez kolejne kraje Unii, lecz są bezpośrednim skutkiem osobistej nienawiści Angeli Merkel oraz \\\"dzieci i wnuków zwyrodnialców\\\" do rosnącego w siłę i dumę polskiego imperium.
A kiedy już sondaże pokażą, że większość Polaków chce wyjścia z UE, wówczas rząd, powołując się oczywiście na wolę Suwerena, ogłosi referendum, które zbiegnie się przypadkowo z wyborem nowej konstytucji albo kolejnymi wyborami. I na fali wzmożenia patriotycznego i obrony Ojczyzny przez Krzyżakami referendum przejdzie. Polexit stanie się faktem.
I gdy już okaże się, że na granicy niemieckiej znowu trzeba stać godzinę do kontroli, gdy cła do UE zabiją naszych eksporterów na rzecz tańszego eksportu z Chin i Indii, gdy nikt nie stanie już w obronie Puszczy Białowieskiej, gdy NATO powie, że sankcje ekonomiczne Rosji to nie jego sprawa, gdy Polacy zorientują się, że spadek produkcji i rosnące bezrobocie (bo Polacy nie będą gdzie mieli jechać do pracy, a od Ukraińców roboty za 500 zł nie wezmą) mogą mieć coś wspólnego z wyjściem z Europy, wówczas będzie już za późno.
Polexitu nie da się bowiem cofnąć. Europa umęczona polskimi fobiami i pychą Warszawy przekonanej, że patriotą jest ten, kto wali butem w stół, a nie ten, kto spokojnie przekonuje innych do swoich racji, a wartości to coś, co przywołuje się wyłącznie w celach propagandowych, ta Europa nie będzie nawet chciała słyszeć o naszym powrocie.
Pierwszy raz po 1989 r. boję się. Boję się, że na własne życzenie stracimy dar niebios, jakim było dla Polski spokojne 20 lat, w których czasie weszliśmy do NATO i UE, zapewniając Polsce po raz pierwszy od rozbiorów bezpieczne miejsce na mapie świata.
Jeśli mielibyśmy na własne życzenie z tego miejsca zrezygnować, to znaczy, że na nie nie zasługujemy. A ci, którzy do tego doprowadzą, skandując hasła o niepodległości i wolności, mam nadzieję, trafią za to do piekła.

Niech moc będzie z Wami

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

sprawa dawno uregulowana i zamknięta, ale PiSlamiści wciąż chcą zmieniać historię poprzez zawracanie Wisły kijem...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Barabasz z judaszem, we wspólnym folksdojczowskim froncie walki przeciw Polsce i Polakom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Tu chodzi aby siać mętlik i dostarczać tanich emocji dla gawiedzi Pisowskiej bez której ta nie mogą żyć. Naczelne z PiS wiedzą że to tylko tani populizm i karma. Uświadamiają maluczkim PiSiurkom, że wszystko robią dla nich, że wszystkie krzywdy ich ciężki los jest winą obcych, innych, nieznanego itp...

Pisowski naród to taki sąsiad skur.....syn, który wokół swej posesji szuka zwady i kłótni dookoła ze wszystkimi, oczywiście winni są inni. ONI.

Dziś kolejny festiwal kretyna na drabince z miesiączką, i śmieszne to i żałosne, kto zapłaci fakturę za koszty i kiedy, za ten cyrk.

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Nie rozumiem jaki tupet trzeba mieć, żeby mieszkać na polskiej ziemi i jednocześnie na nią ujadać. To jest nasza ojczyzna i trzeba być zawsze z nią na dobre i na złe. To jest tak jakbyś ujadał na swoją małą ojczyznę czyli dom do sąsiadów, że masz żonę nie dobrą czy rodziców lub dzieci i bardziej był za sąsiadami niż za własną rodziną. Nikt nie jest jasnowidzem i nie wiadomo co będzie z tymi reparacjami, a może Europa pójdzie za nami i zyskamy tym jeszcze więcej. Tych dwóch powyżej to są typowi zdrajcy narodu bez żadnego honoru, a pomyśleć że nasi dziadkowi oddawali życie za takich. Pewnie teraz się w grobach przewracają. Nie jesteś w stanie jeden z drugim być ze swoją ojczyzną to przynajmniej zamilcz albo wyprowadź się do Niemiec lub Rosji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

:)
\"...mieszkać na polskiej ziemi i jednocześnie na nią ujadać...\"

może wyjdź na przeciw.... rozumowi, nikt nie ujada na Polskę, Ojczyznę ... tylko na kretynizm. Mylisz pojęcia PiS nie zawłaszczył tożsamości Polski, próbuje ale tylko udaje się opętać naiwnym miernotom, więc nie obrażaj Polaków bo to dla nas obelga. Na szczęście niejest tak, że jak nie PiSdzielec to nie Polak.

Dla takich jak ty tekst poniżej..

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

A komu na reke konflikt Polski z Niemcami, Francja ......? Oczywiscie, ze Moskwie

Motto czopa pisowskiego na dziś: po co pracować, po co się starać kiedy PIS DA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

atbis jesteś chorym człowiekiem z nienawiści do innych. Nie masz o mnie pojęcia i w ***** mam, że ujadacie na pisowców, ale wy zdrajcy ujadacie również na Polskę i chcielibyście dla niej jak najgorzej tylko dlatego, że teraz pisowcy żądzą. Nie liczy się nic, nawet rzeczy korzystne dla Polski odwracacie tak, żeby dopiec pisowi. To jest tragiczne dla Polski, że właśnie tacy ludzie jak wy żyją w niej i śmiem twierdzić, że nigdy nie dogonimy zachodu z taką podłą mentalnością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Acha to dla Atbisa i spółki Ci którzy zagłosowali na Pis gdyż mieli dość rządów poprzedników, którzy obrażali Polskę i Polaków mówiąc chociażby iż Polska to chvj dvpa i kamieni kupa, czy że idioci pracują za mniej niż 6 tysięcy ewentualnie gdy padało chvj z tą Polską wschodnią to Pisdzielce i miernoty a nie Polacy i ich już obrażać można, a reszta to elita i kwiat tego Narodu.

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Nic to nie da, a raczej przeciwnie.
Aczkolwiek to prawda, że po wojnie Polskę oddano pod zarząd Rosji i oni decydowali. W ich interesie była Polska biedna i zacofana.
Ruscy również nie zgodzili się na włączenie Polski do planu Marshalla, który postawił Europę na nogi , a my zostaliśmy w polu kartofli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

I właśnie tu jest pies pogrzebany,zostaliśmy oddani ruskim. Oni o wszystkim decydowali i dalej siedzą komuniści i chyba się ich nie pozbędziemy, a za zniszczenie miast, grabierz dóbr Niemcy powinni zapłacić. Tylko nie wydaje mi się żeby chcieli to zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

@automatyzacjo i @Kasiu... dzieci ze związku schorowanej ideologi otumaniającej.

\"... wy zdrajcy ujadacie również na Polskę i chcielibyście dla niej jak najgorze...\"

Nie sposób dotrzeć do waszego rozumowania, niech się wstydzą za was wasze rodziny. Nie znajduję w żadnym momencie ujadania swego na Polskę czy Polaków tylko na głupców i idiotów zaślepionych w bełkot polityczny.
Powtórzę, Polska nie = się PiS, jak i PiS nie = się Polska. Jak inne PO...Kukizy czy Nowoczesne.
To, że pewien typ stetryczały tak wam wmawia nie znaczy, że tak jest. Nie jest nikogo winą, że ktoś się brzydzi populizmem, kłamcami i manipulatorami nie zależnie od partii politycznej czy partii kościelnej.
Żeruje kaczy ułomek na waszym braku pewności siebie, stanowicie bezużyteczne tło do jego chorych wizji. To toksyczny związek, jesteście tylko popłuczyną w rękach pieniacza, kopnie was .... bez wahania gdy będziecie zbędni. Przestaniecie być też \"Polakami\"

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Jesteś tak tępy, że zupełnie nie potrafisz zrozumieć co się do ciebie pisze a próbujesz jakąś politykę uprawiać. Daj mądrzejszym podejmować decyzję a ty sfrustrowany mały człowieczku zajmij się bardziej przyziemnymi dla siebie sprawami, które rozumiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Atbis u was jakoś z rozumowaniem kiepsko, każdy kto nie zgadzał się z grabieniem Polski i słowach jakie o niej padały musowo głosował i popiera Pis. Płytkie myślenie jak talerzyk pod filiżankę, nie dochodzi do główek przesiąkniętych nienawiścią do Pisu iż niektórzy chcieli pognania od koryta tych którzy szkodzili Polsce i tych spełniających wytyczne co raz to nowego obcego państwa, nie dociera do łbów że Polska i Polacy mają dosyć bycia frajerem i podnóżkiem jak nie Niemiec to Rosji czy jeszcze kogoś innego i to Polacy mają prawo decydować jak ten kraj ma wyglądać, a rządzący są od reprezentowania tego Narodu a nie obcej racji stanu? I wszystko w temacie. Nie żadna przynależność do jakiejkolwiek partii czy sympatie do niej czynią z człowieka Polaka. Polskość to ma się w sercu, to Nasze tradycje, obyczaje i kultura! Dla mnie to mogą rządzić tu i Indianie aby tylko z Nami się utożsamiali i oby na pierwszym miejscu dbali o ten kraj i ludzi w nim zamieszkałych, a nie po dostaniu się do żłobu napełniali swoje kiesy a Naród mieli w dvpie! A poczucie wstydu to niech mają takie bufetowe i spółka gdzie tysiące ludzie poszło na bruk, gdzie szwindel z kamienicami szedł pełną parą, gdzie kombatanta wojennego ponad 95 letniego staruszka pod rządami owej Prezydent wyrzucono z mieszkania w związku z aferą reprewatyzacyjną i ulokowano w piwnicy. Ich zapytaj gdzie mają wstyd i jacy z nich Polacy?!

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Bardzo ładnie napisane Kasiu, zgadzam się w 200%.
Dotarło lewakom do bani czy nie odleciało?!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Super podsumowanie. Wklejaj tym oszołomom pod każdym ich postem może po przeczytaniu tego tekstu po raz setny dotrze do nich 10% (w co bardzo wątpię), ale warto walczyć.... może chociaż jeden się opamięta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Hrabio do nich raczej nic nie dotrze, oni w większości by chcieli aby było tak jak kiedyś, aby przymykano oczy na dymanie kraju i przekręty, a zwykły szarak zapier..alał za miskę ryżu i jeszcze się z tego cieszył iż dobry pan dał mu pracę.

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

hahah problem w tym ,że zwichnięty katoprawicowy patriotyzm w żaden sposób nie pozwala trzeźwo i logicznie spojrzeć na oczywiste fakty. ZRYTE KATOPRAWICOWE PISLAMSKIE ŁBY MYSLA TYLKO JEDNYM ALGORYTMEM KTÓRY W TAKICH SYTUACJACH WYŁACZA LOGICZNE MYŚLENIE ZASTEPUJĄC JE WŁACZENIEM CZERWONEJ ALARMOWEJ ZARÓWY. Do czasu gdy w popierdolonych pislamskich głowach to będzie funkcjonować dotąd będziemy mieli tani cyrk zamknięty w kręgu słow , zdrada, sprzedaż ojczyzny , zdrajcy narodu bez honoru itp. Ja was natomiast określę prostymi słowami mali psychopatyczni podpalcze Polski. Dla uściślenia może to do was dotrze Polska w obecnym kształcie posiada około 1/3 ziem które dawniej należały do Niemiec. Na to ,ze to Polskie ziemie też tak do końca nie ma żadnych papierów a żyje jeszcze dostatecznie dużo Niemców wysuwających roszczenia do tych ziem. Przypomnę ,ze Polska kończyła się tu lokalnie w Rozogach , a na północ w Jerzach za Kolnem. Dalej były niemieckie Prusy. Więc zanim zaczniecie w patriotycznym szale podskakiwać jak pchła na grzebieniu do melodii którą wam gra pislamski imam z żoliborza to zastanówcie się dokąd was ten taniec doprowadzi.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

dziękuję światli przewodnicy za \"cenne\" rady życiowe, nie skorzystam bo nie cofam się w rozwoju.
@Kasiu :) tak trzymać \"...i to Polacy mają prawo decydować jak ten kraj ma wyglądać...\"
a prowadzić będzie do tej idylli i raju mąż stanu Jarosław Kaczyński? czy inny wizjoner z falanga? dziękuję po żyję NORMALNIE!

\"...Polskość to ma się w sercu, to Nasze tradycje, obyczaje i kultura! Dla mnie to mogą rządzić tu i Indianie...\" przeczytaj to przed lustrem jeszcze raz co napisałaś, łżesz jak skundlona suka. Puste frazesy których nie kumasz. Patrioci kur...wa myślący że t-shirt z kotwiąca zrobi z nich miłośników Ojczyźnianych :) a we łbie tyle co w klopie. Pa pajacyki nurzajcie się dalej w tym bajorku, dziś wieczorem podwójnych orgazmów.

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Już pierwszy inteligentny inaczej się zaprezentował. Poziom zrozumienia tekstu: zero ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Kasia ja ci zwrócę uwagę licząc na to , że może to zrozumiesz pomimo faktu ,że ***** ci zastąpiła rozum. OTOŻ WSTRETNA BABO POLACY TO NIE TYLKO TEN 4 MILINOWY SFIKSOWANY PISLAMISTYCZNIE ELEKTORAT PiS. Więc jeżeli się już odwołujesz do słowa Polacy to uściślij to do doś wąskiej grupy która każe się nazywać lepszy sort budząc w kraju powszechny śmiech i obrzydzenie. POZOSTAŁE 32 MILIONY ZOSTAW W SPOKOJU . Ja wiem ,że to dobrze brzmi Polacy wam tego nie wybaczą ale jest mocno przesadzone to i populistyczne ,że nawet HARBIA SIĘ TYM NIEZDROWO PODNIECIŁ.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Dla tych totalnych zyebów, każdy Polak który wypowie się za reparacjami to pisowiec. Ten co nie włazi frycom w dvpę, to też pisowiec.
I nie ma znaczenia, ile w tym całym gadaniu o reparacjach propagandy i pożywki dla społeczeństwa. Na pieprzeniu pewnie się skończy. Dziwi natomiast że ktoś kto jest Polakiem, może być przeciw.
Nsłali nam sowiety po wojnie, swoich i żydowskich pachołków aby mieli baczenie na prawilny rozkwit komunistycznego raju w Polszu. Teraz ich potomkowie ujrzeli zwiezdu na zachodzie i dla tych drugich robią za kvrvy.
Dla nich to chyba najtrudniej nie zostać, ale przestać być szmatą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

AUTOMATYZACJA jeżeli chodzi o doganianie zachodu to w koszulkach pislamskich nigdy nie masz szans na jego dogonienie. PiS W TYM POŚCIGU WYSTEPUJE RACZEJ W ROLI FIRMOWYCH KLOCKÓW HAMULCOWYCH .

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Rudy dognał zachód, ale w akcyzach i podatkach. I to na 4 lata przed terminem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Lotr1 być może tak jest jak mówisz, zobaczymy za rok, dwa, pięć, jednak na razie wszystko idzie w dobrą stronę i cyfry mówią zupełnie co innego. Gospodarka się rozwija wpływy z podatków rosną (i nie truj mi proszę o propagandzie i fałszowaniu tego wszystkiego bo to jest chore). Więc patrz realnie a nie swoimi fobiami wobec pis. Polska nie dogoni zachodu właśnie przez takich jak wy. Bo patriota to jest też człowiek taki nie do końca obiektywny, bo zawsze pójdzie za swoimi. Nawet przykład tych ziemii co przywołujesz. Też być może tak jest tylko co z tego? To Niemiec może o tym mówić, a ty natomiast nie powinieneś występować w roli zwierzchnika niemieckiego skoro uważasz się za polaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Nie dziwię się wam że do was nie dociera, to czego chce większość Polaków, wszak wy jesteście z PełO i jesteście przeciw;). Tylko dajcie już sobie spokój z uchodźcami, gejami , teczami, i innym patalajstwem bo to nie przejdzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

problemem mali pislamscy podpalacze Polski nie jest odpowiedź na pytanie czy Polsce się repatriacje należą czy nie. Najbardziej istotnym jest odpowiedź na pytanie czy w obecnym kształcie geopolitycznym i zależności ekonomicznych występowanie o takie repatriacje Polsce jest opłacalne czy nie? Jak takie wystąpienie o te roszczenia wpłynie na przyszłe bezpieczeństwo Polski i powodzenie ekonomiczne? To są podstawowe pytania nad którymi powinniśmy się zastanowić a nie na pier dlać kijem bejsbolowym w operetkowym przekonaniu potęgi Polski i jej operetkowej armii. Nie myślcie ,że pokój jest nam dany raz na zawsze i jest czymś oczywistym. W każdym kraju jest jakaś grupa oszołomów gotowych wzniecać niepokoje na nacjonalistycznym tle. U nas wy. Grupy które w mgnieniu oka mogą rozbujać nastroje do wojen. Współczesne fakty dobitnie to pokazują nawet tu w Europie. JEŻELI DOJDZIE DO TAKICH SYTUACJI WÓWCZAS JUZ NIKT TEGO NIE POWSTRZYMA . Wy obecnie realizujecie dokładnie ten scenariusz.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Oni za jedyną metodę dogonienia zachodu, uważają włażenie w dvpę. Ze wszystkim i we wszystkim.
Do tych zrytych łbów nigdy nie dotrze to że, takie wazeliniarstwo i robienie z siebie łacha, zawsze odnosiodwrotny skutek.
Że tylko silny kraj i naród, może być traktowany na równi. Ci idioci wszystko by oddali, sprzedali, bo wtedy fryce będą zadowolone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

powiem może jeszcze inaczej. JEST SPORO DOBRYCH DZIAŁAN PiS DO TKÓRYCH ZALICZAM PO PIERWSZE PROGRAM 500+ KTÓRY POWINIEN BYĆ ZMODYFIKOWANY JEDNAK ORAZ USZCZELNIENIE PODATKU VAT . Ale jest tez dużo istotnych posunięć PiS KTÓRE PUNKT PO PUNKCIER OSŁABIAJĄ NASZ KRAJ i prowadza do jego osłabienia , izolacji politycznej i ekonomicznje w Europie i na świecie. TERAZ NALEZY SIE ZASTANOWIC CZY TO JEST PRZYPADKOWE DZIAŁANIE CZY UMYŚLNE PRZYKRYWANE SPOŁECZNIE WŁASNIE TYMI DOBRYMI POSUNIĘCIAMI I W SUMIE DO CZEGO TO ZMIERZA BO DOKĄŚ TO ZMIERZA I NIE DZIJE SIĘ BEZ PRZYCZYNY. SUMUJĄC PIS OSŁABIA POLSKĘ DOPROWADZAJĄC JĄ DO BEZBRONNOŚCI I OSAMOTNIENIA. PAMIĘTAJCIE NIKT SIE TEJ OPERETKOWEJ ARMII I OPERETKOWEJ POTĘGI EKONOMICZNJE NIE PRZESTRASZY.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Dokładnie tak jest uboot. Śmieszne jest to że ewidentnie sami uważają się za rasę gorszą od np. Niemców i muszą im służyć. Niech dotrze do Was, że Polska też ma możliwości być na równi z Niemcami czy Francuzami. Trzeba tylko solidarności i jedności. Musi jeszcze te pokolenie łotrów i atbisów, paplików i innych gnid przejść. Miejmy nadzieję, że dzieci tylko mają mądrzejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

HAHAHAH k u r wa pisz takiemu hujowi pislamskiemu , wykładaj jak łopatą a on i tak to nazwie włażenie w dupę. Automatyzacja i ty z takim pislamskim kretynem chcesz gonić zachód hahah

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

hahah automatyzacja ahah dobre zobaczymy gdzie to pokolenie takich oszołomów pislamskich tą Polskę doprowadzi. Niebawem zobaczymy. W 1939 doprowadziło do wojny.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

a teraz idę zając się bardziej przyjemniejszymi sprawami niż prostowanie wam zrytych pislamskich łbów.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Pis popełnia błędy, ale myślę, że nie na tyle poważne, żeby doprowadzić do jakieś katastrofy w stosunkach z innymi. Z tego co ja obserwuję to wręcz zaczynają się z nami coraz bardziej liczyć i już jak chcą nawet dymać nas to robią to bardzo ostrożnie a nie na bezczela jak za poprzedników. A że zachód krzyczy. Człowieku muszą to robić bo im kolonia chce być równorzędnym partnerem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

oby się automatyzacja twoje przewidywania w ****** nie obróciły. JA OSOBIŚCIE OBSERWUJĄC POCZYNANIA PiS JESTEM PRZEKONANY ,ZE SUMUJĄC TE PLUSY I MINUSY TO NA ARENIE EUROPEJSKIEJ DOPROWADZĄ DO KATASTROFY. Problem w tym ,że wielu rodaków to nie przekonuje a przekona dopiero gdy bólu doświadcza na własnej *****. Ale pamiętaj automatyzacja wówczas historia pokazuje ,ze naród nasz przestaje być wyrozumiały i wkurwiony szuka ofiary którą dosłownie rozszarpie a ofiara będziecie wy pislamiści.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Skretyniały łotrzyk pognał szukać ziomexa z wazeliną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

a teraz idę zając się bardziej przyjemniejszymi sprawami niż prostowanie wam zrytych pislamskich łbów.
JESZCZE TROCHĘ CZASU POZSTAŁU DO POCZATKU TEJ KATASTROFY.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

O popatrzcie pislamski kabotyn ubot tylko tyle z tej rozmowy zrozumiał. Automatyzacja tworząc solidarnośc i jednośc z takimi ubotami to ty jednak tego zachodu nigdy nie dogonisz nigdy.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Miałeś spadać antypolska kvrvo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

problemem mali pislamscy podpalacze Polski nie jest odpowiedź na pytanie czy Polsce się repatriacje należą czy nie. Najbardziej istotnym jest odpowiedź na pytanie czy w obecnym kształcie geopolitycznym i zależności ekonomicznych występowanie o takie repatriacje Polsce jest opłacalne czy nie? Jak takie wystąpienie o te roszczenia wpłynie na przyszłe bezpieczeństwo Polski i powodzenie ekonomiczne? To są podstawowe pytania nad którymi powinniśmy się zastanowić a nie na pier dlać kijem bejsbolowym w operetkowym przekonaniu potęgi Polski i jej operetkowej armii. Nie myślcie ,że pokój jest nam dany raz na zawsze i jest czymś oczywistym. W każdym kraju jest jakaś grupa oszołomów gotowych wzniecać niepokoje na nacjonalistycznym tle. U nas wy. Grupy które w mgnieniu oka mogą rozbujać nastroje do wojen. Współczesne fakty dobitnie to pokazują nawet tu w Europie. JEŻELI DOJDZIE DO TAKICH SYTUACJI WÓWCZAS JUZ NIKT TEGO NIE POWSTRZYMA . Wy obecnie realizujecie dokładnie ten scenariusz

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Łotr1 widzisz ty masz takie zdanie a ja takie i każdy ma do tego prawo. Czas pokaże czym to się skończy i kto miał rację. W życiu nie ma nic na 100% i nie powinieneś swoich racji być w 100% pewny jak masz trochę więcej jak 30 lat. Po pisie przyjdą następni bo myślę, że długo pis nie narządzi bo też dużo ludzi im dało kredyt zaufania bo miało nie być nepotyzmu, jednak chyba w tej kwestii to i poprzedników przebili.

Ps. Dzięki, że chociaż trochę się z Tobą Łotr1 udało porozmawiać bo zawsze walisz wklejkami z których nic nie wynika, a wręcz efekt jest odwrotny od zamierzonego. Mam tylko jedną prośbę postaraj się być trochę bardziej subiektywny i w każdym problemie nie wyszukiwać racji zachodu i że im się wszystko należy a Polak powinien stulić gębę i się cieszyć z dotacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

automat ja wklejki robię sporadycznie. JEŻELI JUŻ TO WÓWCZAS GDY WIDZE TEKST KTÓRY PRZEKAZUJE DOKŁADNIE TO CO JA TEZ SOBIE MYSLE. POZDRAWIAM.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

czasami wklejki stosuje tez wówczas gdy w dyskusji chce przywołać czyjeś opracowania. NAJCZĘSCIEJ DOTYCZY TO HISTORI

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Zapytajcie tego buca, czy fryce powinni zwrócić Polsce zrabowane dzieła sztuki, do dzisiaj będące w niemieckich łapach?
Czy i to również zostało załatwione i nie wolno tematu poruszać, bo to nas osłabi w Europie?
Zapytajcie tego buca, niech się tutaj wypowie w sprawie roszczeń i żądań jakichś tam organizacji żydowskich z USA, odnośnie 65 miliardów dolarów, które chcą z Polski wyrwać?
Może byś tak coś barani łotrze napisał w tym temacie? Mnie nie zdziwisz, znającego twoje skvrvienie. Ale inni może czegoś nowego się dowiedzą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

O popatrzcie pislamski kabotyn ubot tylko tyle z tej rozmowy zrozumiał. Automatyzacja tworząc solidarnośc i jednośc z takimi ubotami to ty jednak tego zachodu nigdy nie dogonisz nigdy.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

To się chłopaki zapluli jak widzę. Atbis ja też żyję normalnie, co nie oznacza iż patrzę tylko na czubek własnego buta.Ty nie pojmujesz prostej rzeczy kto nie z wami to w waszym mniemaniu na 100% pisowiec no bo jakby inaczej, przecież jakim prawem My możemy chcieć zapłaty za zniszczenia od Niemiec, jakim prawem mamy sobie nie życzyć tu burdelu jaki ma miejsce w innych państwach gdzie jest stan wyjątkowy, jakim prawem mamy nie zgadzać się na spełnianie życzeń i wytycznych od obcych państw, no jakim prawem? Ano kvrva takim że jesteśmy Polską i to My będziemy decydować a nie obcy jak u Nas ma być! Swojego kraju nie sprzedaje się i w dvpie mam co inni pieprzą, niech pilnują tego co mają u siebie.Dla mnie nasze obyczaje i kultura coś znaczą, jeśli dla ciebie nie to nie moja sprawa, mnie dziadki do których miałam ogromny szacunek wpoili cechy o których niektórzy nie mają pojęcia, ja wiem ilu ludzi przelało krew za ten kraj dla potomnych i ten kraj będzie tak wyglądał jak My tego chcemy.

Łotrzyku nie strasz bo się zesr.sz, rozliczyć możesz się ze skarbówką i to ty a nie ja dzielisz Polaków jak widać na Pisobolszewików jak ich określasz i na resztę elity, bokiem wam te dzielenie wyjdzie przy urnach wyborczych. Wy byście wszystko oddali Anielci, nawet te lasy które próbowano opchnąć za czasów PO, przecież to się w głowie nie mieści aby Polak godził się na taką grabież Polski i te wszelakie przekręty, na Zachód za chlebem kolejny milion młodych ludzi za waszych rządów by wyjechał, wszak sama Komorowska nie widziała niczego złego w tym iż młodzi zmuszeni byli wyjeżdzać za chlebem dla swoich dzieci, a na ich miejsce chętnie innych byście sprowadzili i dali sowite zasiłki i gdzie tu sens
i logika?!! Nie wspominając nawet, że owe 500+ Naszym Polskim dzieciom wielu z was by z gardła wyciągnęło, bo jak to Pisowski\"bachor\" ( jak niektórzy mówią tu na dzieci) nie powinien dostać nic.Ma chodzić głodny, obdarty i nie wyjeżdzać na wakacje, takie dzieci z biedniejszych rodzin wy byście zabierali i umieszczali w rodzinach zastępczych i tam dawali kasę tak jak mialo to miejsce, a teraz za rządów Pisu zabieranie dzieci z powodu tylko i wyłącznie biedy zostało ukrócone. Dzieci to się zabiera gdy są bite, gdy jest alkohol a nie tylko z powodu biedy! Nigdy nie wrócą oni do władzy, ludzie pamiętają kim dla nich byli przez 8 lat rządów!

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Czyli, że mamy zaufać Maciorce, Szyszce itp. i poczekać 5-10 lat i zobaczymy?
Ja podziękuję...
Jak nie wyjdzie to możemy znów zacząć od zera i gonć Czechów i Słowaków. Jak od 300 lat żyjemy marzeniami i co kilkadziesiąt lat zaczynamy od nowa.
\"Mądry Polak po szkodzie\" wiecznie żywe... Jak tylko jest lepiej to już chcą rządzić światem i znowu w łeb.

Może najpierw zbudujcie tą potęgę i potem każdemu podskakujcie pisiory.

Póki co firmy są gnojone i niepewne przyszłości. Inwestycje i produkcja nie rosną. Na konsumpcji na dłuższą metę nie pojediemy. Wiadomo, że wielu żyje sie lepiej, ale na rozdawnictwie żadnego dobrobytu nie zbudujemy.
Mamy świetną koniunkturę na świecie, jak przyhamuje to nie będzie co zbierać.
Dziś podano dane że płace realne rosną najwolniej od 2012r bo inflacja wysoka, wszystko drożeje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

vooo nie przesadzaj. Żyjesz jakąś tvnowską propagandą. Gospodarczo jest naprawdę wszystko dobrze. Tutaj nie ma obaw. Wręcz jest zdecydowanie lepiej niż za poprzedników i wszystko stopniowo jest naprawiane. Trochę burdelu robią w innych kwestiach, ale co zrobić dorwali się do koryta kolejni to rządzą po swojemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Łotrzyca, ty miałeś się wypowiedzieć w sprawie niemieckiego rabunku i z dvpy wziętych roszczeń?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Te pokemony zaraz zaczną wywodzić że, to dzięki POkręconym teraz jest lepiej. A że przez 8 lat było gorzej, to tylko z winy wcześniejszych dwuletnich rządów pisowców.
U nich trzeba posługiwać się logiką wariata, bo normalnie to nie wychodzi po ichniemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

NO TO DO DYSKUSJI DOŁACZYŁA KOLEJNA PISLAMSKA KABOTYNKA SHOW JAK NIC.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

problemem mali pislamscy podpalacze Polski nie jest odpowiedź na pytanie czy Polsce się repatriacje należą czy nie. Najbardziej istotnym jest odpowiedź na pytanie czy w obecnym kształcie geopolitycznym i zależności ekonomicznych występowanie o takie repatriacje Polsce jest opłacalne czy nie? Jak takie wystąpienie o te roszczenia wpłynie na przyszłe bezpieczeństwo Polski i powodzenie ekonomiczne? To są podstawowe pytania nad którymi powinniśmy się zastanowić a nie na pier dlać kijem bejsbolowym w operetkowym przekonaniu potęgi Polski i jej operetkowej armii. Nie myślcie ,że pokój jest nam dany raz na zawsze i jest czymś oczywistym. W każdym kraju jest jakaś grupa oszołomów gotowych wzniecać niepokoje na nacjonalistycznym tle. U nas wy. Grupy które w mgnieniu oka mogą rozbujać nastroje do wojen. Współczesne fakty dobitnie to pokazują nawet tu w Europie. JEŻELI DOJDZIE DO TAKICH SYTUACJI WÓWCZAS JUZ NIKT TEGO NIE POWSTRZYMA . Wy obecnie realizujecie dokładnie ten scenariusz

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Uboot bo roszczenia może mieć chyba tylko Izrael? Polskie ofiary są nieistotne, zniszczone miasta też i nie mamy prawa podnosić za wysoko głów, bo przecież mamy być tylko wyrobnikami, nawet we własnym kraju. Friedmam ostatnio rzekł:\"UE stała się reżimem autorytarnym upierającym się, że jest obrońcą liberanej demokracji\" I coś w tym jest. Oni wiedzą najlepiej co jest dobre dla innych państw i reszta ma się podporządkować. Gdy taki Schultz rzekł aby zmusić inne państwa do przyjęcia uchodźców choćby siłś pod groźbą sankcji, kar a nawet pewnie by odpalili czołgi zgodnie z ustawą 1066 to pożyteczni idioci by skakali ze szczęścia iż dokopano Polakom.U osób o lewackich poglądach jest tak jak oni wygrywają wybory to jest zwycięstwo demokracji, a jak przegrywają bo wola Narodu była taka a nie inna to wtedy automatycznie demokracja jest zagrożona, a nawet umarła, ewentualnie liczą procentowo ilu wyborców tak wybrało i mają problem bo dla nich to \"garstka\" a było im wywlec dvpy jak czynią to teraz i kwiczą na ulicy i pójśc do urn i wywalczyć inny wynik wyborów, a nie teraz spinać się jak stara plandeka na żuku i skowyczeć.U nich mniejszość ma narzucać wolę większości, tak u nich wygląda demokracja! W przeciwnym razie w rytm trąbek i :\"Czarnego walca\" krzyczą - Zamach na wszystko! A UE no coż tonie jak Titanic przez swoje lewackie rządy i chorą wizję uszczęśliwiania wszystkich na siłę i nie może pogodzić się z tym że Polska chce i ma prawo pozostać wierna swoim tradycjom i nie ma ochoty dać się wciągnąć do kajuty tonącego statku.Niech zapamiętają że Polacy nie dadzą się zniewolić, gdyż nie mają duszy niewolnika!

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Łotrzykowi standardowo jedną wklejkę na biurko rzucili?;) Płyta się zacięła? Posłuchaj Łotrzyku lepiej czegoś jak chociażby to......
Witek Muzyk Ulicy - Serce Wolności - YouTube

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

hehe. To jak walenie głową w mur. Już się wydaje że troszeczkę rozumie. Jest nadzieja, że mała żaróweczka zaczyna się tlić, a tu wywala znowu z idiotyzmami nie mając żadnych argumentów i aż ręce opadają, że są tacy ułomni. To nie dla mnie ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

To fakt nie ma mocnych na niektórych jak widać,oni są oświeceni i owszem, tyle że 500 watową żarówką;) a ich poziom inteligencji jest taki sam jak cegły.

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Dla nich wszyscy którzy roszczą do i od Polski, to roszczą słusznie.
Tylko Polsce żadnych roszczeń wysnuwać nie wolno, bo będziemy źle widziani w świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Oni to już mają z dawien dawna we krwi. W którą dvpę nie wejdą, tam zaraz światło widzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Może ty żyjesz jakąś tvpowską propagandą.
Tak sie dopraszasz argumentów a ty co prezentujesz? Co sie tak niby poprawiło, że po 2,7% PKB doszliszcie do poziomu poprzedników 3,6% wyśmiewanej zielonej wyspy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

auto
jak widać żadnej dyskusji nie chcesz, chcesz tylko przyznania ci racji. Kto ma inne zdanie to nic nie rozumie i trzeba mu 100 razy powtórzyć albo ogląda tvn.
Takie stwarzałeś wrażenie chęci merytorycznej rozmowy, a okazało sie, ze niczym sie nie różnisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Uboot świata nie zmienimy, jak i części ludzi z tzw: \"Serii pożytecznych idiotów\" gdy obcy owinie go wokól palca,nawali mu do obiadu oczekując zapłaty i ten z uśmiechem na twarzy mu zapłaci.

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

hehe świata nie zmienimy...
Wreszcie dotarło, że świat brzydzi się ONRem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Każdy ma prawo do własnych obrzydliwości i tyle. Jednego brzydzi ONR, a kogoś drugiego coś innego. Mnie brzydzi np:Pedofilia, zoofilia, nekrofilia,ślub z trupem i wiele innych rzeczy.

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Właśnie poprzednicy spuścili gospodarkę na 2.70%r/r. Teraz będzie około 4% r/r. Bezrobocie najniżej od wielu lat. Bodajże 7.1 %. Wpływy z VAT r/r + 28%. Nadwyżka budżetowa czego chyba nigdy w historii nie było. Chyba widzisz ze miasta rozkopane, ulice w budowie, ludzi do pracy brak. Jakich jeszcze argumentów potrzebujesz vooo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis


Autor: paplik (---.185-36-169-0.net.eco.atman.pl)
Data: 10-08-17 00:00

sprawa dawno uregulowana i zamknięta...
-------

Gdyby sprawa była \"uregulowana\" to pewnie bylibyśmy drugim Dubajem, a ludzie masowo emigrowali by tu z Luxemburga. Bo nawet trudno wyobrazić sobie jak gigantyczną kwotę musieliby wypłacić nam te qrvvysyny

A z innej beczki.
A dla was żydzi, też \"uregulowane\" są wasze roszczenia, czy jeszcze nie?

/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Mnie brzydzi atbis i jego rak mózgu.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Znam te argumenty, w skrócie PL rozkradana 25 lat i PIS w 1,5 roku wszystko naprawił.

Drogi zbudowali, słabe wskaźniki wina poprzedników, dobre PISu.
Bezrobocie za poprzedników spadło z 14% na 8,5%, za PISU z 8,6 na 7 więc najniższe bezrobocie to zasługa PISu.

Napisałem, że na razie jest dobrze, ale w długim okresie nie widzę powodów do radośći. Inwestycje i produkcja nie rosną, a konsumpcja. Kraje nie bogacą się na konsumpcji, a inwestycjach i produkcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

I nie jestem przeciw konsumpcji, a niepokoi brak inwestycji.
Morawiecki pokazał slajdy, że będzie wspierał firmy innowacyjne, ostatnio okazało się, że planuje im podnieść podatki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Vooo spokojnie. Czemu zakładasz najgorsze. W życiu trzeba być optymista i skoro jest dobrze to trzeba wierzyć ze będzie jeszcze lepiej. Na razie nie ma powodów do niepokoju. Inwestycje i przemysł rusza tez. Znasz takie coś jak prawo przyciągania ;). Jeśli nie to polecam poczytać książkę lub obejrzeć film. Jest program który wydaje się mieć ręce i nogi. Trzeba czasu na jego wdrożenie i za 2 lata go ocenimy. Po co krzyczeć za wczasu i zakładać jakieś czarnowidztwo, które nie ma żadnego logicznego uzasadnienia w liczbach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

kaska parchu mnie się żadna płyta nie zacięła tylko powtarzam kolejny raz ten tekst bo widze ,że pislamskie zakute łby aniw ząb tego nie pojmują tylko pisza podobnie jak ty populistyczne dyrdymały.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

problemem mali pislamscy podpalacze Polski nie jest odpowiedź na pytanie czy Polsce się repatriacje należą czy nie. Najbardziej istotnym jest odpowiedź na pytanie czy w obecnym kształcie geopolitycznym i zależności ekonomicznych występowanie o takie repatriacje Polsce jest opłacalne czy nie? Jak takie wystąpienie o te roszczenia wpłynie na przyszłe bezpieczeństwo Polski i powodzenie ekonomiczne? To są podstawowe pytania nad którymi powinniśmy się zastanowić a nie na pier dlać kijem bejsbolowym w operetkowym przekonaniu potęgi Polski i jej operetkowej armii. Nie myślcie ,że pokój jest nam dany raz na zawsze i jest czymś oczywistym. W każdym kraju jest jakaś grupa oszołomów gotowych wzniecać niepokoje na nacjonalistycznym tle. U nas wy. Grupy które w mgnieniu oka mogą rozbujać nastroje do wojen. Współczesne fakty dobitnie to pokazują nawet tu w Europie. JEŻELI DOJDZIE DO TAKICH SYTUACJI WÓWCZAS JUZ NIKT TEGO NIE POWSTRZYMA . Wy obecnie realizujecie dokładnie ten scenariusz

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Tupislamskie głąby nie chodzi już o to czy Polska wysuwając publicznie roszczenia repatriacyjne kogoś tym obrazi czy urazi. Po pierwsze w polityce nie ma takich sytuacji tam są chłodne kalkulacje i interesy. UŚWIADOMCIE SOBIE TO ,ZE GRA W TEJ SYTUACJI IDZIE GŁOWNEI O TO CZY POLSKA WYSUWAJĄC TE ROSZCZENIA NEI STWORZY SOBIE SYTUACJI ZAGROŻENIA EKONOMICZNEGO , POLITYCZNEGO CZY BEZPIECZEŃSTWA. I TO JEST TUMANY PROBLEM NR 1 A NIE TO CZY KOGOŚ OBRAŻI CZY URAZI. W JAKICH WY REALAICH ZYJECIE K, KTO WAM NASRAŁ TAKIE GŁOPOTY O WIELKIM IMPERIUM Polskim. NA RAZIE JEST OPERETKOWY RZĄD , PAPIEROWA ARMIA I SEN O WIELKIEJ POTĘDZE.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

jest takie powiedzenie a wersji kulturalne \" cierpi na przerost ambicji nad treścią\" , b w wersji dla pislamistów wyżej sra niż dupę ma. To w takiej jest w tej chwili sytuacji nasz kraj w tej sprawie.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Łotr a czy ty parchu uważasz iż jestem nawiedzona i czytam ciągle twoje wklejki jak one niczym się nie różnią i muszę myśleć jak ty, bo w swoim mniemaniu jesteś nieomylny i najmądrzejszy?

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

powiem wam coś ciekawego , te żądania byłyby do wygrania ale nie z rządem pislamskich nieudaczników którzy sadza ,ze polityka kija bejsbolowego jest bardziej skuteczna od rozważnych , inteligentnych negocjacji. taniec z tym kijem bejsbolowym na forum Europy zakończy się w końcu tym , że pislamki rząd sam sobie nim doj e bie.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

KAŚKA tak jestem inteligentny i wykształcony i cierpię ,że własnei tu na tym forum mam do spełnienia misję oświecenia takich tumanów jak ty , ubot, to ja4 misia i inne potworności . Cierpię ale dźwigam ten krzyż dla Polski dla Polaków.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

nie nie musisz zwalniać mnie z tego obowiązku . JA GO ŚWIADOMIE PODNISOŁEM I NIOSE GAGANEK ROZUMU WSRÓD TEJ PRAWICOWEJ CIEMNOTY NA TYM FORUM.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

\"Inteligencja\" z ciebie wyłazi jak chłopu słoma z butów.Oświecaj w swoim kręgu, mnie nie przerobisz, darmo się produkujesz.Nie cierp biedaku, bo szkoda mi jeszcze się ciebie zrobi.A dla których Polaków dźwigasz ten krzyż, chyba dla nielicznych? Wszak reszta to dla ciebie nie Polacy tylko pisobolszewicy, faszyści itp, itd... Więc wybacz mi z tobą nie po drodze bo dla mnie Polak to Polak.

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

To nieś biedaku nieś,ten:\"Gaganek\" tylko buty załóż wygodne abyś odcisków sobie nie narobił;)

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Nie rozumiem Was Braciszkowie moi!


Dlaczego wdajecie się w \"dyskusje\" z takimi „ty skurwy..ynu, bydlaku ty” drobnymi łotrzykami oraz inną hołotą?


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

kaska parchu pamiętaj kropla draży skały.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

hahaha maxx a co ty w sumie rozumiesz na czym się znasz? Jedyne co potrafisz to łykać denaturat.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Maxxx ja czasami też nie rozumiem dlaczego marnuję swój cenny czas na parcha( Łotrzyk chyba wybaczy zapożyczone słowo?) Po części może dlatego iż na forum zaglądają różni ludzie i to czytają i trudno się pogodzić ze szkalowaniem i opluwaniem Polski przez innych?

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

No popatrz Łotr nikt na niczym się nie zna, ty jesteś tylko najmądrzejszy, najinteligentniejszy i tkwij w tym przekonaniu...

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Kaśka to ty teraz parchu wstąpiłaś w rolę Polski. Popatrz faktycznie ludzie czytają i co oni sobie o takiej Kaskowej Polsce pomyślą ,że chyba czas jej do ginekologa bo dla głowy to już nie ma ratunku.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Łotrzuś, na twoje antypolskie skvrvienie, ostatnia droga ratunku pozostała!
Pierd*lnij sobie lobotomię!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Łotr parchu Polska nie jest Kaśkowa, Zenkowa itp. Polska jest wszystkich Polaków i tylko dureń tego nie pojmuje, jak i tego że odpowiada mu szkalowanie, plucie, nakazywanie i straszenie przez obce państwa. W dvpie mam co inni pomyślą, lepiej niech nie myślą bo to ich słaba strona jak widać po tym bajzlu który sobie sami zgotowali i do którego chcą wciągnąć Polskę.

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Kąska parchu jeden w końcu czyja jest ta POLSKA WSZAK CAŁY CZAS PISZESZ ZE TYLKO PISLAMSKIEGO SUWERENE KTÓRYM TY TEZ SIE CZUJESZ? A teraz co szał macicy spowodował, że już Polska jest wszystkich Polaków.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Polaków, nie polskojęzycznych i antypolskich folksdojczów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

uboot won do budy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

I tak to z wami kundlami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

11-stu krajom Niemcy wypłaciły reparacje. Których zniszczenia były nie do porównania z tym jak Niemcy zrujnowali Polskę. I jakoś tamte kraje nie brały pod uwagę tego że, będą źle widziane, że Niemcom będzie smutno w związku z wyłożeniem kasy. Że stosunki się pogorszą i temu podobne brednie, rozsiewane tutaj przez folksdojczów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Łotr idź podlecz głowę zawsze twierdziłam i twierdzę że Polska jest Polaków, tylko parch sobie dopowiada coś czego nigdy nie napisałam, a Uboot dopowiedział ci chyba resztę, co?

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Oni tam mają jedyną terapię, gdy im się już we łbach zbytnio pierd*li. Dechą w łeb, jak w końcu przyznał się gajowy. Gdy on sam z rana od kobity w łeb nie zaliczył, to potem po krzesłach skakał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Ten ciemny głupawy łotrzyk, już samą treścią tematu pokazał całe swoje skvrvienie.
\"pislamskie żądania\"
To powinny być żądania wszystkich Polaków i całego polskiego narodu za zniszczenie kraju i ludobójstwo popełnione na polskim narodzie przez Niemców. A kto uważa inaczej, powinien spakować manatki i spieprzać, a nie robić tutaj za skvrvionego folksdojcza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Uboot przecież zdajesz sobie doskonale sprawę iż na tym forum jest grupa ludzi, która by Polakom zabrała wszystko i puściła w skarpetkach. Oni by z rozkoszą spełnili wytyczne Anielci i całej reszty, nie istotne czy ze szkodą dla Polski, im się w głowie nie mieści że ktoś może mieć własne zdanie i nie chce być popychadłem i członkiem drugiej kategorii w UE.Im do łbów nie przychodzi że Nasi pradziadowie nie po to przelewali krew i ginęli za Polskę aby teraz inne narody urządzały Nam kraj po swojemu mimo naszego sprzeciwu.

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Podesłał Stalin tabun skvrvysynów najgorszej kategori. Teraz ich wnusiowie ukazują swoje wraże mordy. To kim są i co myślą.
Nie od dzisiaj i niejeden raz dali się tutaj poznać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Łotr alias gorszy polak ma misję do spełnienia wszak jest z pełO, więc pluje jadem na pis, kościół, i ogólnie jest przeciw wszystkiemu za czym jest PiS i większość Polaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Qui penis aqua turbulentum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis


Autor: paplik (---.185-36-169-0.net.eco.atman.pl)
Data: 10-08-17 00:00

sprawa dawno uregulowana i zamknięta...

-------

OK,
a żydy zrzekły się już odszkodowań i roszczeń od całego świata?


/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

hrabia zajmij się tym co potrafisz najlepiej czyli podcieraniem kurzych dup.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

Ty nie masz z deka zboczonych odchyłów? Jak nie o psie, to o krowich cyckach a teraz o kurzych dvpach?

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pislamskie żądania wobec Niemiec bis

U nich pewnie zoofilia to jeszcze wyższy stopień nowoczesności od homoseksualizmu.
A wracając do reparacji. Spójrzcie na tą, jak tutaj często podkreślam, antypolską bandę.
Oni nawet nie zajmują neutralnej pozycji. Lecz jawnie i oficjalnie są w kontrze do interesów Polski i Polaków. Tak jak i oficjalnie stają po stronie Niemców, aby niczego nie płacić i z niczego się nie rozliczyć.
Ciekawe gdybym tak, tym kanaliom chałupy rozpieprzył. A potem darujcież sąsiedzi, ale potrzebny był mi materiał aby swoją siedzibę rozbudować. Więc zapomnijcie i buziaki. A tak w ogóle to się odpierd*lcie.
Ktoś może odnieść niemiłe wrażenie gdy nazywam tę bandę polskojęzyczną i antypolską hołotą. Ale chyba ich ostatnie stanowisko odnoszące się do reparacji, wyraźnie ukazuje całe ich skvrvienie.
W latach 2005-2007 gdy rządził PIS, sprawa reparacji przegłosowana została w sejmie. Potem gdy platfusy objęły rządy, zamiast tego przypilnować, przez 8 lat z rudym na czele, nic tylko robili Niemcom laskę za darmo.
To i nic dziwnego że obecnie Anielka wraz ze swoimi folksdojczami, organizuje różne pucze aby swoją hołotę na powrót do koryta wepchnąć. Trochę tam sobie nakradną znowuż, ale przynajmniej nadal niemieckiego druta będą ciągnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0