sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

Dewocja z ciemniactwem i nieuctwem w symbiozie jest. Gdyby religia była przedmiotem maturalnym, zapewne Łomżyńskie byłoby wyżej w rankingu wyników z tego egzaminu.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

Ja robię kurs na prawo jazdy w ośrodku DANIEL na ul.Wojska Polskiego;) polecam;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

w deszcz autkiem po miescie, deszcz , bloto, snieg ich zawsze cale auto dla nich to nic nie znaczy ciezko harują ciagna ten wozek niedoli pod gorke ehhhhhh przepraszam wzruszylem sie:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

hejka kochaniii ja właśnie wróciłam z bieganiaaa i wziełammm prysznicccc mmm ale jestem miło zmęczona:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!



na forum również, haha

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

oo bieganie, właśnie, miałem się za to zabrać znowu jakiś czas temu heh i jakoś ciężkooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

tylko i wyłącznie Wróblewscy na Wyszyńskiego maja super podejście do pacjeta

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEP, LAWET, AUTO-HOLOWANIE. ANDRZEJ MATYSZEWSKI

Łomża
ul. Nowogrodzka 228
tel.: 862166005, 606968797

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

heheheh sun spokojnie ja do sprinterów nie należę damy radę:)no nutka mi się też podoba:)ostatnio nie udzielałam się na forum tylko czasami poczytałam wariatów ale tutaj pusto jakoś dzisiaj ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

oooo proszę jaka odważna nie spać a co heheheheh wskoczę na czata na wp zobaczę co sie tam dzieję :)pewnie tez pusto .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

sun czasami zerknę ale tam sa same ochotki na sex raz pisałam z chłopakiem to był spoko normalny fajnie się pisało :)ale jestem tylko gościem do poczytania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

Kurde kalisonki jaakby mi coś pomogło ciacho z kremem to bym jadła na obiad i klacje ( na śniadanie nie bo przyzwyczailam sie do czegoś innego :-))
A tu nic...ja sie naprawde nie oszczędzam ":)
Ale na ciacho z kremem...why not :)
'Albo jakiś mega deser lodowy...
Tylko moja mama kupując kilo lodów zawsze powtarza...lody nie tuczą :D

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

Iwanowski to ortopeda traumatolog bardzo nieprzyjemny i bardzo drogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zycie szybko pokazuje jak w praktyce piswskie kolesiostwo reformę sądów realizuje !!!!!!!

Ale jest tez neurochirurgiem bo sama do niego chodze a jestem po wypadku i wazne ze jest dobrym lekarzem i wcale nie jest nie przyjemny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org