poniedziałek, 01 lipca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Ja tez wląsnie czaekam na wytypowanie ja stawiam 2:1 dla nas :P

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Miasto - Łomża



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Łomża -> Krowy za oknem (Przykoszarowa)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Kupiłem samochód KIA RIO u depczyńskiego. samochód jest jak ford karton. lakier schodzi jak na niego ptak narobi, klocki chamulcowe już po 30000 diabli zwieli a serwis jest gorszy niż amatorski. Czy znajdzie się gdzieś jakiś użytkownik tego samochodu który ma lepsze zdanie lub większe szczęście podczas zakupu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Po pierwsze to sie ptysiu składni naucz,bo cie ku**a momentami musze kilka razy przeczytać,żeby zrozumieć co Ci się w tym mózgu znowu zrodziło,a po drugie to po to jest forum,żeby się na nim każdy wypowiedział jeśli ma ochotę,oraz w sposób jaki ma ochotę (niezależnie od tego,czy będzie to nowy temat,czy też nie).Nie baw się "ziomuś" w forumowego żandarma,bo kto jak kto,ale w kolejce do tej fuchy,to się lepiej ustaw na szarym końcu,bo to jedyne odpowiednie dla Ciebie miejsce,jeśli o tej kwestii mowa! Żaden ze mnie też pieprzony mentor,nic z tych rzeczy,ale razi mnie momentami w oczy to co czytam...

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

widok z balkonu ----------> Krajobraz

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

do kubusia12 : na stadionie to ty swojo kia rio kupiles pedale od tych skosnookich kultralnie to ty mozesz siedziec w przeczkolu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Spoko Ptysiu91, trzymam Cie za słowo...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

to wkońcu od Kaminiaka ta kobita czy ni?bo jak od Kaminiaka to mogę rzec co nieco;-)

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

dziecko naucz sie czytać , sorka jeszcze w 3 klasie podstawówki chyba nie ma czegoś takiego jak czytanie ze zrozumieniem

ktoś pyta :

Gdzie moge kupic w Łomży kosmetyki Pierre Rene?

a ten wypiepszył z allegro


hahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahahhaha

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Heh... tak się szczęśliwie składa, że jestem posiadaczem Skody Favorit... szyba czołowa jak narazie cała. Od dawna jeżdżę Skodami, należę do Klubu Użytkowników i...... uwierz na słowo... jeszcze nikomu z Klubu nie pękła. Owszem, słyszałem tą legendę ale jak narazie to legenda:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Trzeba było kupić samochód czyli Toyotkę, a nie coś, co tylko nazywasz samochodem, czyli Kia. Od długiego czasu jeżdżę toyotami i należę do klubu Toyota Polska. Takie dziwne przypadki, jakie tu opisujecie, nam się nie zdarzają, ani żadne podobne. Ale faktem jest, że za taką kasę kupiłbyś tylko używaną toyotę. Pozdro

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Bliźniaki lub rondo Ptysia91



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Jeżeli chodzi o skode to w felicjach był standard, że przednia szyba pęka. Wśrąd moich autokącikowych znajomych wciągu dwóch lat 40-60% montowało nowe szyby, chyba że mieli zamontowany rozpórki w komorze silnikowej - po takim usztywnieniu jeden zadeklarował że mu padła szyba, ale podejrzewał, że to był raczej kamień spod tira.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

A wiesz jaki jest jeszcze plus owej rozpórki? Jak ktoś uderzy w jeden błotnik to automatycznie "leci" drugi:)

A co do Toyot, fajne wozy, ale za jedyne słuszne Toyoty uważam przede wszystkim Hiluxa a potem Land Cruisera:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Rondo Jasia i Małgosi

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Neo psuje sie po jakimś czasie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Charon odezwij sie jest pilna sprawa

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Do Reaper: Masz moze blueconnecta? jak z tym zasięgiem jest? chyba jest spoko, w końcu to jest usługa Ery. Mam zamiar na studia, bo poza domem to tylko w budzie bede miał dostęp do neta, a do samego komputera zawsze bo laptopa mam.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

no skoro adac6 mówisz to wezme aparat, mam nadzieje ze mi go nie ukradną. A na mecze u nas i tak chodze. Mam nadzieję, że pogoda dopisze...

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

MECZ SEZONU W ŁOMŻY!
Sobota, 1 października 2005, godzina 16:00 - stadion miejski w Łomży. Mecz ŁKS ŁOMŻA - WIGRY SUWAŁKI. Przyjdz i dopinguj ŁKS ! Gwarantowane niezapomniane przeżycia!

VS



TEGO NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ !!!


Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Ostatnio wyczyłałam w pewnej mądrej gazetce że przywileje dużych grup roboczych kosztują każdego innego pracującego - bagatela 33 zł MIESIĘCZNIE.

Co wy sądzicie na ten temat?
Pracuję dużo więcej niż przewiduje czas pracy. Nie mam żadnych przywileji. A za to - jak każdy który pracuje w prywatnej firmie - problemy z urlopami, zwolnieniami chorbowymi itp...

- A weźmy przykład górników - 6 godzin pracy, po 10 latach emerytura, wypłacane 13-stki, 14-stki, barbórki itp.... I jak oni mogą się zgodzić na prywatyzacje ?
- Pielęgniarki - 6 na jednym oddziale i ciągle piją kawę, nalepiej wychodzą im strajki ale na reskrukturyzacje nie pozwolą, ponieważ jak ich będzie mniej - to nic że dostaną wyższe - zasłużone wynagrodzenie, ale kiedy czas na kawę i seriale ? I poplotkować nie będzie z kim :(
- Policja - 13-stki, mundurówki - wszystko ok, ale czy pani sekretarka czy pani sprzątaczka która nigdy w życiu na sobie munduru nie miała powinna dostawać również mundurówkę ??? Czy powinna jej przysługiwać wcześniejsza emerytura? Za steresujące czy jakieś tam warunki pracy ?
- Nauczyciele - 2 msc płatnego urlopu. Czas pracy :) sami wiecie. Korepetycje (60zł za godzinę LEKCYJNĄ) - prawda że są biedni ? Po 5 latach przepracowanych są praktycznie nieusuwalni - takie prawo.
- Nie wspomnę już np. o Pomocy społecznej i tym podobnych placówkach.

Do tego dochodzą wczasy, wycieczki - wszystko finansowane przez budżet (czyli przez nas) dofinansowania dla rodzin itp...


Co wy o tym sądzicie??
Czy może zamiast górników pod sejmem powinni pojawić się tam ludzie tacy jak my ciążko pracujący na przywileje dla innych. Może tez powinniśmy zastrajkować nie o to że chcemy coś za darmo tylko o to aby nie zabierali nam naszych pieniędzy na przyjemności dla innych!

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Jing i Yang?

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

A to, że pracujesz duzo więcej, niz przewiduje czas pracy, masz problemy z urlopem i zwolnieniami lekarskimi to chyba nie wina osób zajmujących sie innym rodzajem pracy niż twoja. To tylko dowód na to, że dajesz przyzwolenie na takie działania pracodawcy. I to pomóc ci może Inspekcja Pracy.

Praca na cudze przywileje to temat o np osobach bezrobotnych, które dodatkowo pracują "na czarno" otrzymując jednocześnie zasiłki dla bezrobotnych, zapomogi z Opieki Społecznej i dodatki mieszkaniowe. TO JEST PRACA NA CUDZE PRZYWILEJE. NA TYCH LUDZI PRACUJESZ RZECZYWIŚCIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Nie mam, ale czytałem opinię osoby, która ma i jeździ po całej Polsce.

Rzeczywiście w większych miastach działa wyśmienicie... a tam, gdzie jest zasięg, ale nie ma w pełni możliwości technicznych jest już "gorzej". Ale Internet jest zawsze tam gdzie zasięg Ery. :) I tej osobie to do kontaktów z firmą wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

żeby już nie zakładać nowego tematu, zadam pytanie w tym miejscu.
zawsze mnie zastanawiało ilu i kto z naszych Forumowiczów uczęszcza na mecze ŁKSu na Zjezdzie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

bobas ---> szczescie

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

[*]

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

ptysiu91: Patrze, że niedzielny kibic z Ciebie jak deszcz pada to już na mecz nie idziesz!

Ja byłem na każdym meczu!

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

o co w tym klubie chodzi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Kuurwa mac!!!! Tyle debili na forum to jeszcze nie widzialem !!! MrS (Maly-ruchhniety-Sukiensynek, Pysiu (co za "pedalska " ksywa) Bawelna i kilku im podobnych. Niech was spotkam ciooty na ulicy i uslysze te same slowa to wam wasze wlasne durne lepetyny powpycham do duupy !!! zebyscie od robactwa ktore tam mieszka rozumu nabrali !!! TOLERANCJA !!! Debile to dotyczy wszystkich bo ktoregos pieknego dnia uslyszycie od wlasnego syna lub corki ze kocha inaczej !!! I to nie bedzie wina nikogo z srodowiska homoseksualnego ale jej lub jego swiadomy wybor !!! bo do homoseksualizmu nie da sie nikogo zmusic, tak jak was do myslenia matoly !!! pozdrawiam i zycze wam "normalnego" potomstwa

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

a tak na marginesie to kiedys tez napisalem ze boguski ma trafic do wisły noi prosze jaka niespodzianka (przypadek)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Witam
Mam zamiar w lomzy zrobic siec Wi-Fi cowy nato??
aco do Neo to h*j jej w dupe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

Sumo/malaha - jak wynika z Twojego postu nie zauważyłeś że rozmawiamy o przywilejach!
Przykład o mojej składce do NFZ był podany aby uwydatnić to dlaczego w klinikach prywatnych pielęgniarki są milsze i bardziej "pracowite" otórz dla tego że dbają o swoją pracę. Dlatego że ktoś ich pilnuje !

A propos Auta otórz niedawno miałam taki przypadek. Skasowany samochód - płacone AC przez 3 lata 1500 zł rocznie. Otrzymałam z ubezpieczenia 3000 zł !!!! A za resztę kazali mi sprzedać wrak i sobie odzyskać. Ubezpieczenie opiewało na 11000 zł ! A w samochodzie nawet silnik był skasowany nie mowa o karoserii. Więc sprzedaj to sobie za bagatela 8000 zł.
Po drugie trochę jesteś do tyłu w przepisach, ponieważ teraz osoba powodująca kolizję na tzw zwyżkę w ubezpieczeniu OC. Nie tak jak kiedyś że odbierali zniżki. Każdy płaci za swoje i nie pomoże zmiana firmy ubezpieczeniowej.

Pozdrawiam

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

neonet
inet
introlan
interneo

i kilka innych... Niektóre podobno nawet wpuszczają bez niczego. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

kto nie zapina tego wina ;D

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

ptyś zawsze gówno wiedział.

Książka telefoniczna mówi:

DZIKOWSKA Bożena
ul. Śniadeckiego
tel. 219 85 81

DZIKOWSKI Tadeusz
ul. Kołłątaja
tel. 218 45 31


Innych ludzi o tym nazwisku nie znalazłem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benedykt 16 postępowy! - toleruje "innych" -

ptysiu91 to nie jest żaden łańcuszek tylko promocja Orange. Płacą te 10 zł za reklamowanie ich usług. Po wysłaniu do 8 osób dostajesz 10zł a po wysłaniu do 16 osób - 20zł. Znam takich, którzy wysyłali więcej, żeby dobić konto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org