wtorek, 01 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bez komentarza .....

Właśnie wyjaśniamy jak mógł powstac taki błąd. System zablokował
użytkownika B@niak, ale wynik jest zagadką...
w poniedziałek najprawdopodobniej uda nam się ja rozwiązać

Takiego meila dostałem od pana Cezarego z eŁKSówki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Na czasie!
Gej po śmierci trafia do bram nieba. Piotr po przeglądzie listy stwierdza:
- Ok! To teraz pójdziesz za mną.
Gej posłusznie idzie. Przeszli spory kawałek, doszli nad olbrzymi kanion,
przez który prowadził most. Weszli na most, a na jego środku Piotr
zatrzymuje ich i mówi:
- Teraz masz tu zrobić stolca do tego kanionu!
Gejowi szczena opadła, ale dobra, skoro Piotr tak każe... Kuca, robi swoje.
Idą dalej. Kolejny kanion, Piotr znów każe robić to samo. Na to
gej:
- Ej no bez jaj! 15 min temu waliłem kloca! Nie dam teraz rady!
- Czyń swoją powinność mówię! - zagrzmiał Piotr. Gej się trochę wystraszył,
przykucnął, postękał, pojękał, w końcu wydusił kilka bobków. Idą dalej.
Kolejny kanion. Gej już z taką nieciekawą miną wchodzi na most i oczywiście
Piotr znów swoje... Na to gej:
- Słuchaj. Ja nie wiem czy to jakiś rodzaj czyśćca czy co, ale naprawdę nie
dam już rady. Poprzednim razem wyrzuciłem z siebie resztki. Proszę, zlituj
się!
- Nie ma mowy! Albo walisz kloca albo odsyłam Cię do piekła!
Gej ze zmarnioną miną, zwątpiony przykuca, stęka, jęczy, stęka, męczy się 15
minut, 30 minut, godzinę, w końcu udało mu się zrobić jakiegoś
malutkiego bobka.
Gdy Piotr to zobaczył powiedział do Geja:
- I zapamiętaj sobie, ze właśnie do TEGO służy ****!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

wiecie co czuje sie jakbym mial do czynienia z kaczynskim i jego PiS i z liga polskich rodzin.zal mnie za dupe sciska jak czytam takie pierdoly.sorki ale homoseksualizm to nie choroba!skad wy bierzecie takie info?moj dobry kumpel woli facetow i jest spoko.TROCHE TOLERANCJI TO NIE SREDNIOWIECZE.zreszta homoseksualizm byl od zawsze jest i bedzie i moze ktores z waszych dzieci kiedys przyjdzie do was i powie wam ze woli te sama plec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

MrS lubie czytac twoje wywody
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

ja u kaminiaka nie robiłem ale nie polecam go. podobno są u niego duże kolejki i postawił na ilość a nie na jakość. sam prawko robię u KAZIKa. zadodowy kierowca więc na pewno umie jeździć i niejedno widział. jak narazie 100% zdało u niego za pierwszym razem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

w alkoholach świata:P i w mięsnym u Mościbrody na legionów:P

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

muzyka-śpiew

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Droga tańsze są spolem a takie same produkty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Mościbrody bardzo miła obsługa i u mnie na osiedlu też jest taki maly sklep i lux obsluga !!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Jedynie w galerii stokrotka w rossmanie jest najtańsze chyba w całej łomży mleko dla niemowląt a cała stokrotka ogólnie droga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Tanie piwo w stokrotce:) np zloty kur w puszcze jest 44 grosze tanszy niz sugerowana cena, to chyba sporo,nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

chyba jednak jak we wszystkich sklepach ceny są różne,jedno tańsze a za to trzy droższe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

ilu z was jest w stanie oddac zycie za swoj kraj zwany Polska ?
ja nie :] to dla sondażu.
pozdrawiam,

aha przepraszam tych co ich to zaboli np. degreg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

galeria jest ok , natomiast ,,stokrotka" jest do bani



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Galeria też nie do konca !! Ale Pepco :D:D supcio



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

ogolnie Galeria mi sie podoba co do samej "stokrotki" to:
jest za mało kas (to znaczy jest ich sporo ale czasami stoi sie w kolejce po 10 minut !! powinno byc wiecej czynnych kas) !! nie ma chrupkow chio chips :) :( nie wiem czemu ??? nie ma pistacji na wage :( pestek :( poza tym jest ok !! poprawcie to a bedzie super !!! aaa i zadko kiedy sa połowki chleba (nie krojonego) czasami chce sie kupic połowke to jest ciezko trzeba brac cały lub prosic babke aby przekroiła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

w alkoholach swiata jest naprawde mila, ale to naprawde mila czarnulka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Radio BAB w fazie transormacji >>> www.radiobab.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Dokładnie.Wszyscy wokól się dopominacie tolerancji,poszanowania godności.Narzekamy wiecznie jaki to ten świat zły,tylko mało kto zdaje sobie sprawę z tego,że nie jest on zły z natury,a poprzez społeczności które go tworzą.Człowiek to istota o tyle głupia,że brak mu tolerancjii,a wszelkie mniejszości najchętniej by eksterminował.Ciekaw jestem co takiemu MrS'owi i kilku innym krzykaczom z tego forum geje zrobili złego,że tak ich poniżają? (a może zrobili mu coś o czym wolałby nie mówić?).Czy wchodzą wam w drogę?Zaczepiają na ulicy?Może chodzą po domach jak "jechowi" i namawiają was do homoseksualnych numerków?Ciekaw jestem ilu z zawistnych w ogóle kiedykolwiek w życiu widziało na oczy geja,chociażby z kilkudziesięciu metrów?A z drugiej strony skąd wiesz jeden z drugim,że nie pracujesz razem z gejem?Skąd wiesz,że nie uczysz się,bądź mieszkasz w jednym bloku z gejem?Skąd wiesz,że ten miły pan ze sklepu,poczty czy cholera wie skąd jeszcze nie jest gejem?Przestaniesz go znać,jak się dowiesz,że jest "inny",pomimo że do tej pory mógłbyś go "do rany przyłożyc"?Jeżeli ktoś ma ochotę być z osobnikiem tej samej płci,to jest jego sprawa.Osobiście jestem hetero i pomimo,iż wbrew pozorom nie zamierzam tu z jednej strony gejów bronic,to z drugiej jakoś mi oni póki co nie przeszkadzają i niech się-jak ktoś to wcześniej ujął-bolcują do utraty tchu...bądź czegoś innego.
Tak naprawdę,to właśnie wychodzi z co poniektórych ciemnota i godne pożałowania zacofanie.Mało tego.Jesteście o wiele gorsi od homoseksualistów,bo oni sobie spokojnie żyją i nic do was nie mają,a wy,pomimo że niczym wam nie zawinili oczerniacie ich,poniżacie,a najchętniej byście wszystkich zabili.
To nie oni są chorzy wbrew pozorom.To was trzeba leczyć.Oni nie walczą z naturą (swoją),a wy staracie się stanąć jej na przekór.
Jeszcze jedno.Mam nadzieję,że prorocze okażą się słowa człowieka o nicku miska.Mam nadzieję,że kiedyś w przyszłości do któregoś z tych wszystkich "anty" podejdzie syn i oznajmi z uśmiechem na ustach: -Tato! Jestem gejem!
To tyle.Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

"Psikro mi, nie kfalifikuje sie Pan" - hahaha! Jak to czytałem,wyobrażając sobie jednocześnie sytuację,w której te słowa opuszczają jakąś murzyńską paszczę,to myślałem,że ze śmiechu mnie ch*j strzeli hehehe... dobre :-)
W ogóle brawa dla luizfernandez'a,konkretnie ostatnio posty składa hehe
A tak nawiązując do tematu,to niestety ale na arenie międzynarodowej jesteśmy po prostu dziwką (sami,poprzez rewelacyjnych polityków do tego doprowadziliśmy)więc nie róbmy już nigdy więcej wielkich oczu,że jak dziwki jesteśmy traktowani.Jednym słowem: gdy Polska przestanie "brać do buzi" wtedy otrzyma szacunek.Krótka piłka.
Pozdro!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

"kręcił śmigłem" w czsie lotu? ...niezły typ! hehe ;]

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Myślę, że większość z Was zna łomżyńskiego zdeklarowanego geja, niejakiego poetę D. Z innych wieści demaskatorskich, w czasach, gdy mieszkałem w akademiku na Kicu, mieszkała tam również importowana zza wschodniej granicy obecna gwiazda polskiego serialu, oraz reprezentant Polski z cygańską piosenką na Eurowizji, niejaki Iwan. Z racji, że umywalki w łazienkach były niewielkie, a miast wanien były prysznice, przebywał tam bez delfina. Otóż jest on również gejem, z czym się nawet wówczas nie krył.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

zaklecie- zemsta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

hooltay: tym BP to już pewne (ewentualnie Aral bo to do nich należy ta siec stacji, ale chyba je wszystkie przemianowali juz na BP). A te skrzyzowanie jest wskazane aby tam światła były... Bo inaczej cięzko bedzie:/


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Mnie interesuje jedno dlaczego większość tak łatwo wpada w obłudę akceptując wódę i papierosy, które są dużo bardziej szkodliwe niż marihuana, kawa i cukierki, tylko dlatego, że ich używanie jest "uzasadnione kulturowo" i idąc dalej zrównuje marihuanę z dużo bardziej niebezpieczną heroiną, amfetaminą i innymi chemicznymi potworami?

Jeżeli troszczymy sie o zdrowie i uzależnienia to wprowadźmy zakaz na produkcję i posiadanie alkoholu i tytoniu, a jeśli nie, to nie bądźmy obłudnikami!!!

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Hotel "ŁKS" ul. Zjazd 18
Hotel "Duke" Al. Legionów 147
i jeżeli jeszcze istnieją to
Hotel "Start" ul.Wojska Polskiego 161
Hotel "Biebrza" ul. Zamiejska 6
Nataniej jednak będzie chyba w Zajeździe "Amigo" w Konarzycach (z 5 km od Łomży w kierunku na Ostrów Mazowiecką). Najlepiej tam przedzwonić i zapytać: 2157536.

Nic wielkiego to jest: trochę słów, trochę snów, trochę łez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Poznańska - PEPEES



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

pepees - smród :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bez komentarza .....

Interesuja mnie konkretne propozycje jak walczyc z zazywaniem narkotykow, i jak ostrzegac mlodziez przed ich skutkami.

wkoncu narkomania to duzy problem nie tylko w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org