piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

o co chodzi z tym adresem?
ktos ma problem z kimś, to sa specjalne od tego sluzby - policja, sady itp.
chyba sie ze sie czarnasukaczarna nudzi, bezrobotna , z depresją w pokoiku z komputerem spędza czas?
to tez sa sposoby - odpowiedni lekarze, telefon zaufania. a może przyjaciólka ? każdy ma swoje problemy, ale trzeba je powoli rozwiązywać.
moze warto z kims porozmiawiać zamiast wrzucać wulgaryzmy i rynsztokowe słownictwo?
a moze warto znalezc hobby , poszukac pracy, albo zrobić kurs np w urzedzie pracy ? od razu wzrosnie samoocena. pojawia się nowe znajomości.
wiele kobiet widzi cel w zyciu - w młodym wieku sie ubrać , zrobić fryzurkę, dokleic paznokcie i szukac faceta. Potem szybki seks, ciąża i zycie z alimentów. Potem kolejna ciąża, czesto z innym partnerem.. Wszystko dla alimentów. I życie na cudzym garnuszku. z zasiłków. I co taka dziewczyna da swoim dzieciom? Jaki przykład?
moze warto to zmienić?
nie pisze o czarnejsuceczarnej, tylko tak ogolnie o podejsciu do zycia wielu dzieczyn, ktore myślą, że bedą miec utrzymanie z alimentów. trzeba wierzyć we własne siły, zdobyć zawód a i człowiek wartosciowy się trafi. A jęsli się nie trafi, i naszym przeznaczeniem jest samotność - łatwiej ją znieść, jak ma się pracę, i nie trzeba nikogo prosić o kromkę chleba.
wiadomo, ze odrzucenie boli, ale czas leczy rany.
pozdrawiam

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

chyba brak to ludności więc się pożegnam.

Dobranoc;-)

http://youtu.be/zeVak9Ifh0s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

dobranoc omaniooooooo:(((

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

Hej wszystkim :) właśnie wróciłem z pracy :) i zaraz uciekam spać.Jutro rano muszę wyhaczyć lotnisko w Wa-wie.
Maruda dzięki ale ze mną jest tak że chciałbym je wszystkie ;)
A to dla Was :)
http://www.youtube.com/watch?v=Lc3gp-sSRfU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”




NA WEEKREND BYŁEM NA SŁUŻBIE U 2 PANÓW Z OLSZTYNA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

hmm.... nie chodziło mi o więzienie ani nic z tych rzeczy, chociaż pewnie masz rację to jedyna droga aby nie stracić kontaktu. Pewna doświadczona życiem osoba stwierdziła dziś że my młodzi nie potrafimy tego robić. Mój mężczyzna wyjechał, ja nie dostaję listów, a ludzie jak to ludzie swoje myślą...

czy ten cywilizowany świat jest aż tak pozbawiony romantyzmu? :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

do lala26 - szkoda tylko, ze 54 nie jest wierne Lomzy i sprzedaja lechy, depseradosy i inne gowno za co, oczywiscie, im placa za migajace nony zywca itp....

...niegdy nie zapomne sytuacji jak z kolezanka kupilismy druga buletke Finlandii bylo chyba, ja wiem - moze 40 minut po polnocy....nie zdazylem nawet raz polac a podchodzi pan i mowi slowo magiczne "zamykamy" :D - zenujace ale taka jest ta nasza miescinka ;)

...wracajac do piwiarni - to franczyza i kazda wyglada tak samo a czy sie przyjmie hmmm podobno kiepski smalec maja i za chleb dodatkowy kaza juz sobie placic wiec....bedzie lipa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

DO PROBI88


A NIECH SIĘ KONCZY



HEHEHEHEHHEHEHE




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

wydaje mi się że ludzie kojażo poczte jedynie z listami od sądu płatnościami czasy romantyzmu i wysyłania kartek świątecznych to przeżytek teraz ta placówka zarabia jedynie na firmach dużych gabarytów a młodzi to świat elektroniki niestety ale nauka czyni wielkie postępy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

widzisz
kolesia_89

Bo inaczej nie da się powiedzieć wielu słów słów które chciało by się powiedzieć :):):):)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

PROBI88 PROSZE O NIE WYPISYWANIE ZBEDNYCH ODPOWIEDZI NIE PO TO ZAŁOŻYŁEM TAKI TEMAT... !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

kolesia_89

Zebyś wiedziała że każdy jest odmieńcem :):):):)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

powiedz mi w jakich okolicach masz kapitał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

Marudo hmm
zauważyłam bo zdarza mi się śledzić Wasze wpisy więc nie marudź dłużej hehe
jesteś facetem to powiedz czy cieszyłbyś się z takiego listu czy pomyślał sobie co za dziewczyna, nie zdążyłem dojechać rozpakować walizki a jużlisty pisze zero swobody zaufania nie da odpocząć a co mówić o napisaniu... ale z drugiej strony kocha tęskni czeka

bo tak naprawdę to nie wiem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

kolesia_89

co co maja nie miłe wspomnienia to sie nie odzywali :):):)

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

ja nic na ten temat niewiem o co tu chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

pierwsze słysze ale ja nie chodze po lokalach bo nie mam czasu na to więc szkoda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

nie w moim przypadku ja mam dwójkę maleństw i jestem sama więc ich nie zostawiam dla mojego widzi misiu bo tak chce zabieram ich wszędzie ze sobą a raczej Modzel by niewiedział co ze mną zrobić jak bym wpadła z szatanem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Środowiska bolszewicko-UBeckie niezadowolone z przemówienia Trumpa „Skierowane do sympatyków PiS-u”

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org