wtorek, 01 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

o miało być tak
przepraszam za problemy



Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

Aj...... jaki ty jesteś...


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

Witam . Też szukałem modeli w łomzy na próżno i dałem se na luz naszczęście jest internet Allegro i sklepy w których się zaopatruje we wszystko co mi potrzeba w danej chwili i do danego modelu . Tobie tez to polecam. fakt że dodatkowe koszta to przesyłka ale 5zł to nie majątek. Pozdrawiam Sławek

Marysia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

mistrzostwo-wygrana siatkarek w ME..:P:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

ŁKS Łomża - II Liga :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

a propo małolat to z ciebie gówniarzu zajechany :-x
a komputer to sobie sam kupiłem
dziecko idź z tego forum bo bida bedzie ;(

ŻAL



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

Witam,
w tym watku jeszcze nie ma tych informacji wiec je zamieszcze choc nie wiem czy nie sa one wam znane. Powierzchnia tego cuda bedzie wynosila 38 tys metrow kwadratowych z czeko 8,5 wynajmnie Real, powstanie tam jeszcze jeden duzy supermarket nazwany "typu zrób to sam" oraz 60 sklepow w galerii handlowej, oczywiscie beda jeszcze kawiarnie i restauracje, ponadto parkingi, kryty i podziemny, łącznie na 700 miejsc. O zadnym kinie nic nie wiadomo.

pozdrawiam
namfuae

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

KiLeR spokojnie. Myślę, że mama ptysia odetnie mu Internet, kiedy dowie się w czerwcu, że po raz czwarty ptysiu zostaje w trzeciej klasie szkoły podstawowej...

Chlip ;-(

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

Bardzo ciekawe informacje namfuae... ciekawe jakie sklepy i restauracje (przydałby sie Reserved i Pizza Hut/KFC). A ten zrób to sam to moze chodzi o praktiker czy cos w tym stylu?? Tylko zeby jeszcze kino bylo! Stacja benzynowa tez sie przyda, w końcu najblizsza stacja (jadąc z rejonu Południa) to jest Statoil ewentualnie Orlen (Kurpiewski). Taka stacja zrobiła by furore gdyby ceny paliw były np. tak jak na stacji przy Auchan w Białymstoku - 4,19 za bezolowiową 95 (stan z dn. 19.09.05), niewiadomo tylko czy paliwa z tej stacji nie odbiegają jakoscią. Jeśli byłoby ok, to tak stacja w Łomży to bedzie hit.
Mam nadzieje, że oprócz tego inwestor pomyśli o tym i dogada sie z włodarzami miasta w sprawie ewentualnej zmiany infrastruktury drogowej (swiatła drogowe), bo jak wiem napewno ruch przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej napewno się wzmoży ( itak jest jest duży, zwłaszcza w godzinach szczytu).
pozdro4aLL



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

najlepszy sposób to dzwonić przez internet , ceny są bardzo niskie
no mozna oszczędzić troche kasy
wystarczy sobie doladowac konto i gadac , jezeli jest mozliwosc to jeszcze zamowic sobie numer i beda mogli dzwonic do ciebie
lub
wziasc z tp tylko tak zeby wychodzace byly zablokowane przychodzące żeby były i odbierac stacjonarnym i dzwonic przez internet



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

Jeżeli nie chcecie taksówkami jeździjcie autobusami , polecam ;D tańsze , czasem darmowe , czasem troszke niewygodnie ;))

mój świat - moja muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

musisz wszystko pisać co ślina ci na język naniesie , nie mozesz trzymac tego dla siebie ? czy tylko ten licznik nabijasz postów
żałosne

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

do takiego gadania wystarczy 64kbps i sie nie tnie ;-))
próbowałem , gada sie elegancko , wygodnie no i to tego tanio
wszystko działa bardzo dobrze
zacytuje to hasłem
"Jak nie widać różnicy to po co przepłacać" :-P


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

Kiler co ty sie tak na tego ptysia usrales? Przeszkdza ci to nie patrz i nie czytaj. Nikogo nie wyzywa, nikomu nie ubliza, jest kulturalny a czasem nawet zabawny. odpusc sobie. Nawet jezeli jest dzieckiem to ma prawo sie tu wypowiadac jak kazdy. Nie jestes adminem tylko zwyklym forumowiczem jak kazdy z nas, zejdz troche ze swoja duma i pycha z niebios na ziemie. Bo takie cwaniactwo jest dobre na jakis czas...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

ciekawe jak wyglada to od strony prawnej, watpie czy jest taka mozliwosc.

Marysia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

fantasta....;];]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

Jacek16:
na razie śledzę karierę Nikodema, a przy okazji dotykam róznych ciekawych zagadnień, ale bede miał to na uwadze. jak na razie artylerią sie nie interesowałem, ale gdy spotkam cos to dam znać. Tak się składa, ze jestem aktualnie w Poznaniu, a tutaj biblioteki sa całkiem zasobne ;)) moze cos znajde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

ptysiu91 to Ty lepiej przyjdz na te spotkanie.Skoro mowisz ze to normalny maluch...... a nawet nie wiesz gdzie w nim znajduje sie silnik hehehe :P
Bisowi jest dość daleko do zwykłego malucha!

fLoorek bo taką nazwę nadano mu w fabryce :D

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

śledczy szybkiego powrotu do zdrowia Ci zycze, i powiedz wszystkim swoim kolezankom zeby uwazaly na ptaszki... bo ptasia grypa jest :DD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

Dokładnie. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

MPT rulezzz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

:/ u mnie wszystko działa !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

W rok po ataku na WTC - pytania bez odpowiedzi.

Ataki z 11 września stały się przysłowiową puszką Pandory, z której na świat wyleciało zło. Nagle świat zdał sobie sprawę, że nawet najsilniejsze mocarstwo świata może zostać zaatakowane w samo serce. Jeśli udało się w USA, może udać się wszędzie. Nagle wrogiem numer jeden stał się muzułmanin, od tej pory utożsamiany z religijnym szaleńcem, pragnącym postawić cały świat w ogniu rewolucji. Jednocześnie okazało się, jak przy okazji zaistniałego kryzysu można wykorzystać wzburzenie opinii publicznej i pozałatwiać inne interesy, nie mające z walką z terroryzmem nic wspólnego.

Reszta pod linkiem:

http://www.teksty.gildia.pl/kormak/wtc/wtc1

Czy to możliwe, że to co opisują w tym artykule może być prawdą,, czy to tylko wyobraźnia dziennikarzy.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

czarodziej - zaklęcie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

Pocieszyłeś nas thompson:) No ale takie są realia, chociaż mozę to stac sie o rok wczesniej, bo pewnie prezydent miasta bedzie chciał upiec kolejna kiełbasę wyborczą tuż przed wyborami samorządowymi...

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

nawet jak zrobisz taki tel ( w co bardzo wątpie) to i tak w usa jest inny zasięg fal , czy cos w tym stylu , musisz się liczyc z tym ze bedziesz często tracił łączność pozdro


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ŚNIADOWIE - PRL-Bis

To dobrze , że zawieszona , będziesz spokojniej spał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org