środa, 18 października 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto naprawdę stoi za Amber Gold

no poczytajcie sobie jak ślady prowadza do pisobolszewików którzy stoja za tą aferą

http://opinie.wp.pl/kazimierz-turalinski-komisja-sledcza-w-slepej-uliczce-6108346081949825a

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: kto naprawdę stoi za Amber Gold

A czy obecnie coś takiego powinno kogokolwiek dziwić?
Wszystkim ogólnie wiadomym jest to że, od pewnego czasu wszyscy: komuniści, ubecy, esbecy, złodzieje i kurvy, są obecnie w PIS.
Czyli prawie cała nowoczesana peło, lewacka antyrządowa i antypolska propaganda, przeniosła obecnie do PIS.
Gdy złamax zaczął tutaj pisać o komunistach w PIS, napisałem aby trochę poczekać to i esbecy zaraz tam dołączą. I długo czekać nie trzeba było.

< wieczne im odpoczywanie >

Jasne!!!

No i przecież za osiem lat rządów platfusów równieź odpowiada PIS!!

PIS specjalnie przegrywał wybory i dlatego rządzili przez osiem lat platfusi.

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

Jak pokazuje życie w przekrętach są najlepsi ludzie nie pozorni, fleje i krętacze od Telegraf, Art B. czyli kaczy pomiot.

Jasna sprawa. Jeszcze i FOZZ, \"skoki\" i hazard, autostrady i stadion, pindolino i niedoszłe karakany, fabryka Fiata i kamieniczki. Wszystko PIS! Ile jeszcze dodać?
A jeśli ktoś nie wierzy, to polecam-wyborczą. Tam na pewno wszystko co potrzeba znajdzie. Ewentualnie Lisa, gdyby jednak czegoś brakowało.

< wieczne im odpoczywanie >

platfusi? pajacu jak wyżej ...powrócą i pisdzielce...pójdą w ....

Za wszytko odpowiada Bierut co dał wille AK-owcowi Rajmundowi Kaczyńskiemu gdzie ten gdy kuple siedzieli na odwróconym taborecie z powyrywanymi paznokciami spłodził dwa cudaki.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0