czwartek, 03 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Mam pytanie.
Zgubiłem jedną tablice rejestracyjną Czy można ja dorobić?
Czy trzeba wystąpić do wydziału ruchu o nowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Idziesz do urzędu i zgłaszasz na parterze tam od tyłu. Ja czekałem ok 7 dni. Zapłaciłem coś ok 100-150 zł. Dostałem też nowe nalepki na talice. Dobrze trafiłem (ok 13) nie było żadnej kolejki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Przyklej kartonik z numerkami BL ..... :}}} czasami takie tablice sie widuje :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Abcd, nieźle musiałeś popie... na drogach, że zgubileś rejestrację ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

:(
Święta nie jestem, jak każdy na tym świecie...
Ale ocenę sytuacji pozostawmy Panu Bogu - On wie WSZYSTKO.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

I czy trzeba być na nim osobiście???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

ryba nie mieszaj w to moich starych i rozróżnij pare spraw, mialem na mysli polityków ktorzy siedza na stołkach od dawien dawna, za czasów gierka juz sie ciągali po urzędowych stanowiskach i tak siedzą do dziś, kiedyś kradli i ludziom dawali kraść a dzis tylko oni mogą kraść i to ludzi boli. Dla mnie zeby bylo dobrze to trzeba wszystkich dawnych komunistów wywalic na zbity pysk i wsadzic, mlodych, wyksztalconych ludzi ktorzy poprowadza polske na przód a nie jak te komuchy piep...one tylko nakrasc i kraj w ruinach zostawic.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

H..j w d..pe tym wszystkim lalom co za merca czy tam bmw i macdonalda odrazu biorą w usta, nienawidze takich... bleee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Wracając do kobiet....
Z moich obserwacji wynika, ze najcześciej wybierają niewłaściwych facetów.
Przekonują się o tym zazwyczaj, gdy jest juz za późno.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Ta zniewaga krwi wymaga!
Fotoreportercytuję: "Ja nie mieszkam w zasobach ŁSM, więc nie będę się wypowiadał w temacie" - no i na tym powinna się Twoja wypowiedź rozpocząć i zakończyć. Jest temat podany i na ten się wypowiadaj.Bardzo dużo ludzi na forum na problemy z koncentracją i rozdziawy nie wiedzą co pisać jak zobaczą świeży temat!A najlepszym na to przykładem jesteś TY!! To szczyt chamstwa i braku ogłady.Rodzice nie uczyli,żeby się nie wtrącać w nie swoje sprawy?Ryskago ma swoje życie, i każdy z nas ma swoje i tego pilnuje i nie rozgrzebuje publicznie spraw,które są ich wyłącznością. żal CIę za tyłek ściska? to idź zrób kupę,może ci przejdzie!
Nie trzeba być świętym,żeby być fajnym i na odwrót.Wiesz Fotoreporter,chyba masz wybrakowane spojrzenie na świat.Biedne dzieci się gubią,po to,żeby się odnaleźć.Jeżeli chcą nawracać innych,to nawet bardzo dobrze,bronisz im,bo sam nie potrafisz?hm?Nie ma sytuacji bez wyjścia i nic nie dzieje się bez przyczyny.Jeżeli mam narazić się na ostracyzm towarzyski,to tak będzie, niech poczuję,że żyję,a co mi tam!Jak nie,to nie - też dobrze
...bo przecież Ty należysz do sędziów i wiesz najlepiej,nieprawadaż?Za kogo Ty się uważasz,żeby osądzać innych?!

bigi2004 kolego 2 niesympatyczny,coś ci się rypnęło z tym kures*twem. Kur*wa to kobieta lekkich obyczajów,która ceną swojego ciała i wartości duszy zarabia na życie,bo nie potrafi w inny sposób osiągnąć czegoś w życiu. Jak nie znasz właściwego wyjaśnienia danego terminu,to zajrzyj sobie do słownika wyrazów obcych.Kur*wy tam nie znajdziesz,bo jak każdemu doskonale wiadomo to wulgarne określenie i takich w języku polskim używać się nie powinno,bowiem krzywdzi się język ojczysty. Jeżeli wg.Ciebie kur*wą jest kobieta,która wiąże się z innym mężczyzną, to w celu uzupełnienia Twojej prymitywnej myśli należałoby dodać,iż mężczyzną ,któy wiąże się z ów kobietą,Kur*wą jest również(już w ten sposób nie pomyślałeś,bo jesteś pewnie młody i masz ograniczony tryb myślenia).Aczkolwiek jest ok.5% mężczyzn albo i to nie,co by mieli jedną partnerkę przez całe życie i dobre zamiary mieli wobec niej.W ten oto sposób dochodzimy do konkluzji,iż termin "kur*wa" nie jest zarezerwowany jedynie dla płci damskiej, bowiem niejeden,nie dwóch mężczyzn się puszcza...i potocznie są nazywani dziwkami męskimi.Co ciekawsze nie robią tego w celach zarobkowych,ale dla przyjemności...bo tak ich Pan Bóg stworzył.To,że pierwsi pojawiliście się na świecie nie oznacza,że wszystko wam można!opanujcie sie do jasnej ..anielki:-)

wybacz Teo,że takie rzeczy muszą się dziać na Twoim temacie,ale pewne sprawy należy załatwic do końca i przetłumaczyć niektórym inwalidom umysłowym właściwą postać rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

aniejeździsz przypadkiem toyotą ??

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

to niewiem czemu :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Dzięki za wypowiedzi

Nie ptysiu, ale strzelaj dalej;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

... dokładnie. Tym bardziej, ze ta bardziej wartościowa część męskiej połowy świata jest najcześćiej niezauważalna ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Wczoraj wieczorem na 4 lomza nieweszłem bo sie niedało rady :P a foto które wklejam przed chwila zrobiłem :D
kacpruch.za.pl/bez.jpg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

bigi2004nie prowadzę kurews*kiego życia,więc wyjaśniać nie będę,zresztą jak umiesz czytać ze zrozumieniem to powinieneś wyciągnąć wnioski z tekstu--->kur*wy utrzymują się przy życiu ceną upodlenia duszy i ciała.Poza tym wydaje mi się,że nawet kur*wa nie chciałaby tobie tłumaczyć swojego życia:-]
a co tak bronisz Fotoreportera?sam biedak nie wie co ma pisać?to ciekawe...bo wcześniej się nie krępował:-]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

I agree

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

doklądnie !! wyjazd z poznanskiej w W.Polskiego graniczy z cudem :) ciekawe tylko czy cos tam zrobia by to poprawic czy tylko nawierzchnie zrobia (była taka sobie) podobno ma tam byc dwu pasmowka !!
zgadzam sie z tym ze sa w Łomzy ulice w gorszym stanie !! np. przypadek podany przez MrSa, ulica senatorska (tragedia) prusa (dzis posubali wszystko piachem ze smoła ciekawe czy to cos pomoze !! ) w niektorych miejscach wystaja studzienki lub sa zapadniete po 15 cm w doł !! na skrzyzowaniu Al. Legionow i Poznanskiej koleiny po 10cm !! mogli by to przynajmniej wyroznac jakos zebrac te garby !! robili ulice Ks Anny zrobili połowe o zostawili !! ale musze przyznac ze ostatnie dwa lata to mocne inwestycje w kierunku naprawy drog !! zrobili ich kilka !! mam nadzieje ze w nastepnych latach bedzie podobnie i nasi drogowcy zajma sie przypadkami podanymi wyzej !! pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Witam.
Czy jest w Łomzy miejsce, które polecilibyście do uprawiania aerobiku?

pozdrawiam
Wojtek

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

raz stałem na woj.pol z pozn ponad 10 min. i wysiadlem z bana :P

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

myjcie się częsciej nie będziecie czuli smrodu :D

częste mycie skraca życie :P

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Niech obie strony śpiewają na meczu!!! :P
Nie tylko młynek, tylko cały stadion ma kibicować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Nie rozumiem, dlaczego czepiacie się Maćka. Według mnie on ma rację, po to jest forum, żeby poruszać nurtujące nas problemy. A czy to, że np. Ptysiu sprzedaje telefon to właściwy temat na forum 4lomza ? Bo nie sądzę :]

A wracając to meritum sprawy, faktem jest, że jeśli sam prezydent albo jakaś urzędzina z ŁSM się tam rozwali, to problem zostanie na pewno rozwiązany. Pozdrawiam

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Prosze o interwencje Straż miejską lub policje- ludzie z dość dużej odległości widziałem jak człowiek na pola za blokami kołłątaja i przykoszarowa wylewa szamba, coś strasznego, powinna być taka kara,śmierdźi potwornie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

śmieci- Wysypisko

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

A tak wogole to już przez te ronda można już jeździć?? Ktoś juz jeździł samochodem?? Bo na rowerze czy skuterze to nic wielkiego :P

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

Bo możemy wyobraziś sobie też sytuację, że po wielu latach pracy stać Cię na to kilkuletnie leczenie. I świetnie! I gratuluję. Jesteś szczęśliwcem. Ale Twój sąsiad miał mniej szczęścia. Był mniej bystry i inteligentny od Ciebie i teraz zachorował na jakąś równie kosztowną w leczeniu chorobę i go na to nie stać. Zgodnie z Twoją logiką, musi umrzeć. Bardzo po ludzku.

jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska ma nareszcie NORMALNY rząd ze ZDROWYM PSYCHICZNIE Premierem !

No kregielnia by sie przydała napewno ale musze ja mieć darmowa wejsciuwe :D

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org