sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

7angelfree
hmmmm ....to teraz masz o czym myśleć ,kto Ciebie obudził tak rano ;)
Może jakaś wielbicielka 7angel

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

jak trzeba będzie to wezmiemy prowidenta hehehe na spolke

szkoda zeby dziadziunio chodził bez kalisonów wsyd :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

Zerknij tu jaka kobieta haha

http://www.youtube.com/watch?v=topISZKM4n8&NR=1&feature=fvwp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

do autorki: chyba nie wiesz jak wygladaja godziny szczytu w duzych miastach czyt. Warszawie. W Lomzy tragedia jak postoisz w korku 10min, albo w autobusie ciasno, bo sie 2km nie chce przejsc. Postoj w korku 2godziny, albo stoj przez godzine przycisnieta do sciany w autobusie to pogadamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

superrr tam jest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

Witam wariatów 4lomza:)poniedziałeczek słoneczki fajniusi a ja sprzątammm :(ale to nic muzyczka fajna leci więc można trochę pograsować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

Kalisony czyją dzisiaj adrenalinę i słuchają tego

http://www.youtube.com/watch?v=F2ZNMoVZwC0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

aktualny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

KOCHANI PRZESZŁAM MULTISELEKT :))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

kalisony mi sie "przesłuchała" adel teraz katuje to:
http://www.youtube.com/watch?v=a5irTX82olg&feature=relmfu

:D :D :D same nogi i poślady się ruszają heheheh


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

Sun 1 raz słyszałam ten kawałek Rabiosa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

wolny niewolnik widzisz też nie odstajesz od dziewczyn:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

wolny niewolnik chyba jednak pilny uczeń z Ciebie bo za 1 razem Ci sie udało hhe

fresz miło mi że mogłam Ci ja podrzucić do wysłuchania hehe ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktoś wie, gdzie Uczczono pamięć poległych żołnierzy w Katyniu w dniu 10.04 ???

Miło tu z Wami Kofani ,ale kalisony uciekają do obowiązków ;)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org