wtorek, 21 listopada 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biedny Szyszko, ale na niezależną prokuraturę pisowską może liczyć.

Księżniczka z Disneylandu, minister \"wytniem co możem\" Szyszko raczył był się pomylić o marne kilkaset tysięcy PLN. Pomylił się bidula. On myślał, że śpi w stodole, a okazała się to dacza za marne jakieś 500 000 tys. I bidula w zeznaniu wpisał, że ta stodółka warta jest tylko 17 tys PLN.
A na komunistyczną partię pis i jej niezależną prokuraturę można liczyć. Tę drobną pomyłeczkę umorzyły niezależni podwładni Ziobry.

Jakoś nie słyszę, żeby towarzysze marxxx, toja4, czy towarzyszka De płakała z tego powodu. Ważne, że obowiązuje zasada - Teraz Kvrwa My. Dobra zmiana. Dla towarzyszy.

http://natemat.pl/204075,szyszko-pomylil-sie-w-deklaracji-majatkowej-prokuratura-nie-widzi-problemu-sledztwa-nie-bedzie

Motto czopa pisowskiego na dziś: po co pracować, po co się starać kiedy PIS DA

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Biedny Szyszko, ale na niezależną prokuraturę pisowską może liczyć.

A z jakiego powodu mam niby płakać, co mi ktoś umarł? Z powodu że wszędzie złodziej złodzieja, a krętacz krętacza pogania? Tak było jest i będzie, pisałam często i gesto że tylko ryjki przy korycie się zmieniły, chociaż te mniej żarłoczne trochę dla ludu rzucili na co i Ziomniaks mimo że obstrukcji dostaje na imię Jarek i brzydzi się Pisem owe 500+ łyka co miesiąc jak ciepłe bułeczki.

...a nasz miejscowy Dziergowski za mniejszą pomyłkę dostał wyrok, o Nowaku, partyjnym kumplu Tuska, który w okresie poprzedniej niesłusznej koalicji za nietuzinkowy zegarek nie tylko usłyszał wyrok, ale został kompletnie wyrzucony za burtę, choć kariera jego rozwijała się znakomicie, nawet nie wspomnę...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

ekskluzywny budynek wartości co najmniej 300 000 złotych wpisał jako stodołę o wartości 17 000 a biedna prokuratura nieczego złego się w tym nie dopatrzyła. Ot jaki pisowski zuch z tego Szyszki. natomiast Dzierzgowski za to , że nie wpisał wszystkich kredytów które wziąłi już spłacić do dzisiaj przez prokuraturę ciągany jest posądach. No i co to jest właśnie dobra zmiana czyli prokuratura jest ich pisosbolszewicka. Swoich czyli dobrej zmiany nei rusza a maluczkim w pizde daje równo. jeżeli wątpicie to niebawem sami tego na własnej skórze doświadczycie.

Niech moc będzie z Wami

jakoś wazelinki się nie odzywają, czekają na \"przekaz dnia\" z Żoliborza.

De, zdejmij ten moherowy berecik, bo ci gumka uciska pępowinkę z Żoliborzem.

Ziomniaks jak ciebie w łapki nie uwiera i łykasz owe 500+ załatwione przez \"komunistyczną\" partię Pis, której tak się brzydzisz to mnie tym bardziej berecik..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

171113112220.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0