środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rydzyk vs. Terminator

Ja byłam na koncercie Sidneya Polaka fajnie było :)

Ciekawa jestem skąd o mnie tyle wiesz ..........to co napisałeś to prawda , taka jestem :)

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator

Proszę o cisze spać nie można:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator

tak sobie ciebie kalisonki wyobrażam:))

coś w sobie masz , wiesz??

slyszałem wszystko przex okno:))

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator


Chcąc obrazić , porównujesz mnie do @czarnejsukiczarnej , nie dość żeś prostak to i fałszywy , dwulicowy cham . Spójrz wstecz , jak tracąc rezon , pewność siebie , gubiąc wątek - szukałeś u niej pomocy wołając "CZARNASUKACZARNA GDZIE TY JESTEŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚ "

No i co ? Tępy prostaku .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator

robciu

Jak ma ruszyć to ruszy ,nie zamartwiaj się .
Napisz do mnie jutro beta021.o2.pl ,dzisiaj życzę kolorowych snów z kalisonkami :)
dziadek-kalesony zmęczony idzie spać :)



Dobranoc wszystkim :)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator

Do czarnasukaczarna hehe w delavalu robi znam to firmę sprzedaje płyny dla rolników do obór;)

Szkoda że ja nie rolnik bym z klecił phona i bym ujrzał jego facjate:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator

MYŚLAŁEŚ h..u że odpadłem ?????
tu się wieśniacki wypierdku krowy i świni mylisz

nie po to nosilem czerwony beret żeby się bać takich cwelów jak
ty cioto, na dworcu za gumę do żucia żeby ci z giemby nie jebał..o robiłeś pal..ę a matce mówiłeś że to bigos ci się odbija he he he
z przelykiem wstyd wiesz cwelu??
won bo jak cię spodkam to h,,,j cie tylko powącha he he he




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator

do 7angelfree jak znasz ta firme to wszystko mozesz sie dowiedziec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator

fresz1

Pogadali sobie pampersiaki hehehe ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator

poszukuje osoby ,ktora stworzy strone z PETYCJA POD KTORA BEDZIE SIE MOZNA PODPISYWAC ( oczywiscie chodzi o 4lomza ja nie jestem tak biegla) i wtedy zobaczymy i policzymy sily- kto za a kto przeciw!!!!!!dziadek_kalesony- radze przecztac od pocztku do konca i nie rob z siebie durnia !!!!!!!!!! DOSYC TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator

Protagoras zasiłeczek powiadasz ???
A nie chciał byś przyjść do mnie troche plac pozamiatać dup... bo po zime trochę by sie przydało haha Zasiłeczek haha żałosny jesteś



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator

do pawlaznavary


wszyscy w miescie dowiedza sie,ze jestes zlodziejem,cpunem,bandyta.


i uzaleznionym od prostytutek cwelem









///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


masz w 100% tak jak mnie okradles i pobiles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk vs. Terminator

ZBychu - typowy Cygan na zasiłku. Połowa czerwca a o on nawet podwórka nie zamiótł po zimie. hahha. Najbardziej ostatnio rozbawił mnie Cygan ze ŚŁowacji z Youtuba:
- My od was nic nie chcemy !!!! Nie chcemy nic od was !!! Dajcie nam tylko pożądne mieszkania i zasiłki !!!!

Tak samo Zbychu - zasiłeczek dostaje to i czeka aż ktoś mu podwórko po zimie z 2005 roku zamiecie.
A jak ktoś wysyła go do roboty to co powie?

"Zazdrościsz mi zasiłku, bo sam nie umiesz sobie w życiu radzić !!! Ja naruchał 10 dzieci i wy na mnie pracujecie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org