poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto płaci za drogie śmieci ?

kokoszka

Masz rację , trzeba się cieszyć tym co będzie :) W końcu coś się będzie działo:)

Pamiętam Juwenalia 2009 - Łomża Zajefajny koncert Ira ...w pewnym momencie zaczął padać deszcz ,a pomimo to ludzie świetnie się bawili , nawet członkowie koncertu to zauważyli i im również świetnie się grało :) To od ludzi zależy jaka jest atmosfera ,wtedy było super :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

jutro jak będę miał czas to wrzucę zdjęć parę tortów który robił koleś w pewnej cukierni
są to lalki auta misie no i był też tort w kształcie penisa

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

mogę prosić na @? komandoska70@wp.pl

Będę bardzo wdzięczna za namiary również

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

Tak? To daj jakiś przykład. I ten poprzednik jak kupił działki pod dom to niech powie przynajmniej w jakich okolicach i kiedy. Nie było takich przetargów! A na BIP, owszem były, ale takie właśnie jak pisałem. W każdym był ukryty jakiś haczyk. Proponuję nie pisać jedynie że były przetargi ale napisać coś konkretniej. A dla porównania wejść sobie np na strony Zambrowa, Ostrołęki, Bielska Podlaskiego itp (archiwum) i zobaczyć jak wygląda działalność tamtejszych Urzędów i ile było przetargów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

komandoska70

Co masz na myśli młode towarzystwo ? Czuję się młodo i młodo wyglądam , rok urodzenia 1973 hehe

Znajomych można mieć w różnym wieku ;) Jak masz chęć na piwko w miłym towarzystwie to przychodź :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

tak ale nie oddam

przepraszam, znalezione nie kradzione :))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

A jaka jest stawka cenowa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

To ja co mam powiedzieć o swoim wieku skoro z balkonikiem sie wybierałem???

ale sa dobrzy ludzie jeszcze na świecie i zapewniły mnie że zaopiekuja się moją skromna osobą tak że balkonik nie będzie potrzebny :):)

Tak że komandoska dawaj i do zobaczenia w następny czwartek :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

za jaja i o podłogę trzeba chama jeb.nąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

mimo że kalesony mnie nie lubią to ja i tak przyjdę ale incognito

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

Ja wspomniałem o działkach z ostatnich 2 lat i to te co zapamiętałem, o 10 latach nic nie wspominałem, takiej pamięci to nie mam, ale działek by się sporo nazbierało. Działka na osiedlu medyk była na tym samym przetargu co Legionow Polowa, na rządowej była stosunkowo niedawno wraz z inną działką ale nie pamiętam umiejscowienia. Pamiętam niezłą działkę na Legionów, gdzie stoi budynek Karwoskiego z kraski, co jakiś czas mi się będzie przypominać to ci powyliczam.
I pytanie, a jak miasto ma stworzyć te działki? Jak nie ma terenów? kilka na ro jak uda się gdzieś wygospodarować to jest wszystko, i to nic specjalnego, jak w tym ogłoszonym, wątpie żeby dużo chętnych było...
aha kolejna mi się przypomniała, stary manhatan na nowogrodzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

Niska :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto płaci za drogie śmieci ?

Sikorskiego wjazd w podworko na przeciwko wjazdu na ul Wyszynskiego na wysokości cmentarza



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org