wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

maruda też zauważyłam tego dostawce :D więc myślę że bliżej nam niż dalej hehe

floriin dzięki...no ja chce się dołączyć do was a tu o...olewka bu...

eh...życie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

panidomu, tu nie chodzi nawet o prokuratora. Wiele z tych osób nie było pewnie świadomych, że scalanie przebiegało niezgodnie z prawem Ale osobiście słyszałam od trzech osób, że już sprzedali swoje działki i że inni też to robią. Więc zastanawiam się, co da wyrok Sądu Administracyjnego unieważniający uchwałę Rady Miasta? G.... ! ciśnie się an usta odpowiedź. A jeśli wyrok Jaśnie Wysokiego Sądu g.... znaczy, to po co ta cała farsa i praca sędziów ? Żeby było zgodnie z prawem ??? Ha ha ha.

Druga sprawa to odpowiedzialność urzędników i radnych za błędy w pracy/ niekompetencję (żeby tego przekrętami nie nazwać). Zrobiono coś niezgodnie z prawem, oszukano ludzi, sąd przyznaje oszukanym rację i...... No właśnie- i co?

Szkoda mi biednych sędziów- musieli się na darmo napracować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

witam mam konto za zero ale czy,jeżeli pobiorę pięniądze z bankomatu kolo biedronki(tam gdzie kiedyś był leader price)to za te pobranie będę musiała zapłacić?

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

za ile?
w ogole dobry?na gwarancji jeszce?

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

3mam was za słowo choć czworokątów nie lubie :D ale zawsze to nowe doświadczenie haha świruje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

już czworo?no nieźle hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

wujek kafar doszukał się kolejnej rzeczy:
"[03.02.2011] 09:10
NOFX
Ta baza co jest na stronie policji jest z czerwca 2008 roku !! Od tamtej pory doszła jeszcze jedna baza z nowymi pytaniami dotyczącymi klęsk żywiołowych itd."

Z ciekawości przejrzałem sobie tą bazę 420 pytań z czerwca 2008 i co widzę pytania o klęskach żywiołowych się w niej znajdują czyli żadnej nowej bazy nie było aż do maja 2011.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

Pięcioro bo i Omania dołączy :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

To bardzo prawdopodobne.Ale przynajmniej w tym temacie nie ma sporów;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krajowa Rada Radiofonii i TV upomniała tvn za mowę nienawiści

Klimat tworzą ludzie , a pracodawcy zdarzają się nieuczciwi jak wszędzie . Musisz sama wyrobić zdanie na temat pracy w danej firmie .Jednemu pasuje ,drugiemu nie .Każdy ma inne oczekiwania i inne priorytety , jeden woli mieć robotę i zarobić nie ważne w jakiej atmosferze , a innemu bardziej zależy na komforcie pracy , nawet jeśli wynagrodzenie jest niezbyt wysokie .

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org