czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Protest studentów

HelpGsm obok dworca
Serwis na Polowej naprzeciwko SudanSun i presto
Polecam osobiście HelpGsm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest studentów

Witam! Czy może ktoś z was orientuje się czy już skupują książki w antykwariatach?

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest studentów

A poza tym:
1.na tym filmiku idealnie widać jak czytelne są zielone wyświetlacze w scaniach... 0.o
2. Tak trudno zrobić link tak:
http://www.youtube.com/watch?v=CzfTxohFRdA ??? :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest studentów

No ja żyję ale co mam pisać, jak ignoranci wciskają nos w temat? Temat bardzo interesujący, szkoda, że na tym forum nie da się o tym otwarcie popisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest studentów

ja także słyszałam o nich:) czesto ich widze, jak jeden chodzi po smieciach a 2 tylko stoi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest studentów

Szukam pracy na wakacje.Mam 13 lat. Interesuje mnie zbieranie truskawek lub rozdowanie ulotek piszcie też ile się zarabia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest studentów

Ale te rozdawanie tak na cały miesiąc czy za 1 dzień Ci chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest studentów

Jakaś nowoczesna maszyna, zrobili niedawno chyba F35 i to teraz pracują nad czymś nowszym. Jak wyżej, sądze że to Amerykanie coś kombinują. Hmh..... Cały ten wielki Barack Obama przyjeżdza do Polski, czy nie wydaje ci się prawdopodobne że Amerykanie sprawdzają teren przed przyjazdem, to ma sens. To jest pierwsza konkretna odpowiedź. Przecież nam nie ufają. Co sądzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest studentów

Witam
zobacz na nowogrodzkiej ostatnio tam kupowałem to jest obok tego przystanku gdzie był stary manhattan :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest studentów

wiedza juz o was i o waszym forum, dzieki adamek za prezent, i we wszystkich mediach, milej zabawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest studentów

sory ale teraz poważne firmy to szukaja pelnoletnich osob do roznoszenia ulotek, mysle ze musisz troche poczekac albo porozglądaj sie po pokoju czy cos nie potrzebne i pusc w allegro ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest studentów

Możesz te numery podać na forum?

Pozdr.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org