czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Historyczna chwila w Polsce

Dokladnie ;/
Często ogłoszenia wogle się nie pojawiają ...;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Pragnę przeprosić za post pod tytułem DOMEL - Zemsta Wywalonych na PYSK.
W poście tym zawarłem tezę z której wynika iż były zarząd tej firmy rozstał się ze swoim pracodawcą firmą DOMEL z powodu prawdopodobnych malwersacji.

Oświadczam iż post ten napisałem pod wpływem emocji, po przeczytaniu na forum 4lomza, moim zdaniem nieprawdziwych, negatywnych opinii na temat firmy DOMEL.

Nie znam prawdziwych przyczyn rozwiązania stosunku pracy między byłym Zarządem a firmą DOMEL. Nigdy nie pracowałem w DOMELU i nie znam relacji międzyludzkich panujących w tej firmie w przeszłości jak i obecnie.

Przepraszam byłego Pana PREZESA firmy, były zarząd jak również byłych pracowników fizycznych DOMELA.

Krist OFF

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

a co może nie prawda komunie organizują na 60-100 osób
prezenty to już nie komputery a skuter i quady
a Kościół z tego nic niema bo zamiast na tace wszystko idzie na przyjęcia

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

a jak z pracą w weekendy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Nie jest aktem odwagi, wypisywanie zasłychniętych głupot ,tylko aktem głupoty


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

i tak powinien konczyc kazdy oczerniajacy publicznie firme lub osobe.przeprosiny moga juz nie wystarczyc,bo firma pokroju Domel,nie jest pierwszym lepszym kioskiem i publiczne,bezpodstawne psucie jej opinii moze niesc za soba konsekwencje cywilne/karne czego Ci oczywiscie nie zycze,ale mam nadzieje,ze Twoj przypadek bedzie przestroga dla innych zalosnych krzykaczy i troli na tym forum,gdyz to wlasnie do nich nalezy 90% wpisow na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Z tym natomiast to jest tak, że święta nie święta, niedziele, soboty normalnie są pracujące i co najlepsze za tą samą stawkę, tym własnie wykorzystują umowę zlecenie. Teoretycznie możesz nie przyjść w niedzielę, ale wtedy krzywo patrzą albo i jeszcze jakieś problemy mają do Ciebie.
Jakoś możesz się dogadać jak sporadycznie zdarzy Ci się zechcieć mieć wolny weekend, ale nastaw się raczej, że robota 7 dni w tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

a poco tam wchodzisz szukasz kogos idz pod lidla i sie przechodz napewno ktos cie poprosi do towazystwa i sama zadecydujesz czy ci to odpowiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Donald - jak Ci idzie walka o zwrot nadpłaty?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Najlepiej zadzwoń i sprawdź, a nie pytasz nie tam gdzie trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

i najlepsze że chyba myślicie, że jesteście zabawni... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

panstwo pobudowalo szamba za nasze pieniadze zeby tam pompowano gnojowke a chopy wywoza gdzie i kiedy chca bo nikt tego nie kontroluje wszystkie brudy splywaja do rowow a potem do rzek taka jest teraz rzeczywistosc a potem gadaja ze zanika fauna i flora a ludzie choruja chyba sa jakies organy ktore biora zato kase zeby tego pilnowac jak widac to nikt sie tym nie interesuje a rolnicy dalej leja gdzie chca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Zarzadzanie zasilkiem dla bezrobotnych - hehehehe :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

a jak np bede musial miec wolny dzien w srodku tygodnia? to bedzie problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

q0vvn0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

My na to, że winę ponoszą ludzie a nie Straż Miejska. Psy to nie szczury i nie żyją obok i pomimo ludzi. Ktoś psa kupił/dostał, ktoś niewykastrował, ktoś wyrzucił, ktoś puścił luzem, ktoś bez kagańca spuścił ze smyczy itp. Najlepiej by było bezdomne pieski pousypiać, ale zaraz się włączą wszelkiej maści dobroczyńcy i obrońcy "praw zwierząt".
A póki jest jak jest, to radzę za każdym razem dzwonić jak widzisz takiego psa. Staż Miejska, jak już wyjedzie na miasto, jest w liczbie jednego, dwóch patroli, nie ma szans dotrzeć wszędzie i na czas, tym bardziej, że idą na łatwiznę i wypisują mandaty za złe parkowanie. Najlepiej jak zadzwonisz czy do Straży Miasta czy to na Policję ale jeszcze lepiej jak napiszesz pismo do Urzędu Miasta - do Prezydenta - o tym problemie. On ma obowiązek ustawowy zadziałać.
Bo wiesz, dopiero papier zmusza włodarzy do działania, na gębę w ratuszu nic nie załatwisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

hej mam takie pytanie, zaczełem kurs na C 2 lata temu nie zdałem 2 razy i raz nie przyszłem na egzamin bo wyjechałem do Anglii teraz wróciłem i chce dokończyć albo zrobić, moje pytanie czy mam tylko wykupić 5 godzin kursu i opłacić egzaminy czy muszę się odnowa pisać, bo przed wyjazdem mówili że mam tylko 5 godzin wykupić standardowo jak się nie zda 3 razy

a i w razie czego gdzie na C najlepiej szkolą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

co chodzi o zasiedzenie to polecam mecenas Iwone Gosk:)powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Ja polecam, jak najbardziej ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Jezli jestes w ciazy to nie naciagaj sie na koszta bo i tak zapewne masz wydatki jec na wzgs do pana Edwarda nie mylic z Kacperkiem blacharsto lakiernicto i on ci zrobi fachowo i niedrogo ja robilem tez tam i zaplacilem tylko 120zl z gory polecam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

dobrze, w takim razie poprawka, moja sprawa jaką szkołę chcę ukończyć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Prosze o polecenie najlepszego adwokata w sprawach zasiedzenia. Czy wogóle taki jest w Łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

repaplikacja

nie odniosłem się do treści, z którą de facto się zgadzam, tylko personalnie do twojej, nudzącej w kółko o tym samym, osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Popraw na Wyższą Uczelnię i dam tobie spokój :):)

Nie uwłaczaj godności uczelni którą chcesz ukończyc :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Zapraszam osoby mobbingowane do wypełnienia krótkiej ankiety na:
http://moje-ankiety.pl/respond-10486.html

Pozdrawiam
P.S. proszę o poważne podejście!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

mercedes, gwarantuje bezpieczeństwo





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

ja prowadzę nową chinśką knajpę obwoźną i prosze nie ruszać mojego pieska
ona ma być wyluzowany i podany w sosie salsa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Historyczna chwila w Polsce

Z tego co wiem, to sprawa GMINY ŁOMŻA, która "olewa" ten problem.... inne gminy swietnie sobie z tym radzą ( były nawet programy, o tym w telewizji )... tylko nie nasza, bo i po co ? U nas się biorą , dopiero jak TVN zainterweniuje :) wystarczy sie przejechac po wiochach i widać gołym okoiem jak szamba leją w ogródki..... i to wszyscy jak "jeden mąż", potem to spływa w ziemię i w wodę, którą pijemy, warzywa tym podlane sprzedają na rynku.... SZOK... I NIKT TEGO NIE WIDZI... JESTEŚMY STO LAT ZA MURZYNAMI

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org