środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

Tzn. wrzucając do puszek tak od serca, bo potrzeby są niemałe.
Mateuszek zakupił sobie Iphona za 4500 zł za zbiórkowe. Jakby markowy Samsung za 800 zł nie był dość dobry dla niego.
Potrzebny jeszcze wypaśny Macbook, a i niezła nowa fura też by się przydała.
Więc bądźcie ofiarni bracia i przestańcie pierd*lić.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pomóżcie Kijowskiemu w walce o demokrację.

No nie Bądź taki zgryżliwy , a o wypłacie to co Zapomniałeś robotę robi to jak psu
kość wyplata się należy , i o żonie nowej nie zapominać...też działa !!!

Ja uważam że mu się należało te parę złotych, przecież w mróz i święta walczyli i \"demokrację\"

O miało być ;)

Uwazam że każdy szanujący się lewak powinien mu wpłacić na konto parę zlotych, i wspomóc go w walce o lepsze jutro ;)

No ja tylko tak z dobrego serca. Wiadomo przecież wszem że, oficjalnie Mateuszek żyje ze wsparcia rodziny. Ale przecież pokazać się musi. Jak każdy bardzo walczący.
Rychu przecież też nie mógł bzyknąć gdzieś w podwarszawskim motelu. Tylko musiał fujarę zawlec aż na Maderę.
To nie jest takie chop-siup, jakby się komuś mogło wydawać. Takie walki to bardzo poważna i kosztowna sprawa.

Musisz nudne życie prowadzić, skoro wpier.dalasz się z buciorami w obce ...

Ten cholerny niby KOD to nie broni w Polsce demokracji . Tylko wspiera i broni stary rząd PO przegrany i dąży do obalenia tej władzy . to jest KOMITET OBALENIA DEMOKRACJI który wspiera PO i Nowoczesną . Wstydu i honoru te wymienione kluby nie mają . Niech mi nikt nie mówi ze PiS łamię demokrację Powinno się ten- kod- demonów rozjebać , gdyż robią zamęt w kraju i na świecie . I wtedy partia która przegra musi się z tym pogodzić i zbierać punkty aby w następnych wyborach móc stanąć do wyborów przez naród .

mar

Nie takie znowuż obce. Przecież to osoby publiczne, a w dodatku liderzy, świecący przykładem dla podobnych im głupków.
A jeśli chodzi o wpieprzanie się, no to już lepszych od forumowych antypisowskich trolli, nigdzie indziej nie znajdziesz. A ileż to jeszcze do tego dołożą i wymyślą sami?

Mateusz Kijowski to tam idzie gdzie można kasę dla siebie przywłaszczyć , i taki wam jeszcze potrzebny - to jest arcy- oszust . To taka ma być demokracja przez niego uprawiana . Ludzie trzeba się dobrze zastanowić co piszecie i tego bydlaka razem z PO i Nowoczesną popieracie

mar

A mnie to on się podoba i ta brudka, w Lenina i ten kucyk -, tylko rozgryźć nie mogę
czy to kok samuraja , czy osełedec kozaka...

To może być fryzura na ,,szoguna\" tzw top knot ; ) zwana inaczej męsko-damski kok ;)

Biedne pisiaki. Jak to się martwią o kasę lewaków, zdrajców, i innego żydokomunistycznego pomiotu. Natomiast to że zadłużenie kraju przekroczyło już bilion zł. Że z kasy podatnika płyną miliony do Torunia, miliony na „badania” zamachu smoleńskiego, miliony na ochronę wielkiego prezesa, miliony na zakup kolekcji Czartoryskich, która i tak była w Polsce, wszystko drożeje, to tym już się nie przejmują. A to tylko niektóre „zasługi” obecnego rządu. Pozostaje tylko pogratulować dobrego samopoczucia i poczucia patriotyzmu.

a co was to tak boli? Będziemy wrzucać do puszek dla KOD kiedy chcemy i ile chcemy. JAK JUZ USIŁUJECIE SPRAWOWAC JAKĄS TU SPOŁECZNA KONTROLĘ TO AKURAT JEST OKAZJA DO KONTROLI WYDAWANYCH PRZEZ WAS PISBOLSZEWICKI RZĄD PUBLICZNYCH ŚRODKÓW NA TATE RYDZYKA. Tam macie okazję do pokazania swych umiejętności.

Niech moc będzie z Wami

poza tym wyluzujcie bo KOD to ruch społeczny u którego podstawy powstania jest naturalny spontaniczny sprzeciw przeciw łamaniu prawa , praworządności i konstytucji. Sprzeciw przeciw robieniu z państwa prawa bananowej republiki rządzonej przez jednego dyktatora. Czy jest znami Kijowski czy nie to nie ma żadnego znaczenia ważny jest cel. To nie Kijowski nasz motywuje tylko ten cel i sprzeciw. I będziemy tak długo oto walczyć aż zwyciężymy . A zwycięstwo to Polska wolna od nacjonalistów, fantyków religijnych którzy łamią prawo , konstytucję i niszczą dorobek praworządnej i wolnej Polski i depcząc godnośc i wolnośc Polaków oraz dzieląc ich na lepszych i gorszych. i to was tak przeraża i to budzi w was taki niepokój.

Niech moc będzie z Wami

Tak jak Kijowski wyprowadzał składki publiczne do swojej spółki, tak wyprowadzał je Owsiak z WOŚP do spółek m.in.\"Mrówka Cała\" i \"Melon\"- zarejetrowanych na siebie i swoja żonę.

Nie tak dawno ujawnił to bloger Matka Kurka.

Wszystko tak jak stwierdził cesarz rzymski- \"pecunia non olet\".

Zastanów się tylko dlaczego o Kijowskim merdia poinformowały a o Owsiaku nie chcą?

Nie płaciłem na KODa i na Owsiaka też nie płacę.

Miłego dnia!

KOD to jest jeden z tych spontanicznych ruchów, za czymś lub przeciw czemuś, który ich tzw. liderom pozwala wygodnie żyć. A który dla jeszcze innych stanowi narzędzie do prawdziwie dużej kasy i władzy.
Takich ruchów było i jest znacznie więcej. Szkoda tylko naiwniaków którzy w dobrej wierze, dają się na to nabierać.
I nikt nie jest w stanie wyjaśnić mi że jestem w błędzie. Przekonałem się kim są tzw. ekolodzy, genderowcy, czy inna podobna swołocz.
Niezrozumiałe jest tylko to że, zawsze znajdą setki lub tysiące szarych głupków, którymi się posługują i ganiają jak stada baranów.

kalam masz racje tu sztandarowy przykład pisobolszewickiej partii PiS. CVhyba bardziej dobitnego i wyraźnego przykładu na to co piszesz nie można przytoczyć.

Niech moc będzie z Wami

Tak już jest, że cały ten business, kapitalizm, socjalizm, demokracja, totalitaryzm, wolny rynek, gender czy w ogóle życie to jest jeden wielki gnój.

Jednak na świecie istnieją publikatory, które puszczą Ci teleturniej, puszczą fajny serial dla kretynów i wmówią Ci, że życie jest piękne.

Dzięki temu matoły myślą, że ten oszust Owsiak jest aniołem walczącym o chore dzieci.

Na szczęście istnieje Poczciwy Maxxx, który ciągle przypomina pacjentom, że życie to jest taki wielki gnój. A poza PPR - Piciem, Paleniem i Ruchaniem ludzie nie mają żadnych innych motywacji.

Dlatego tacy cwaniacy jak Owsiak czy Kijowski dymają wszystkich na potęgę. Ale wśród tych ruchanych istnieje bardzo wielu pacjentów, którzy są z tego powodu szczęśliwi. Ale nie dlatego, że lubią być dymani lecz dlatego, że nie chcą dojrzeć prawdy, więc żyją w nieświadomości.

Pozdrowienia dla świadomych tego świata

haha
ten powyżej to pacjent wariatkowa :)

Pisiak najpierw wpier.doli ci się na kwadrat, a potem zacznie pertraktację, na jakich zasadach ma je opuścić.

Autor: to.ja4 (---.146.92.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 12-01-17 12:51

Nie płaciłem na KODa i na Owsiaka też nie płacę.

Miłego dnia!
_________
KOD ma tam gdzie Kaczyńskiego i jego PZPRowskich kumpli. Jeśli chodzi o WOŚP to mam nadzieję, że stosowne oświadczenie podpisane, że ty i twoja najbliższa rodzina nie życzy sobie, aby wobec was stosować sprzęt WOŚP. Nawet w obliczu śmierci. Czego tobie serdecznie życzę towarzyszu to.ja4.

Autor: Maxxx (---.voxility.net)
Data: 12-01-17 13:31

Tak już jest, że cały ten business, kapitalizm, socjalizm, demokracja, totalitaryzm, wolny rynek, gender czy w ogóle życie to jest jeden wielki gnój.
=================
to co tu robisz na tym świecie nieszczęśniku, co poczniesz jak jeszcze zabraknie kolejnego kaczora? Jak jaki sen życia, biedne pisiory, ale to reguła ułomne, brzydkie i niezaradne, bez wroga nie potrafią żyć.

Zamieściłem tutaj wiele bitów informacji na temat Owsiaka i jego kapeli, ale to i tak jak grochem o ścianę. Więc już nie nudząc kopiuję tekst mojego znajomego ubeka, może on trafi Ci do rozumu:

Od początku istnienia WOŚP patrzyłem z niechęcią na tę inicjatywę.

Śmieszyło mnie wpisywanie się aktualnych rządzących w imprezę pana Owsiaka, tokowanie w czasie finałów kolejnych ministrów zdrowia i nie tylko, całej tzw. \"śmietanki towarzyskiej\" na co dzień okradających ludzi z zimną krwią, cały ten telewizyjny cyrk.

Patrzyłem z przerażeniem jak wzrasta popularność tej akcji.

Wcale nie chodziło mi o przyczyny ideologiczne, chociaż teoretyczna \"apolityczność\" Orkiestry stała się symbolem oszukańczego systemu.

Podobnie traktuję inne akcje charytatywne organizowane przez koncerny medialne.

Niestety, krytycy WOŚP i pana Owsiaka pomijają najgorszy, moim zdaniem, skutek oraz wydźwięk tej akcji.

Dajmy sobie spokój z oskarżeniami o prywatę. Pewien amerykański miliarder, nie pamiętam kto, powiedział, że \"najlepiej zarabia się na dobroczynności\". Ludzie są naiwni i wierzą w obrazki telewizyjne, przedstawiające płaczące, upośledzone dzieci, którym \"pomógł\" jakiś SMS, albo datek za papierowe serduszko.

Nikt nie chce pomyśleć o WOŚP, jako o ściemie, maskonie (termin Lema z \"Kongresu Futurologicznego\"), skrywającym ruiny systemu zdrowotnego.

Co miesiąc płacimy składki na NFZ. Jesteśmy ścigani przez tysiące policjantów za ich niepłacenie. Pałace NFZ rosną, liczba urzędników wraz z nimi. Ich pensje także. Jak jest \"u lekarza\" - wiemy wszyscy.

Nikt nie chce zlikwidować tej pijawki i rzeczywiście zreformować systemu. Zasłaniany jest za to akcją, która nakazuje poprzez naciski moralne na dzieci, czyli głównych uczestników \"fajnej, rockendrolowej\" imprezy, kolejne opodatkowanie się społeczeństwa. Raz do roku.

Jest to podatek dobrowolny, ale odmów, człowieku, dzieciakowi z puszką? Odmów datku na biedne umierające dzieciaki lub kaleki? Jesteś, człowieku, bez serca? Dwadzieścia pięć lat cynicznej propagandy odnosi skutek.

Ludziom słabszym, biedniejszym trzeba pomagać. Trzeba być wrażliwym na ludzkie cierpienie, ale nie można robić z tego instytucjonalnej imprezy, usprawiedliwiającej nieudolność państwa.

O to mam największą pretensję do inicjatora i organizatora Orkiestry. Dobrze wie, w czym uczestniczył przez 25 lat i czemu to służyło. Dobrze wie, że finałami WOŚP legitymizuje kolejnych ministrów zdrowia i kolejne zaniechania reform. Dobrze wie, że jego akcja stanowi dla wielu coś w rodzaju średniowiecznego targu odpustami. Nie piszę o motywach organizatorów. Nie ma to większego sensy, ponieważ rozmywa problem.

W tym roku WOŚP wydaje się być pozbawiona oficjalnej \"opieki\" państwa. To dobrze i źle jednocześnie. Dobrze, bo w końcu władza nie chce wpisywać się w protezę rzeczywistości. Źle, bo robi to z przyczyn ideologicznych i nie powie otwarcie tego, co napisałem wyżej.

Marzy mi się minister zdrowia, który stanie na scenie finału Orkiestry i przed kamerami wszystkich telewizji opisze patologie polskiego systemu zdrowotnego, składek na pałace NFZ, armie urzędników, lekarzach na kilku etatach, zmowie firm farmaceutycznych po likwidacji polskich zakładów i zapowie konkretną reformę systemu.

Udawanie, że tego nie ma, bo \"nie puści\" WOŚP \"Publiczna\" jest chowaniem głowy w piasek i w dodatku napędza tej imprezie tłumy, gdyż \"owoc zakazany\" najlepiej smakuje.

Tak więc, zanim kupicie papierowe serduszko od jakiegoś dzieciaka na mrozie, zastanówcie się czy czasem nie wspieracie tego wszystkiego o czym napisałem powyżej.

całość dla nie leniwych:

http://piotrwronski.salon24.pl/746312,wosp-i-teoria-maskonow-lema

alimenciarz nadużył zaufania i będzie pogoniony, natomiast nierząd PiSlamski dokonuje grabieży publicznych pieniędzy na bezczelnego, na dodatek zamieniając państwo z demokratycznego na totalitarne i odgonić ich od koryta tak szybko nie można

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Coś konkretnego o tej grabieży? Czy to takie samo pieprzenie jak o demokracji i trybunale?
Niejednego dowiedziałem się o poprzednich złodziejach. Więc może jakieś przykłady i dowody?

Łotrze drogi. Czy to aż taki sztandarowy przykład? Chyba niekoniecznie. Wiem że, leming pospolity nie rozróżnia bo nie jest w stanie. Łeb zakodowany i nic innego nie dociera.
Jednak inni powinni zauważyć różnicę. Oczywiście mogę się mylić, jednak nie ze wszystkim. Jak dotąd nie słyszałem aby Kaczyński robił u kogoś za chvja, spowiadał się komuś, albo został przez kogoś podszkolony i posadzony do darcia ryja. Być może trochę uległy wobec wuja Sama i knesetu, o innych uzależnieniach nic mi nie wiadomo.
Wiem natomiast kim był i komu się wysługiwał Tusk. To że u Anielicy robił za pucybut, rzecz wiadoma powszechnie. To że generał Czępiński powiedział wyraźnie i osobiście, ileż to ich kosztowało trudu zorganizowanie PO, też wiadomo bo sam powiedział. Jak i wiadomo kogo Gromopierdny reprezentuje.
To że Kijowski przez tych samych posadzon, też żadną tajemnicą nie jest. Jak i cały tzw. KOD, który się pojawił, zanim PIS zabrał się do rządzenia.
To samo z nowoczesaną peło i Rychem Petru. Banksterski cyborg bez większego rozumu. Obstawiony rozdartymi dvpami i spadami po gajowym. Nie znam dokładnie przez kogo owa banda została zorganizowana, ale nietrudno się dowiedzieć. Ledwo gajowy przegrał wybory, zaraz pojawiła się nowoczesana. I od razu z 13% poparciem medialnym przynajmniej.
O tym że Komorowski spowiadał się u Patruszewa, żadna tajemnica. Bo chyba nikt nie jest aż takim idiotą aby sądzić że było odwrotnie. Zresztą, sympatie gajowego ze wschodnim sąsiadem mają dłuższą tradycję. Gdy jeszcze był ministrem obrony.
Dlaczego Niemcy nie cierpią Kaczyńskiego? Bo nie chce dawać dvpy. Przyzwyczaili się że, mają tutaj dziwkę gotową na rozkazy i robią wszystko aby było tak dalej.
Nie chcę się rozpisywać, bo końca by nie było. Kto chce to łatwo może sprawdzić. kto skvrwiony albo zakuty łeb, nadal będzie pierd*lił swoje w kółko.
O totalitaryzmie, demokracji i inne temu podobne bzdety.

chcesz przykład..? oto najświeższy:
Feliks Ziobrzyński zaskarżył uchwałę Sejmu dotycząca wyboru trzech sędziów Trybunału z 2010 r., a jeszcze parę miesięcy temu zarówno on jak i prokurator wojennego stanu na medal PZPR - Piotrowicz darli ryje, że ten sąd nie ma prawa rozpatrywać uchwał o wyborze personalnym i sprawa rzeczywiście zakończyła się umorzeniem choć niejednogłośnie (oskarżany Trybunał o stronniczość dla PO nie wydał wyroku po ich myśli), zatem nie tylko bezczelna hipokryzja, ale jawne działania do zastąpienia dalszych sędziów swojakami oczywiście z pogwałceniem Konstytucji i zasad państwa prawa

To ma być ta grabież kasy?

dałem najświeższy, kolejny, bulwersujący przykład na gwałcenie demokracji, totalitarne praktyki władzy, która skupiła w swoich łapach niemal wszystkie służby i prokuraturę, niemal spacyfikowała Trybunał i zapowiada zając sądy powszechne
natomiast przykładów na grabież kasy jest całe mnóstwo, np. casus Misiewiczów ciągnie się jak smród za d upą, nawet w naszym nieszczęsnym grodzie...ktoś tu niedawno przedstawiał całą tabelę wywalania publicznej kasy dla swojaków z motywów polityczno-ideowych

Autor: Maxxx (46.101.98.---) Data: 12-01-17 17:14

Zamieściłem tutaj wiele bitów informacji na temat Owsiaka i jego kapeli, ale to i tak jak grochem o ścianę. Więc już nie nudząc kopiuję tekst mojego znajomego ubeka, może on trafi Ci do rozumu:

Od początku istnienia WOŚP patrzyłem z niechęcią na tę inicjatywę.

Śmieszyło mnie wpisywanie się aktualnych rządzących w imprezę pana Owsiaka, tokowanie w czasie finałów kolejnych ministrów zdrowia i nie tylko, całej tzw. \\\"śmietanki towarzyskiej\\\" na co dzień okradających ludzi z zimną krwią, cały ten telewizyjny cyrk.

Patrzyłem z przerażeniem jak wzrasta popularność tej akcji.

Wcale nie chodziło mi o przyczyny ideologiczne, chociaż teoretyczna \\\"apolityczność\\\" Orkiestry stała się symbolem oszukańczego systemu.

Podobnie traktuję inne akcje charytatywne organizowane przez koncerny medialne.

Niestety, krytycy WOŚP i pana Owsiaka pomijają najgorszy, moim zdaniem, skutek oraz wydźwięk tej akcji.

Dajmy sobie spokój z oskarżeniami o prywatę. Pewien amerykański miliarder, nie pamiętam kto, powiedział, że \\\"najlepiej zarabia się na dobroczynności\\\". Ludzie są naiwni i wierzą w obrazki telewizyjne, przedstawiające płaczące, upośledzone dzieci, którym \\\"pomógł\\\" jakiś SMS, albo datek za papierowe serduszko.

Nikt nie chce pomyśleć o WOŚP, jako o ściemie, maskonie (termin Lema z \\\"Kongresu Futurologicznego\\\"), skrywającym ruiny systemu zdrowotnego.

Co miesiąc płacimy składki na NFZ. Jesteśmy ścigani przez tysiące policjantów za ich niepłacenie. Pałace NFZ rosną, liczba urzędników wraz z nimi. Ich pensje także. Jak jest \\\"u lekarza\\\" - wiemy wszyscy.

Nikt nie chce zlikwidować tej pijawki i rzeczywiście zreformować systemu. Zasłaniany jest za to akcją, która nakazuje poprzez naciski moralne na dzieci, czyli głównych uczestników \\\"fajnej, rockendrolowej\\\" imprezy, kolejne opodatkowanie się społeczeństwa. Raz do roku.

Jest to podatek dobrowolny, ale odmów, człowieku, dzieciakowi z puszką? Odmów datku na biedne umierające dzieciaki lub kaleki? Jesteś, człowieku, bez serca? Dwadzieścia pięć lat cynicznej propagandy odnosi skutek.

Ludziom słabszym, biedniejszym trzeba pomagać. Trzeba być wrażliwym na ludzkie cierpienie, ale nie można robić z tego instytucjonalnej imprezy, usprawiedliwiającej nieudolność państwa.

O to mam największą pretensję do inicjatora i organizatora Orkiestry. Dobrze wie, w czym uczestniczył przez 25 lat i czemu to służyło. Dobrze wie, że finałami WOŚP legitymizuje kolejnych ministrów zdrowia i kolejne zaniechania reform. Dobrze wie, że jego akcja stanowi dla wielu coś w rodzaju średniowiecznego targu odpustami. Nie piszę o motywach organizatorów. Nie ma to większego sensy, ponieważ rozmywa problem.

W tym roku WOŚP wydaje się być pozbawiona oficjalnej \\\"opieki\\\" państwa. To dobrze i źle jednocześnie. Dobrze, bo w końcu władza nie chce wpisywać się w protezę rzeczywistości. Źle, bo robi to z przyczyn ideologicznych i nie powie otwarcie tego, co napisałem wyżej.

Marzy mi się minister zdrowia, który stanie na scenie finału Orkiestry i przed kamerami wszystkich telewizji opisze patologie polskiego systemu zdrowotnego, składek na pałace NFZ, armie urzędników, lekarzach na kilku etatach, zmowie firm farmaceutycznych po likwidacji polskich zakładów i zapowie konkretną reformę systemu.

Udawanie, że tego nie ma, bo \\\"nie puści\\\" WOŚP \\\"Publiczna\\\" jest chowaniem głowy w piasek i w dodatku napędza tej imprezie tłumy, gdyż \\\"owoc zakazany\\\" najlepiej smakuje.

Tak więc, zanim kupicie papierowe serduszko od jakiegoś dzieciaka na mrozie, zastanówcie się czy czasem nie wspieracie tego wszystkiego o czym napisałem powyżej.

całość dla nie leniwych:

http://piotrwronski.salon24.pl/746312,wosp-i-teoria-maskonow-lema

marxx, twoje marksistowsko - leninowskie teorie spiskowe się jakoś nie sprawdzają. Ja myślałem, że ty tylko głupi jesteś. Ale tobie Marxx i Engels z Leninem tak za.....srali mózgownicę, że pie....dolisz głupoty jak Kaczyński 10 każdego miesiąca.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

171113112220.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0