sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy można niżej upaść?

http://natemat.pl/198811,macierewicz-i-szydlo-organizuja-konkurencje-dla-wosp-w-ten-weekend-w-calej-polsce-pikniki-wojskowe-z-udzialem-caritasu

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Czy można niżej upaść?

Już by się chociaż do reszty nie ośmieszali i jaj nie robili Wośpowi konkurencji nie zrobią a tym bardziej nie zatrzymają Wośpu jedynie się ośmieszą...

Żałośni tandeciarze ...
Tylko żołnierzy żal

Można, np. zacząć wyć razem z kodomitami i esbakami.

< wieczne im odpoczywanie >

śledziu - nikt nie przegoni wośpu w złodziejstwie.

Tyś goły, jak święty turecki - nie jesteś pokusą dla złodzieja ...

Kolejna PiSda z tego forum maxxx, probuje dorobic garba instytucji, ktora joko jedna z niewielu potrafi zjednoczyc ludzi do pomocy najbardziej potrzebujacym. Wez ty sie PiSdo za rozliczanie Rydzyka, Caritas czy innych sukienkowych...

urbi et orbi

turlaj dropsa, cycku.

Maxxx Bohater za kompem...Czar dobrze napisałeś nie patrz na te wodorosty Wośp sobie bez nich poradzi to fanatycy Rydzyka

Turlam sie ze... smiechu... PiSdo maxxx...a swoja droga ciekawe co znacza te trzy xxx w twoim nick...

urbi et orbi

http://kontrowersje.net/bauman_poszed_do_piek_a_i_zapracowa_na_to_bolszewick_gorliwo_ci

\"W ramach alternatywy dysonuję pierwszym prawomocnym orzeczeniem NSA, które stwierdza, że Fundacja WOŚP łamie ustawę o dostępie do informacji publicznej i w związku z tym sąd nałożył na kolegę Jurka karę.

Podobnych orzeczeń będzie za chwilę kilka, ponieważ podstawa prawna wszystkich skarg wniesionych do WSA jest taka sama.

Darowałem sobie jednak i tę sprawę, z tej samej przyczyny – mnie samego wygłupy Owsiaka męczą, a jeszcze czeka nas za parę dni finał hucpy, do którego będę musiał się odnieść.\"

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0