wtorek, 01 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

... Newer Newer Ptysiu we will kill you ... Three-adolescent ...

>>chyba c o ś takiego ;-)<<

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

1. każdy ma własne zdanie :D (ja też :D nawet o sobie )

2. no wląsnie kto ?? chyba nie ja :P
3. zapoznamy sie



1.a kto to ??
2. u mnie to się nieotwiera odwczoraj dochodzi do połowy i stoii


1 no dlaczego ?? (Aneta :>)
2...........
3 nieeeeeeeeee
4 moze i istnieje :D

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Aneta szatyński loczek

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

"Kolejne obserwacje i dodanie do zbioru danych rejestracji przedodkryciowych pozwoliło na uściślenie orbity i wykluczenie zderzenia w 2029 roku. Nadal jednak istnieje szansa jedna na 6250 iż podczas następnych zbliżeń w latach 2035, 2036 i 2037 do zderzenia jednak dojdzie."

Fracik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

śLeDcZy dobrze mowisz :) nie ma to jak czarni Dj-e z radia maryja. Ks. Rydzyk - Idol starszych pan :)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Wredna i pyskata hah no to ja juz nie kumam znajdz mi tych wszystkich ktorzy w przyszlosci chca zostac policjantami wiesz co ci powiem ze na pieska to ida tylko ludzie ktorzy w szkole nie mieli za wiele znajomych i gnebili ich starsi i pewnie ty tez bedziesz siedziec na komedzie gdzies w niedalekiej przyszlosci i gnebic mlodego chlopaka takiego jak ja czy wielu innych zastanow sie co mowisz:P

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Eska może i ona jest fajna ale ci z radia nie mogą znaleźć złotego środka albo puszczają tylko stare hity lub tylko same nowości i wkoło to samo :(

oby te RMF było troszkę lepsze ale wątpię w to ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Zurcio
oficjalna:
www.lkslomza.pl

nie oficjalne:
www.lkslomza.9x.pl
www.lks.elomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

pomyślały* :)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

:DDD

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Tak Ryśka, szczególnie, że nie ma takiego samochodu jak "Posche" hehe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Jeżeli tak to przeżywasz, mogłaś wysupłać drobniaki i kupić sobie Radio BAB, a nie rzucasz hasełka. Radio to biznes, a na wolnym rynku nie ma sentymentów. Słaby upada i odpada. A poza tym, moim zdaniem byłe Radio Łomża i obecne Radio BAB nigdy nie reprezentowały nawet średniego poziomu - jednym słowem cieniasy.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

ja takiego tematu nielykam a ciota to go pisze

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

a tam dzieci to dzieci ale dorosli bez rozumu ??

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Japoprpsze foto ze spotkania forumowiczów :P

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

ehehehehehe ... =) to dobrze że ja nie poszłem tam bo bym zepsuł impreze =)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Chce się zapisać do szkoły języka angielskiego. Doradźcie mi gdzie. Prosze o wyrażenie waszych opinii na temat która szkoła jest lepsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

a z kąd ich nabrać ??

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Wyręczę Czesława:
http://img232.imageshack.us/img232/4057/lomza9iq.jpg

Unikalne przedwojenne zdjęcie Łomży.
Na pierwszym planie rzeka Narew i tratwy flisackie. Na lewo budynki przy ul. Rybaki.
Na prawo - wjazd do miasta od strony Piątnicy.
Na wzniesieniu widoczny m.in Kościół Ojców Kapucynów, (nieistniejący obecnie) Kościół Ewangelicki i gimnazjum żeńskie (obecnie II Liceum Ogółnokształcące). Tak wyglądała Łomża na początku ubiegłego stulecia...

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Sledczy a pisales mi ze byleś

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

tez zapinam min. dlatego ze na mandat szkoda mi kasy ..

jesli chcesz napiasc "co tam kasa zycie wazniejsze" to odrazu zwracam ci uwage ze napisalam "min"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Butelek z korkiem nie można wnosić bo to już ustalone. Na pierwszej lidze np meczu Legii przed kazdym wejsciem widac po kilkaset butelek zostawionych ktorych nie było wolno wnieść. Słusznie ludzie z Delty żądali odkręcenia korka ponieważ rzucona butelka z napojem z trybun z korkiem w zawodnika powoduje duuużo większy uraz niż butelka bez korka.

Wczoraj jak Delta została wyparta przez naszych kiboli i odchodziła od nich kordonem to jeden odważny szedł metr za nimi i nagrywał ich kamerą w telefonie. Czy jest na forum ktoś kto go zna lub może jest on wśród forumowiczów? Chętnie obejrze ten film. Respekt dla niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

ja na statku i gaz i paliwo....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Mam pytanie: Dlaczego tzw. "Piknik" nie dopinguje piłkarzy? Byłem na stronie przeciwnej i jest tam super, na drugiej połowie byłem po stronie piknikowej i nic się nie działo. Chyba mało kto był na meczach kiedy cały stadion śpiewa lub przynajmniej krzyczy hasła określające klub np: ŁKS. To nie jest trudne.

Niech na następny mecz przyjdzie paru kiboli z młyna na piknik śpiewać i wtedy może coś zadziała. Proponuje 12 kibiców: sześciu na górze i sześciu na dole.
Była by zupełnie inna atmosfera na meczu. Dopingowałby cały stadion a nie sam młyn.
Kto za?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

tak bardzo dużo
uważaj żebyś ty nie był tą następną osobą
bo delta nakopie ci dupy i sie skończy ...

don-key

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

hehe;-) Grzesiu_Mazurku;-) śmy zeszli ostatni:P była 19:00 to już czekaliśmy na załogę, jako,że załoga niepunktualna to wybyliśmy coś ok.20:00 ile to można marznąć w 3 osoby:P a Ryska wie, co było po piwie;-) trzeźwa nawet w 5% byłam bo samodzielnie dostarczyłam się do domku:P

a co do poprawin,to najlepiej będzie jak każdy przyjdzie ciut wcześniej niż na wyznaczoną godzinę i sobie wogóle termin zarezerwuje. Uważam,że to dobra data,bo będę miała egzamin wew. na prawko i będzie kolejna okazja do picia jak się powiedzie:D bo na sztudia jużem jest przyjęta:-) rozmowa kwalifikacyjna odbyła się na okrutnym kacu,ale pomyślnie:-)

rezerwacje i deklaracje przybycia dnia 3.09.'05 r. o godz.19:00 proszę składać pod adresem : czysta_anet@poczta.fm ps: najlepiej będzie jeżeli podacie swój nr.tel to ułatwi to kontakt. Może jak kobieta przejmie inicjatywę, to wypadnie lepiej:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Autobus nie potrzebny, będzie czym zawieść i odwieść. przy większej ilości uczestników można obrócić kilka razy.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
1. Ochrona życia

dzięki maćku :) no to transport już mamy, jeno chętnych szukać, czekam na opinie, co Wy na to?

Pozdrawiam

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

To więc tak !! Napiszcie co i jak i gdzie i o której :) a ja się zjawie chyba że niechcecie to nie musze przychodzić tylko napiszcie gdzie i jak i czy ja tęz moge :)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia

*fLoorek* jestem za

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
CIĄŻA POZAMACICZNA

szczęśliwi czasu nie liczą:P w zielonym gaju,ptaszki śpiewają....:P mi to rybka,bo i tak będę:P a wy jak tam uważacie:-) mniemam,że everybody myślą o Bonie?ja znam fajną miejscówkę,wczoraj byłam,piękny widok,mmmm:-)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
ABORCJA CDN

Tzn nie chciałbym nic nikomu narzucać. Jeżeli uznacie że poprzednia forma spotkania (parasole) jest lepsza - z pewnością przybędę ... ale ... fajnie byłoby pooglądać widoczki a następnie posiedzieć przy "colą" zakrapianym ognisku :P

Pozdrawiam

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
ANTYKONCEPCJA !!!!

Ej KiLeR to co ten chłopaczek tak sobie stał na trybunie ,krzyczał gola -gola,a ten sk..syn podszedł i tak z nienacka go w głowa zawalił.No dziwne rzeczy sie dzieja na tych meczach no no no .Od siebie powiem ze najgorzej nie lubie takich pewnych siebie 16-17 latków.Wpier..isz ,pójdziesz siedzec,oni cie obija to kazdy sie zastanawia gdzie lezy bład w wychowaniu.Z ta kasa to moze poczekajmy az sie wyjasni jak do tego doszło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
OCHRONA RODZINY....

... nie kadry narodowej, a odpadów aluminiowych, działa na terenie naszego miasta i ...chwała mu za to :) Zobaczcie ile puszek co tydzień potrafi dostarczać du skupu metali kolorowych. Gdyby nie jego działanie te wory trafiłyby na wysypisko. :)




Pozdrawiam

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
szacunek dla tradycji i Kościoła...

słyszałem że taka osoba zarobi w ciągu miesiąca 2000-3000 zł ? to prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Koniec z krucjatą Kościoła we wszystkie aspekty życia ludzkiego

nie mam pojęcia, ale z pewnością ten ładunek nie jest lekki ...

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
SZACUNKU NIE MOŻNA WYMUSIĆ ANI BATEM ANI GROŹBĄ !

makmarc - tez tam tankuje caly czas... :)
Ceny 'jak u reszty', a paliwo dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Wróćmy do tych "TRADYCJI"...

British School jest dobre i skuteczne co najważniejsze !!!!!!!!

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
....szacunek dla tradycji i Kościoła

pracowita mroweczka podziwiam takich

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

No tak to wyglada jesli wierzys gazetom:
Rozwalona głowa i podcięte gardło
Kijem bejsbolowym i nożem - tak się bawi młodzież

Chirurdzy z Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie mieli w niedzielny wieczór i noc z niedzieli na poniedziałek pełne ręce roboty. Najpierw karetka pogotowia przywiozła 16-latka, który - jak mówi sam poszkodowany - został uderzony kijem bejsbolowym na meczu Avii Świdnik z Hetmanem Zamość. Chłopak był kibicem Hetmana. Przyjechał do Świdnika z Zamościa.

- Jednego krwiaka miał pod oponą mózgową, drugiego wewnątrz mózgu - mówi prof. Jerzy Osemlak, kierownik Kliniki Chirurgii i Traumatologii DSK. - Trzeba było go operować. Teraz leży na oddziale intensywnej terapii.
Później przywieziono 17-latka spod Łukowa, który bawił się na dyskotece. W czasie bójki został ugodzony nożem w szyję. I to tak nieszczęśliwie, że ostrze naruszyło rdzeń kręgowy. Z tego powodu chłopak ma sparaliżowane nogi.
- Obydwaj pacjenci są w kiepskim stanie. Takich jak oni, poszkodowanych w wyniku wręcz bandyckich zabaw, mamy coraz więcej - komentuje prof. Osemlak.

http://www.dziennikwschodni.pl/ ARTUKUŁ - Rozwalona głowa i podcięte gardło


To jak to jest policja zaczeła bejsboli uzywac???!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

wiesz .. on nikomu krzywdy nie zrobił a oni zrobili ...

HWDP na zawsze

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

prawdziwy biznes"men";]

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

hehehehe... ciekawe kiedy to było robione zdjęcie ??

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Policja uzywala zawsze tego czego chciala i na kim chciala... Nie ma sensu o tym dyskutowac, bo to ze panstwo mamy zryte my juz nie poradzimy, za pozno. Fakt ze roznie bywa na stadionach, rozne grypu reprezentuja kibicow (pseudo kibice), ale to co policja wyprawia z kibicami, az zal dupe sciska...
=/ Zdrowiej Adrianie M.
Szacuken

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Kudłata to może Ptysiowisko ??

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

pomyślcie o tych bezimiennych którzy musieli wcześniej te piwo z puszek wypić :-) wielu ludzi pracowało na sukces Selekcjonera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

hehe
w centrum katolickim jest jakas szkola jezyka angielskiego moze tam ic zobacz:):)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Selekcjoner działa na os. Konstytucji i Górka Zawadzka - bynajmniej tam go widuję. Moje puszki z pewnością są w tych worach :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

No to ja wam powiem ze wszyscy pobieracie paliwko z tego samego zródełka,tylko przez rózne rece przechodzi i czesto nawet stacja nie wie co im przywieziono.Na stronie STATOILU mozna kupic hurtem paliwo,a cena jest liczona Orlen i jakies przygwizdy,tak samo BP i inne firemki.Co do gazu to kazdy ma swoja rozlewnie,ale co z tego jak kierowca cysterki bedzie chciał zarobic to zarobi na was nawet jak mu bedziecie na rece patrzyli.Ogólem płaci sie za obsługe na stacji a nie za jakosc paliwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Ptysiu coś słabo działasz. eŁKSówka dalej zawieszona :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Gdzie wobec tego kończy sie asertywność, a zaczyna egoizm??

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

a co?zazdrosny,że Ty nie mogłeś?:P co wnikasz,co wnikasz:P

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

nie ma co tu protestować! Ludzię chcą nauczyc się jeździć to jeżdżą po mieśćie przeciez nie będą się uczyć na polnych drogach!Trochę wyrozumiałości!!!!!!!!

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

can I too? :P

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

najlepszego :P

ale w miejscu publicznym nie można spożywać najpojów alkoholowych :P

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Kudłatko toć Tomeceknecik z zazdrości uschnie a upał dokończy dzieła suszenia :)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

czy samochód którym tak się chwali zakład oczyszczanie miasta musi robić tyle hałasu o 3 w nocy
jedzie ul piłsudzkiego na rondzie solidarności a słychac go przy rycerskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

To wszystkiego co naj. - 100-tu latek i na dodatek kwiatek. - Abstynent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

MrS,
No to wiec:
Happy birthday to you,
Happy birthday ...

Szkoda tylko ze to nie rendition(w wykonaniu) Marylin Monroe ...:)
A z tym kielichem, to: raincheck, please?

Pozdrawiam,
wychu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Myślę, że istnieje potrzeba takiego zdrowego egoizmu, który jest granicą strzegącą przed utratą możliwości indywidualnego rozwoju, który chyba jest naszym najważniejszym obowiązkiem w życiu. Inaczej wszystko traci sens. Tu trzeba by odpowiedzieć na bardzo trudne pytanie: jaki jest główny cel, motyw, zadanie mojego życia? Czyli: czego mam się nauczyć? Wtedy dopiero można świadomie użyć swojego egoizmu jako zapory przed zagubieniem tych właśnie celów celów. Pozdrawiam.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

W Łomży mamy WORD, który prężnie działa. A skotro tak, to ludzie chcą tu zdawać egzaminy, i zanim będą zdawać - uczyc się na tych ulicach. Wystarczy popatrzeć na rejestracje e"L"ek. Cóż, czasem są uciążliwe ale aby tylko to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

hehe...:):P

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

O raju ,ale powaga sie zrobiła,prawie jak na wykładzie z filozofii.Ogólnie uwazam ze egoizm to najlepsze co nas mogło spotkac.Inaczej teraz bysmy siedzieli na skale wyjadali sobie nawzajem weszki dzielili sie upolowanym mamutem i palili wspólne ognisko(chociaz to moze nie byloby takie złe)A tak wstał jeden gosciu zamachnal sie maczuga i strzelił sasiada w łeb bo mu sie wydawało ze ten za duzo podjada .W ten oto sposób przez pierwsze przejawy egoizmu podzieliło sie plemie na tych co rzadzili i na tych co słuchali(czyli pierwszy demokratyczny rzad)Nastepnie ten co zarobił przez łeb ,doszedł do wniosku ze skoro nie moze sie najesc do syta na swój chytry i egoistyczny sposób zaczał podkradac swym wspólplemiencom żer i chowac go w jaskini na zapas.W ten oto sposób powstała pierwsza szara strefa,za co dziekuje wszystkim człekokształtnym gdyz tez naleze do tego małego odłamu ,którego sie wali po łbie.Ale ze jestem egoista,to po cichu robie swoje i jakos sie zyje.Oto czysty przejaw egoizmu społecznego z mojej strony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

jadąc dzisiaj Aleją Legionów miałem w pewnej chwili przed sobą trzy L-ki i dwie z naprzeciwka :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

My już pijemy... Może ktoś dołączy??? autochton zapraszamy. Ciebie, keicam, również...

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

MrS To moja mama znała taki sposób bo ona pracuje tam albo dostała z 10 kart telefonicznych z Tepsy jak chodzili i dawali dla dzieci żeby mogli zadzwonić do rodziców bo im się dupy niechce ruszyć hehe... żeby takie butki z szeptela stały gdzieś na ulicy ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

hehehe... macie ludzie problemy =/ żebym miał tylko takie to świat był ciekawy i kolorowy :p

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

W nocy to to ufo przypomina :D

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
A może konkrety ?????


Wszystkiego naj naj:P:P:P hehe dalej jedż ostro na ptysia:P hihi szkoda ze juz jest 23:(:(:( bo mam sporo wódki i wino domowej roboty:(

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
A tego już nie rozumiem...

Wsiego dobrego :)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

"Moge wszystkich pocieszyc, Pani G. Chodnicka zostala dyrektorem"

Wspólczuje.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Kto szuka - ten znajdzie... http://www.ochrona.pl/firmy.asp?maska=delta&idwojewodztwa=10&iddzialu=3&x=17&y=10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła


"nie bądź za słodki, bo cię zliżą"

Według mnie pewna doza egoizmu jest konieczna, by wszystko normalnie funkcjonowalo (tylko bez przesady).

Powiedzmy sobie szczerze: nawet milosc jest egoistyczna.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Piekarnia Zawady Przedmieście to jest to !

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

mam matiza w rodzinie i pali 8-9 l/100km paliwa, to gazu łyknie pewnie ok 10l, a więc zależy co ktoś rozumie przez słowa " dużo palił" a matizem pomyka starsza osoba a więc jazda w stylu kapelusz, ja osobiście mam seicento sporting i średnio w mieście wychodzi ok 10l/100km mało to czy duzo niewiem widocznie tyle potrzebuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

jakieś tam podobno szambo wywaliło :> ? jeżeli ktoś wie więcej na ten temat niech napisze ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

..."bo droga do piekła jest wybrukowana, a do nieba kręta i nierówna" - tak powiadają. Nowe kostki w Łomży kładą wyłącznie w przy kościołach - ale za pieniądze nasze i UE. Skąd u diabła ten pomysł z ul Sienkiewicza kiedy ani Długa, ani Dworna, ani st. Rynek nie zostały obdarzone "pierszeństwem" chociaż stanowią tradycyjny "deptak"? Gdzie tu logika i sens? Pozostaje tylko chyba ta brukowana droga do piekła....:-) I niechwięc po niej dalej dumnie kroczy magistracki pocchód z niektórymi kandydatami do sejmu. Życzę im więc szybkiego osiągnięcia celu podróży.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

A.....a......a! Kotki dwa! to kołysanka!Pozdrówka!Jak pierwszy dzien harówki z bachorami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

A widzieliście jakie ma Maciej Głaz przewodniczący komisji rewizyjnej?
Na nowym okularniku (nieźle płacą w MPGKIM i za diety w radzie miejskiej) powiesił sobie BL17017

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Przechodząc ulicami naszego miasta i spotykając się z kumplami w barach zastanawiam się nad takimi panienkami które lecą na kolesi z Bemkami dla tych panienek nie liczy się jak patrzę wygląd goscią jego charakter tylko aby miał kasę aby woził tylko na przednim siedzeniu "fury" i ona jest już w samym raju.Dla mnie uważam że to jest żenujące tylko o kasę chodzi a gdzie prawdziwa miłość nie taka materialna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

grabos mam okreslenie dla ciebie w takim razie - hlapopizd :) a panna co leci na kase i fure to ku..wa jak bys ja inaczej nazwal ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

"Marta z piosenką "Evry night" zdobywając 16% Waszych głosów i wyprzedzając zespół Łzy, Ewelinę Flintę, Krzysztofa Kiljańskiego i Andrzeja Piasecznego zajęła drugie miejsce w konkurcie o statuetkę Słowika Publiczności."

Yyyyyyyy

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Ja tego typa na plakatach sie nagladalem bleeeeeeeeee


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Kaufland :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Za ile go od nas kupili ??

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Śmierdzi jak cholera. Idź z raz na mecz i jak trafisz na wiatr z tej strony to się przekonasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Ptysiu a nie widziałeś nigdy kolejki aut które chcą wyjechać z Poznańskiej na W. Polskiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Markac naucz sie w koncu rozumiec tekst pisany przez innych - w tym przypadku Markm:

"Co do reklamy, która odpala się po kliknięciu w pusty obszar. Dystrybuowana jest ona przez brokera reklamowego, nie mamy na to wpływu."

Wiec dla ciebie specjalna analogia - moze zrozumiesz (chociaz watpie):
To tak jak bys sie czepial ludzi, ktorzy sa wynajmuja powierzchnie reklamowe np. pod billboardy, ze wisza na nich brzydkie "mordki" lub hasla...

A swoja droga wszyscy sa fe tylko ty cudowny, oh i ah.
Zrob taki portal z taka ogladalnoscia, na takim laczu i sprzecie to pogadamy. Niestety twoja dzialalnosc glownie ogranicza sie do docinek innym.

A jak ci tak strasznie przeszkadzaja reklamy dzieki ten portal istnieje i sie rozwija i staje sie waznym medium lokalnym to wykaz sie super inwencja programistyczna i blokuj te skrypty.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

LEPSZAE STALE NIZ RADIOWKA


Z GORY POLECAM INTROLAN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Szkoda słów - milczenie

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

MACKOJU A COM A ZDEJCIE GIERTYCHA DO TOWICH PRZYKAZAN ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Kasiu,
Tego, że między innymi przeze mnie cierpią dzieci, nie tylko Twoje, ale także moje, nie wybaczę sobie nigdy, możesz być pewna.
Żegnajcie
:(

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Do Jacek16: mówiąc o Rządowej i Joselewicza masz na mysli miejsce gdzie przed wojną stał kościół ewnagelicki, a dokładniej popijarski lecz wybudowany w XVII wieku przez Jezuitów, którzy w tym czasie w Łomży załozyli Kolegium jezuickie-pierwsza uczelnie srednia w Łomzy. Obecnie to są tereny przy hotelu Polonez.

Poza tym jesli ma ktos jakies interesujace informacje, na temat wspomnianego Nikodema Franciszka Kossakowskiego starosty łomżyńskiego i Rotmistrza JKM i uczestnika bitwy pod Kircholmem oraz wielokrotnego posła ziemi łomżyńskiej, proszę o kontakt. Wiemy i nim niewiele, a była to bardzo ciekawa postać :))

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

"szamac."- czemu mowisz ze to jest zle skoro sam jestes gejem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

masz racje, ale oni obronili nas majac oczywiscie w tym interes, wkoncu nic nie ma za darmo

pomysl o tym ze polacy przesxtali by pracowac na zachodzie, przecoiez tam by cale budownictwo sie zawalilo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ochrona życia i rodziny, szacunek dla tradycji i Kościoła

Widocznie problem został zauważony przez odpowiednie władze, a forum to dobre miejsce na porusznie problemów naszego miasta, bo znak zakazujący postóju został postawiony. Markac narzekanie pomogło. Darmo nie pisaliśmy.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org