czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy prezydent wie?

potrzebna pilna pomoc w zrobieniu kilku zadań z chemii.

- Za pomocą równań reakcji chemicznych uzasadnić amfoteryczny charakter Al(OH3). Nazwać powstałe produkty

- Na podstawie bilansu elektronowego dobrać współczynnik stechiometryczne i środowisko reakcji następujących równań reakcji redoks.
a) MnO2 + Fe2+ + x  Mn2+ + Fe3 + H2O
b) MnO2 + Cl + x  Mn2+ + Cl2 + H2O

- Na zobojętnienie 20cm3 HCl zużyto 18 cm3 0,2M Ca(OH)2. Oblicz stężenie molowe HCl

- Na podstawie bilansu elektronowego dobrać współczynnik stechiometryczne dla następujących równań reakcji redoks.
a) HNO3 + P + H2O  NO + H3PO4
b) H2SO4 + Zn  SO2 + ZnSO4 + H2O

- Napisać cząsteczkę: jonową reakcję, hydroksyl. CuSO4. Określić odczyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy prezydent wie?

Witam.Ja robilem ostatnio w Rakowie Boginie passata zderzak tylni i klape i jestem bardzo zadowolony , numer telefonu do chlopaka: 506405526 a numeru domu i warsztatu nie pamietam lecz byl to dosyc duzy bialy warsztat na koncu wsi po lewej stronie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy prezydent wie?

Witam serdecznie.

Jestem studentką V roku jednej z polskich uczelni wyższych. Poszukuję osób chętnych do wypełnia ankiety i testu (dosłownie kilka pytań). Badam POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI OFIAR MOBBINGU W SZKOŁACH GIMNAZJALNYCH.
Potrzebuję gimnazjalistów bądź byłych gimnazjalistów, którzy są / byli ofiarami mobbingu.
Mobbing to inaczej długotrwałe prześladowanie (fizyczne, psychiczne, słowne).

Osoby chętne do badania proszę o kontakt zwrotny na adres mailowy: mobbinggosia@gmail.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy prezydent wie?

Ale fajnie nie wiesz kitejumper kto ma taką terenówke na sprzedaż ????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy prezydent wie?

dzięki za info, byłam dziś na 4łomża na ogłoszeniach heh dalej frajerów szukają... znowu kolejne ogłoszenie :D tym razem na słuchawki, pewnie drugie IQ serwis :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy prezydent wie?

Może ktoś wie gdzie teraz pracuje fryzjer Grzesiek z zakładu fryzjerskiego na ulicy Dwornej przy na przeciwko Katedry. Jeśli tak to proszę o namiary. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org